Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Bir çok sektörde var olan ve başarılı bir grafik çizen Ahlatçı Holding Personel alımı yapıyor. Bir çok sektöre alınacak olan elemanlar için iş ilanları yayınlayan Ahlatçı, iş başvurularını insan kaynakları aracılığı ile değerlendirmeye alıyor. Binlerce çalışanı bulunan Ahlatçı Holding’te çalışmak isteyenler başvuru kriterlerini merak ediyor. Sitemizden Ahlatçı ile ilgili detaylı bilgi edinebilir başvuru formu doldurabilirsiniz.

Ahlatçı Holding

Ahlatçı Holding tarihçesine baktığımızda sırası ile bir çok sektöre giriş yapmış ve her birinde ayrı ayrı başarılar yakalamıştır. Sektörlerde özellikle Yakınsama ile bir birine bağlı çalışan bir yapıdadır. Holding değerleri doğrultusunda sürekli gelişmeyi hedefleyen ve yıllık Kâr oranını arttırmaya yönelik çalışmalar yapan Ahlatçı Holding Finans, Gayrimenkul, Sağlık, Otomotiv, Enerji ve Kuyumculuk sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Finans Sektöründe 1992 yılından beri hizmet vermektedir. Döviz ve Kıymetli madenler için kuyumculuk dükkanında açılan departman ile bugün Borsa İstanbul üyesidir.

Otomotiv Sektöründe 2006 yılından beri Volkswagen yetkili satıcısı olarak Satış, Servis, Bakım, Parça hizmetleri vermektedir. 2015 yılında Skoda-Seat bayiliği alması ile bu marka araçlarında satış ve servis hizmetini üstlenmiştir.

Enerji Sektöründe bünyesinde bulunan Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret Anonim Şirketi Ahlatçı Holding çatısı altında 1993 yılından beri hizmet vermektedir. Türkiye’de doğal gaz ihtiyacının %10’una ortaklık etmektedir. Doğal gaz altyapı çalışmalarında, Türkiye`de bir ilke imza atarak 139 gün gibi kısa bir sürede  Çorum Gaz şirketiyle Çorum’da doğal gaz arzı gerçekleştirmiş olup, Çorum Gaz’ın bu çalışması tüm sektör tarafından takdirle karşılanmıştır.

Kuyumculuk sektörü küçük bir çarşıda açılan küçük bir dükkan ile başlamıştır. 1984 yılında açılan bu kuyumcu dükkanı 1987 yılında Bilezik ve alyans üretimine dönüşerek büyümeye başlamıştır. Bugün Türkiye’de alyans pazarının %25’i Bilezik pazarının ise %35’inde varlığını sürdürmektedir. 17 ülkeye ihracat ve 2300’ün üzerinde kuyumcu dükkanına üretim yapmaktadır.

Sağlık sektörüne giriş görüntüleme cihazları ile olmuştur. 1998 yılında Supra görüntüleme merkezi kurularak Amerika’dan getirilen Mr cihazları ile görüntüleme hizmeti vermeye başlamıştır. Devlet hastahaneleri için yapılan ihalelere katılan Ahlatçı Holding 10 adet MR 16 adet tomografi cihazı ile hizmet vermektedir.

Ahlatçı Holding Personel Alımı ve İş İlanları

Ahlatçı holding bünyesinde bulundurduğu sektörlerde 3000’in üzerinde personele sahiptir. Sektörel istihdam kaynağı olan şirket bir çok departman için personel alımı yapmaya devam etmektedir. İş başvuruları Ahlatçı holding İnsan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. İncelenen başvurular uygun kriterleri sağlaması halinde mülakat görüşmesi ile iş alım süreci gerçekleşmektedir.

Holdingde çalışmak isteyen adayların öncelikle hangi sektörde çalışmak istediğini belirlemesi gerekmektedir. Finans, Sağlık, Otomotiv, Kuyumculuk, Enerji sektörlerinden birinde çalışmak istiyor iseniz ön başvuru formunuzu ona göre hazırlamanız da fayda var.

Açık Pozisyonlar

  • Dijital Pazarlama Uzmanı (İstanbul)
  • Operasyon Yöneticisi (Çorum)
  • Uyum Görevlisi (Çorum)
  • Finansman Uzmanı (İstanbul)

Ahlatçı Holding İş Başvurusu

Ahlatçı Holding her sektör için iş ilanlarını tek bir yerden yayınlamaktadır. Çalışabileceğiniz alanlar; Mühendislik, Üretim, İmalat, Bakım, Onarım, Satış, Yönetim, Makine mühendisliği, Elektrik elektronik mühendisliği, İşletme, Endüstri mühendisliği alanlarında iş imkanı bulmanız mümkün. Aşağıdaki Linkten mevcut Ahlatçı Holding İş İlanlarını görüntüleyebilirsiniz. Ahlatçı Holding iş başvurusu yapabilmeniz için başvuru formu paylaşmaktadır. Online başvuru için bu linkten faydalanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Online başvuru linki; Ahlatçı Holding İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ahlatci-holding-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz