TAB Gıda Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin Gıda sektöründe fast&food ve yeme içmede lideri konumunda bulunan TAB Gıda Personel Alımı yapacağını açıkladı. Bir çok restoran markasını içinde bulunduran TAB Gıda insan kaynaklarından yayınladığı iş ilanına iş arayan adayların başvurularını beklemektedir. İşsizler ve iş değiştirmek isteyen adaylar iş başvurusunda bulunabilirler. TAB Gıda Personel Alımı yapacağı iş ilanlarına değinmeden önce şirket hakkında detaylı bilgi edineceğiz.

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş

Kurucusu Ertuğrul Kurdoğlu olan ve stajyerlikle kara yolunda başladığı iş hayatına kısa sürede çok büyük işler başararak bugünlere gelmiştir. Gençlere ilham kaynağı olan Ertuğrul bey hayatını ve yaşadıklarını uzun uzun anlatmakta. Kendisine rahmet dilerken Ertuğrul beyin hayatını öğrenmelerini de iş hayatına yeni başlayacak arkadaşlara temennide bulunuyoruz.

Bir çok restoran zincirine ev sahipliği yapan TAB Gıda 1994 yılında tüketicilerle buluşmuştur. Burger King’i Türkiye’ye getirmesi ile başlayan serüven Sbarro, Popeyes, Arby’s, Usta Dönerci ile devam etmiştir. Son olarak çeyrek asırlık tecrübeye dayanarak Usta Pideci restoranını açan TAB Gıda 50 santimlik büyük pideler ile tüketicilerin damak tadında şimdiden yer edinmiştir. Sadece Burger King’in Türkiye’de 650 restoranı olduğunu düşünürsek ne kadar büyük bir sistem olduğunu biraz daha anlayabiliriz.

Teknolojinin getirdiği son yeniliklere istinaden Amasya’nın Suluova bölgesinde yer alan Tesis ile bütün mağazalar için üretim burada yapılmaktadır. Buradaki Tesis Yine Tab Gıdanın grup şirketi olan Ekur Et Entegre tesisidir. Bu tesiste yılda 100 Binin üzerinde büyük baş hayvan kesimi yapılmakta ve 33.600 ton karkas et işlemektedir. Elli dönüm arazi üzerinde bulunan tesis kırk bin metre kare kapalı alanda olan tesis beş bine yakın etçi ırk ile üretim yapmaktadır.

İş hacmi hayli geniş olan Tab Gıda bağlı bulunan restoranlarla beraber 25.000’e yakın çalışana istihdam sağlamaktadır. Eğitim ve Kaliteye önem vererek kaliteli hizmetin öncüsü olmayı hedefleyen Tab Gıda iş ortakları ile beraber kordineli bir şekilde çalışmaktadır. Kaliteye kullandığı markalar ile önem veren Tab, Unilever, Coca-Cola, Fritolay, Amasya Et Ürünleri, Beypiliç, Exotic, Özgörkey, Atakey, Assan ve BTA gibi bir çok kaliteli marka ile çalışmaktadır.

TAB Gıda Personel Alımı ve İş İlanları

TAB Gıdada çalışmak, kariyerinizde hızla ilerleye bileceğiniz bir yola girmişsiniz demektir. Tab Gıda çalışanlarına önem verirken çalışanlarının Güler yüzlü olması müşterilerinin Tab Gıdayı tekrar tercih etmesinde bir etken olacağını düşünmektedir. Çalışanlarına her alanda kariyer ve gelişim fırsatları sunan Tab Gıda şirketi en hızlı terfi veren ve en hızlı yükselebileceğiniz şirketler arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Tab Gıda Akademi ile çalışanlarının eğitiminde büyük rol üstlenir. Eğitim ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda uygun olduğu pozisyonları tespit ederek o alanda gelişmesini sağlayan Tab Gıda performans ve yetkinliği yüksek adaylara da terfi fırsatı sunmaktadır. Her pozisyon için farklı eğitim metodu sunan Tab gıda Digital eğitimler ile daha fazla çalışanına ulaşarak her personelinin eğitim almasına olanak tanır.

Tab Gıda İnsan Kaynakları, Firmanın başarıyı yakalamasında çalışmalar yapmaktadır. Personel alımında ve kariyer planlamasında çalışmalar yapan İnsan kaynakları aynı zamanda Personel eğitiminden de sorumludur. Sürdürülebilir başarıyı yakalamak için çalışan insan kaynakları iç iletişim için her ay yayınlanan Tab Bülten dergisi ile personelleri ile etkileşimde bulunmaktadır. Üst ve orta düzey yöneticilerin bir araya geldiği toplantılar her yıl düzenlenmektedir. Çalışan profilinin yüzde doksanı genç kuşaktan oluşmaktadır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Restoran temizlik sorumlusu
 • Sipariş sorumlusu
 • Kasiyer
 • Mutfakçı
 • Hamburger yapımı
 • Call center
 • Restoran müdürü
 • Restoran Şefi
 • Üretim Elemanı
 • Fabrika İşçisi
 • Kesimhane Elemanı
 • Üretim İşçisi

Öğrenciler için staj yapma olanağı sunmaktadır. Staj olanağı sunarken hem öğrencilerin şirketi tanıması hemde Tab Gıdanın gelecekteki potansiyel çalışan profilini oluşturmakta yarar sağlamaktadır. Staj yapma şartı ise Tab Gıdayı tanımak ve Tab Gıda da çalışmak için istekli olunmasıdır. Tab Gıda Staj başvurusunu yine vereceğimiz linkten yapmanız önem arz etmektedir.

Tab Gıda İş Başvurusu Yapabileceğiniz Şirketler

Tab Gıda İş Başvurusu

İş Başvurusu formu ve telefon ile başvuru bilgilerinizi vererek iş başvurusu yapabilmenize olanak tanımaktadır. Telefon ile yapılacak başvurular Tab Gıda merkez ofisi ve Tab Gıda call center ekibi aynı zamanda Burger king, Sbarro, Arby’s, Usta dönerci, Usta pideci olarak başvurunuzu iletebilirsiniz. İnternet üzerinden online iş başvurusu yapmak isteyenler Tab Gıda kariyer sitesinden İş başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Başvurmuş olduğunuz restoran bilgilerini de vermenizde fayda var. Tab Gıda Personel alımı iş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tab-gida-personel-alimi/

Yorum Yaz