Ağaoğlu İnşaat Personel Alımı İş İlanları 2023

Ağaoğlu inşaat Personel Alımı yapacağını ilan etti. Ağaoğlu inşaat yeni dönemde başlayacağı projeler için Personel Alımı yapacak. İş başvurularını değerlendireceğini açıklayan Ağaoğlu İnsan Kaynakları iş arayan milyonlarca kişi için iş imkanı ve istihdam sağlayacak. Ağaoğlu İnşaat Personel alımlarına başvurmak ve Ağaoğlu İnşaat için İş Başvuru Formu doldurmak için Yazımızın devamını okuyabilir Personel alımı için gereken şartları öğrenebilirsiniz.

Ağaoğlu Şirketler Grubu ve Ağaoğlu İnşaat Hakkında

Ülkemizde Lüks yapılar yaparak dikkatleri üzerine çeken Ağaoğlu İnşaat 1981 yılında Akdeniz inşaat olarak çalışmalara başlamıştır. Ülkemizde İnşaatın yanı sıra Turizm sektöründeki başarılı işlere de imza atan Agaoglu inşaat özellikle kış turizmine yaptığı yatırımlar ve lüks yapılar ile o alanda da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Yüksek yatırım yaptığı bir diğer sektör olan Enerji alanında da 2 milyar dolara yakın yatırım yapmış özellikle dönüştürülebilir Enerji alanında büyük yol katederek bu alanda rakiplerinden bir sıfır önde gitmektedir.

Ağaoğlu İnşaat denince Türk halkının aklına lüks binalar siteler gelmektedir. Bu lüks yapıları yaparken insan sağlığını da önemseyerek çalışanların ve tüketicilerinin rahat ve sıhhat edeceği şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Sadece ülkemizde değil Avrupa’nın önemli ülkelerinde de dev projelere imza atmakta özellikle inşaat ve İş istihdamı sağlama konusunda ülkemize büyük değer ve kazanç katmakta ekonomiye can vermektedir.

Ağaoğlu İnşaat Projeleri

Ticari üniteler , Konut , Ofis , Turizm gibi alanlarda projeler üreten Ağaoğlu İnşaat grubu Son olarak Çekmeceköy , Maslak , Ataşehir gibi ilçelerde projelerine devam etmektedir.

Ağaoğlu İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Hepimizin hayali iyi bir iş , iyi bir maaş ve daha iyi çalışma olanakları olduğunu biliyoruz. Ağaoğlu inşaat personeline değer veren ve insanlığa faydalı olmayı amaç edinmiş bir firmadır. Sağladığı iş imkanlarının yanı sıra bir çok sosyal sorumlulukları da yerine getiren Ağaoğlu inşaat çalışma olanaklarını da esnek tutmakta ve çalışanlarının iyiliğini düşünmektedir.

Daha kariyerli ve eğitimli personeller üretmek ve personellerini işinde ileriye taşımak isteyen Ağaoğlu İnşaatta Kariyer hedefiniz olmalıdır. Sağladığı iş imkanlarında iyi maaş vermekten kaçınmayan Ağaoğlu hizmetinin kalitesini arttırmak için bazı departmanlarda prim uygulaması da yapmaktadır. Kendini ” Yaşamın Mimarı ” olarak tanıtan Ağaoğlu Holding Grubu ülkemizde istihdam sağlamaya devam etmekte.

Gerçekleştirmekte olduğu projeler; Çekmeceköy Park, Maslak 1453, My Home, Andromeda Gold, My Towerland, My Town, My City, Eltes Gold, My Roseville, Eltes Güneşi, My Dream, My Village

Ağaoğlu İnşaat Personel alımı yapılacak departmanlar

Ekspratör Operatörü/ Mühendislik / Satış / Mimarlık / Teknik Muhasebe / Üretim / İmalat Teknikerlik / Pazarlama Hizmetleri / İdari İşler / Yönetim / Finans Bakım / Onarım / Satınalma / Turizm / Sekreter / İnsan Kaynakları / Planlama / Müşteri İlişkileri / Teknisyenlik / İş Geliştirme / Operasyon / Bilgi İşlem / Kalite / Personel İthalat / İhracat / AR-GE / Depo / Antrepo / Halkla İlişkiler Tasarım / Grafik / Lojistik Denetim / Teftiş Organizasyon Pazar Araştırma Hukuk / Yiyecek ve İçecek / Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi / Dokümantasyon / Güvenlik / Sağlık Ulaştırma / Nakliye / Dış İlişkiler / Ruhsatlandırma / Kredi Mütercim / Tercümanlık / Alçı Boya ustası / Şantiye Şefi / Kalıp ustası /

Ağaoğlu İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Ağaoğlu İnşaat personel alımları için Zaman zaman sosyal medya olan Facebookta ilanlar yayınlamaktadır. Fakat bu anlık personel ihtiyaçlarında aranan sıradan personel alımlarıdır. Bizim hedefimiz sizin CV ‘nizi Ağaoğlu Holding Grubunun havuzuna dahil etmek ve ihtiyaç anında aranmanızı sağlamaktır. Bu durumda hazırlamış yada hazırlayacak olduğunuz CV çok önemli. İş başvuru formunuzu doğru bilgilerle doldurmanız varsa referans eklemeniz önemle rica olunur.

Geçmişte çalışmış olduğunuz İnşaat Şirketlerinin İş Başvuru Formunuzda olması çok önemlidir. Vereceğimiz başvuru linkinden kariyer.net hesabınız var ise kullanıcı adı ve şifrenizle Ağaoğlu İnşaatın İnsan kaynakları veri tabanına başvurunuzu iletebilirsiniz. Eğer kariyer.net hesabınız yok ise Ağaoğlu Holding grubunun sitesinden kayıt olabilir başvuru formunu bu şekilde iletebilirsiniz. Sizde Ağaoğlu İnşaat Personel Alımlarına iş başvurusu yapmak ve İş başvuru formu için online başvuru linki; Ağaoğlu İnşaat İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/agaoglu-personel-alimi/

Yorum Yaz