Akbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

En prestijli bankalar arasında bulunan Akbank Gişe için personel alımı yapacak. Akbank İnsan kaynakları zaman zaman iş ilanları yayınlamakta. Yine insan kaynaklarından yapılan açıklamaya göre bir çok şubesinde gişe elemanı ihtiyacı bulunan Akbank Gişe yetkilisi olarak çalışacak personeller arıyor. Detaylı bilgiyi yazımızdan edinerek Akbank Gişe yetkilisi alımı için iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank İnsan Kaynakları ve Kariyer

Özel sermayeli bankalar içinde bulunan Akbank Adana’da 1948 yılların da hizmete başlamıştır. Faaliyet alanı olarak Temel bankacılık, yatırım bankacılığı, ticari bankacılık, kobi bankacılığı, bireysel bankacılık alanlarında hizmet vermektedir. 21 bölge müdürlüğüne sahip olan Akbank 750’nin üzerinde şubeye sahiptir. Dijital bankacılık alanında son zamanlarda adımlar atan ve çağdaş hizmet anlayışı ile müşterilerine bir çok kolaylık sağlayan Akbank Türkiye’nin lider bankası olma yolunda ilerlemektedir. Gerek müşterilerin gerekse Bankacılık sektöründe çalışanların ilk tercihi olmayı hedeflemektedir.

Akbank Kariyer yapmak isteyen Yeni mezunların taleplerini karşılamaktadır. Kariyerinde tırmanmak isteyen adaylar için ”Akbank Düşünce Kulübü” insan kaynakları tarafından personellere sunulup ”Akbank Akademi” ile çalışanların eğitimini desteklemektedir. Akbank Organizasyon yapısında Genel müdürlük, Bölge Müdürlükleri ve şubeler bulunmaktadır. Organizasyonda şubeden başlayarak Genel müdürlüğe kadar yükselme şansı başarılı olan adaylara sunulmaktadır. Akbank’ta Gişe Yetkilisi olarak çalışan adaylar dikey ve çapraz geçişlerle Müşteri Yöneticisi yada Müfettiş, Müfettiş yardımcısına kadar yükselebilmektedir.

Gişe yetkilisinde aranan şartlar bölüm ve departmana göre değişen gereklilikler de gişe yetkilisi olacak personelin en az ön lisans mezunu olması gerekmektedir. İşe alımlar Akbank tarafından gazetelere verilen ilanlarla duyurulur. Yılda bir kez genellikle ilan verilmektedir ancak bazen ara dönemlerde de ilan verilebilmektedir. Akbank’ta çalışmak isteyen adayların bu ilanları takip etmesine gerek yoktur. Akbank Gişe Yetkilisi olarak vereceğimi linkte öz geçmişinizi Akbank insan kaynaklarına ileterek havuzda başvurunuz bekletilir ve ihtiyaç duyulduğunda havuzdaki başvurunuz incelenir. Erkek adaylar için Askerliğini yapmış olma şartı vardır. Bu muaf yada bedelli şekilde de kabul görmektedir.

Adaylarda aranan şartlar

  • Erkek Adaylar için Askerliğini yapmış olmak
  • En az ön lisans mezunu olmak
  • Adli sicil kaydı bulunmayan
  • Tc vatandaşı olanlar
  • 18 yaşını doldurmuş
  • Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren bölümlerinden mezun,
  • Pozisyonun gerektirdiği teknik ve fonksiyonel yetkinliklere sahip.​
  • Konusunda deneyim sahibi.

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı İş Başvurusu

Akbank Gişe yetkilisi olarak uygun bir aday olduğunuzu düşünüyorsanız iş başvurusu yapmanızı öneririz. Eğer bankacılık sektörü ile alakalı şüpheleriniz var ise yazımızı detaylı olarak tekrar gözden geçirmenizi öneririz. Akbank Gişe elemanı alımları için Genel başvuru formunu doldurmanızı öneririz. Öz geçmişinizi doğru ve düzgün bir şekilde doldurmanız kendinizi yalın ve sade bir dille tanıtmanız son derecede önemlidir. Bankalar diksiyonu düzgün kendini ifade edebilen personeller ile çalışmak istemektedir.

Yeni mezunlar ve öğrencilerin başvuru yapmak için 28 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir. Başvuru yapabilmek için vereceğimiz linkten Kariyer Akbank bölümüne kayıt olmanız sonrasında özgeçmişinizi oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz özgeçmişinizi genel başvuru alanından iletebilir sonrasında da başvuru sürecinizin ne durumda olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Akbank Gişe yetkilisi alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/akbank-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz