Çolakoğlu Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çolakoğlu Metalurji Personel Alımı yapmak için kolları sıvadı. Sektörü lider çelik firmalarından birisi olan Çolakoğlu Metalurji açık pozisyonları paylaşarak işe alım yapacak. Birçok pozisyonda iş ilanları yayımlayan şirket, iş arayışında olan adayların başvurularını bekliyor. Bu ilanımızda Çolakoğlu Metalurji şirketi hakkında detaylı bilgiler vererek, yayınladığı iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

ÇOLAKOĞLU METALURJİ A.Ş.

Karaköy’de ki çelik ticarethanesinde başlayan macera 1945 yılına dayanıyor. Mehmet Rüştü Çolakoğlu böylelikle ilk ticaretine Karaköy’de bir çelik ticarethanesinde atılmış oldu. İlk icraattan itibaren büyüme ivmesi yakalayan Çolakoğlu Metalurji 5 yıl sonra İstanbul Sütlüce’de ilk çelik haddehanesini faaliyete soktu.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak verdiği hizmet kalitesini sürekli yükselten Çolakoğlu Metalurji sırasıyla Dilovası’nda çelikhane yatırımı, filmaşin yatırımı, Yeni çelikhane yatırımı, İnşaat demiri yatırımı ve son yatırımı olarak sıcak rulo saç üretimi hizmetini vermeye başlamıştır.

Genel Müdürlüğü İstanbul ilinde bulunan Çolakoğlu, kurumsal ilişkiler müdürlüğünü ise Ankara ilinde kurmuştur. 2 ayrı Üretim fabrikası Kocaeli ili Dilovası ilçesindedir. Çolakoğlu® Metalurji Limanı ile stoklama ve sevkiyat hizmetlerini yönetmektedir.

Çolakoğlu Metalurji Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket dönem dönem açılan pozisyonları için iş ilanları yayınlamaktadır. İnsan kaynakları üretim tesisleri ve genel müdürlükteki açık pozisyonları ve eleman ihtiyacı bulunan pozisyonları tespit ederek iş ilanları yayınlamaktadır. Yayınlanan iş ilanları adayların başvurusuna açılarak özgeçmişlerini göndermeleri istenir.

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyen adayların başvuruları insan kaynakları tarafından incelenerek pozisyona uygun olup olmadıklarına karar verilir. Uygun olan adaylar mülakata alınarak kişilik envanteri testi ve mesleki yeterlilik testine tabii tutulur.

Kariyer hayatınızda başarı yakalayabileceğiniz şirketlerden birisi olan Çolakoğlu Metalurji çalışanlarına değer veren bir yönetim anlayışı ile başarının sırrının çalışanlardan geçtiğine inanmaktadır. Çolakoğlu hizmet anlayışının merkezine insan faktörünü yerleştirerek, hem çalışanlarına hem de müşterilerinin memnuniyetine önem vermektedir.

İşe Alım Süreci

İşe alım süreci insan kaynaklarının organizasyon ve kadro planlaması ile başlamaktadır. Süreç seçme ve yerleştirme ile devam ederek CV incelemesi yapılır. Pozisyon için uygun bulunan adaylar mülakata alınarak değerlendirilir. İş teklifi yapılan adayların kabul etmesi halinde oryantasyon eğitimine tabii tutularak, iş tanıtımı yapılır.

İşe yeni başlayan veya mevcut çalışanlar Çolakoğlu Metalurji insan kaynakları tarafından düzenli olarak eğitimlere tabi tutularak kendilerini geliştirme fırsatı sunulur. İş başvurusu yapan bütün adaylar eşit şartlarda ve eşit değerlerde eleme yapılır. Global ölçekte büyüyen bir şirkete sizde başvuru yaparak kariyerinizde emin bir adım atabilirsiniz.

Çolakoğlu İş İlanları dönem dönem resmi web sitesinde bulunan kariyer bölümünden ve linkedin üzerinden yayınlanarak başvuruya açılmaktadır. Aşağıda anlatacağımız iş başvuru yöntemi ile hem mevcut açık pozisyon için iş başvurusu yapabilir hem de pozisyon açılıp açılmadığını kontrol edebilirsiniz.

Çolakoğlu Metalurji İş Başvurusu

İş başvurusu yapabilmek için Çolakoğlu Metalurji online İş Başvurusu linkine tıklayarak sayfayı açınız. Açılan sayfada Çolakoğlu Metalurji’de kariyer fırsatlarını keşfet! Açık pozisyonlara ulaşmak için tıklayınız yazısını göreceksiniz. Tıklayınız kısmına tıklayarak açılan sayfadan üyelik oluşturunuz. Üyelik oluştururken mail adresinize gelen onay mailini onaylamanız gerekmektedir. Daha sonra sisteme giriş yaparak kişisel bilgilerinizi, mesleki bilgilerinizi ve geçmiş deneyimlerinizden oluşan bir envanter oluşturmanız gerekiyor. Daha sonra açık pozisyonlara başvurunuzu iletebilir, size uygun açık pozisyon oluştuğunda insan kaynaklarının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/colakoglu-personel-alimi/

Yorum Yazın