Rusya Yurt Dışı İnşaat İşçisi Alımı 2023

Rusya’da proje gerçekleştiren bir çok Türk İnşaat şirketi vardır. Rusya’nın yerel halkının yanı sıra Türkiye’den Türk işçi götüren inşaat şirketleri mevcut ve yeni projeler için inşaat işçisi aramaktadır. Yurt dışı iş ilanları arasında en çok talep edilen ülkelerden biriside Rusya’dır.

Rusya İnşaat İşçisi Alımı

Rusya’da çalışmak isteyen inşaat işçileri her sene belirli dönemlerde Rusya’da faaliyet gösteren Türk İnşaat şirketlerine başvuru yaparlar. Başvuruları kabul edilen işçiler kısa süreli yada uzun süreli Rusya’daki inşaat Projelerinde çalışırlar. Yurt dışında çalışma imkanı sağlayan Bir çok Türk İnşaat Şirketi vardır. Bunlar Beden işçisi, Vasıfsız eleman, Şantiye şefi, Kalıp ustası, Boya ustası, Duvar ustası gibi bir çok alanda çalışabilmektedir.

Rusya’da İnşaat Durumu

Rusya’daki inşaat endüstrisi son birkaç yıldır acı çekmesine rağmen, sektörün görünümü umut vericidir. Şimdiden konut, konaklama ve altyapı yatırımları sürekli bir artış göstermektedir. Buna bağlı olarak, Rusya inşaat sektörü önümüzdeki 5 yıl boyunca yüksek düzeyde büyüme gösterecek.  Rusya’nın inşaat endüstrisinin küresel ekonominin canlanmasının yanı sıra altyapı gelişmeleri, ulaşım sistemleri ve enerji güç sektöründeki iyileştirmeler için yüksek ölçekli yatırımların ardından 2020’den itibaren sürekli büyüme yaşayacağını göstermektedir.

Rusya’da İnşaat Yapan Türk Şirketleri

Rusya’da faaliyet gösteren Türk İnşaat Şirketleri aslında inşaat sektöründe çalışan bir çok işçinin bildiği şirketlerdir. Bu şirketler Rusya’da sürekli projeler gerçekleştirir. Bu projeler Konut inşaatı, Avm İnşaatı, Okul İnşaatı, Kurum inşaatları gibi bir çok alanda faaliyet gösterilmektedir. İşte inşaat işçilerinin başvuru yapabileceği Türk İnşaat Şirketleri;

Bu firmalara tıklayarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca bu Rusya’da faaliyet gösteren en büyük inşaat şirketlerinden bazılarıdır. Diğer inşaat şirketlerini görmek için Buraya Tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/rusya-insaat-eleman-alimi/

Yorum Yaz