Akdeniz Edaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Akdeniz Edaş elektrik şirketi istihdam sağlamaya devam ediyor. AEDAŞ Doğan eleman ihtiyacını ve genişleyen iş yelpazesine artan personel ihtiyacını karşılamak maksadı ile yeni iş ilanları yayımladı. Başvuracak adayların iş başvuru formlarını doldurarak iletmeleri bekleniyor. İnsan kaynakları tarafından incelenecek olan adaylardan istenen nitelikler ve beceriler ile birlikte şirket hakkında detaylı bilgi vereceğiz…

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ)

AEDAŞ Elektrik sektörünün özelleştirilme kapsamına alındıktan sonra kurulan şirketlerden birisidir. Kesintisiz ve kaliteli Elektrik sağlamak amacı ile özelleştirilen sektör 21 dağıtım ağı ile oluşan bölgede bir çok şirket ortaya çıkarmıştır. Bu şirketlerden biriside Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ) olmaktadır. Akdeniz EDAŞ şirketi 2013 yılında özelleştirmenin tamamlanması ile Akdeniz bölgesine ait ihaleyi kazanarak kurulmuştur. EPDK Denetimi altında bulunan şirket Antalya, Isparta ve Burdur illerine hizmet vermektedir.

AEDAŞ şirketinin ilk amacı müşteri memnuniyetini en önce kılmaktır. Müşterilerini memnun etme konusunda çeşitli çalışmalar yapan Akdeniz EDAŞ Elektrik, kesintilerini ve doğal afetlerden doğacak olan arızaları; en hızlı ve etkin bir biçimde çözerek müşterilerine kaliteli ve kesintisiz elektrik sağlama amacı gütmektedir. Müşterilere verdiği değerin yanında çalışanlarınında müşteri memnuniyet sağlamada en etkili detay olduğunu düşünen Akdeniz Elektrik şirketi çalışanlarına da değer veren bir şirket profili çizmektedir.

Akdeniz Elektrik Şirketinin vizyonu sektörde lider olmak ve bu liderliği sürdürebilir hale getirme amacı ile çalışmalarına devam etmektedir. Elektrik enerjisinin yaşam için vazgeçilmez bir unsur olduğunun farkında olan şirket yaptığı işin öneminin bilinci ile hareket etmektedir. Teknolojik yenilikleri dağıtım ağına entegre ederek Voltajı dengeli ve kesintisiz aynı zamanda rakiplerinden daha kaliteli elektrik iletme gayreti ile çalışmaktadır. Bunun akabinde personel alımı içinde ilanlar yayımlayabilmektedir.

Akdeniz Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketi insan kaynağına değer veren ve hizmetteki en önemli detayın insan olduğunun bilincinde olan bir şirkettir. Bu nedenle insan kaynağını en etkili biçimde kullanma gayreti vermektedir. Akdeniz EDAŞ zaman zaman çeşitli kariyer siteleri ve iş bulma kurumları tarafından personel alımı yapabilmektedir. Bunun yanı sıra çalışmak isteyen adaylardan öz geçmiş alabilmek için resmi web sitesinde sürekli doldurabileceğiniz bir iş başvuru formu bulunmaktadır.

İşe Alım Süreci

AEDAŞ yayımladığı iş ilanlarına başvuru yapan adayları veya başvuru formu doldurarak insan kaynakları havuzuna dahil olan adayları titizlikle incelemektedir. Doğru işe Doğru insan yaklaşımının yanında işe alım sürecinde fırsat eşitliliği ilkesi ile adayları değerlendirmektedir. İş başvuru formu uygun bulunan adaylar Mülakata çağrılarak yüz yüze görüşme yapılır. Başvurulan pozisyona göre adaylar Teknik Beceri Testi veya Genel Yetenek Testi ile yazılı yada sözlü olarak test edilmektedirler. Başvuran her adaya ise İşe Alım sınavı ve Kişilik Envanter Testi uygulanmaktadır. Süreçlerden başarılı olan adaylara İş teklifi yapılır. İş Teklifinin detayı yapılacak iş, Sosyal haklar ve Maaş içermektedir. İş Teklifini kabul eden aday işe alım yapılarak oryantasyon sürecine dahil edilir.

Kariyer Gelişimi

Şirket kariyer gelişiminde çalışanlarını yakından takip ederek terfi şansı tanımaktadır. Orta düzey ve üst düzey iş ilanlarında öncelikle iç ilan sistemi ile başvuruları çalışanlarına açarak performansı iyi olan adayları değerlendirmektedir. Çalışanların performansı eşit kriterlerde ve aynı şartlarda takip edilmektedir. En ince ayrıntısına kadar düşünülen performans ölçüleri adaylar tarafından da benimsenmiş durumdadır. Özellikle Maaş konusunda bonkör olan AEDAŞ performansa göre de ekstra ücretlendirme uygulaması yapmaktadır.

Akdeniz EDAŞ Güncel İş İlanları

  • Enerji Satış Uzmanı
  • Sayaç Okuma Elemanı
  • Danışma Görevlisi
  • Güvenlik Görevlisi
  • Teknik Personel
  • Makine Mühendisi
  • Bakım Onarım Teknisyeni
  • Elektrik Ustası

Nasıl Başvuru Yapılır?

Bir çok şirket eskiye nazaran daha çok Online iş başvurularını kabul etmektedir. Teknolojinin geldiği son noktada iletişimin bir tık ileride olması sebebi ile şirketler gönderilen özgeçmişleri zaman kaybetmeden değerlendirebilmektedir. Bu hem zaman hemde maddi anlamda kaybı önlemektedir. Akdeniz Elektrik şirketinin iş ilanı yayımladığı bir kaç kariyer sitesi bulunmaktadır. Ancak incelediğimiz kadarı ile resmi web sitesinde bir iş başvuru formu doldurma imkanı tanımaktadır. Bu sebeple başvurunuzu bu form aracılığı ile iletmeniz şirket menfaatine olacağından insan kaynakları memnuniyetle inceleyecektir. Başvuru formu için tıklayınız: Akdeniz EDAŞ İş Başvuru Formu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/akdeniz-edas-personel-alimi/

Yorum Yaz