Çatalca Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çatalca Belediyesi Personel Alımı yapılan pozisyonları dönem dönem paylaşmaktadır. İş ilanları yayımlayarak paylaşılan ilanlar, genellikle İstanbul Çatalca ilçesinde yaşayan vatandaşlar için talep görmektedir. Ancak diğer ilçelerden de başvuru yapılabildiği aşikar. Bu ilanımızda İstanbul Çatalca Belediyesi tarihi inceleyerek yayımlanan iş ilanları için nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz. Çatalca Belediyesi İşçi alımı, Memur alımı ve Personel alımı için içeriğin devamından bilgi edinebilirsiniz.

Çatalca Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

İlçe milattan önceye kadar dayanmakta; Roma, Osmanlı, Tanzimat dönemini geçirmiş ve Cumhuriyet döneminde bugün 76.000’den fazla nüfusa sahiptir. İstanbul ilinin en köklü tarihe sahip ilçelerinden birisidir. Çatalca Belediyesi ilçeyi büyütmekte ve geliştirmek için çalışmaktadır. Çeşitli projelerle günümüze uygun modern görünüm kazandırmaya çalışmaktadır.

Teknolojiye uygun geliştirmeler yaparak Çatalca’yı geliştiren belediye öte yandan kendisini de geliştirmek için gayret etmektedir. 1923 yılından beri hizmet veren belediye ilçeye Hijyen, Temizlik, Altyapı, Üstyapı, Park, Bahçe, Evlendirme, Ruhsat verme, kültürel ve sosyal hizmetler sağlamaktadır. Belediye aynı zamanda bölgede istihdama da katkı sağlamaktadır. İş İlanları yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. Ayrıntılar şu şekildedir;

Çatalca Belediyesi İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları belediyenin nitelikli personel kaynağını sağlayarak uyumlu bir ekip çalışması oluşturmak için çalışmaktadır. Belediyenin hizmet kalitesinde önemli rol oynamaktadır. Personel maaşları, bordrolar, izinler, istifa ve işe alımlar insan kaynakları birimi tarafından yürütülmektedir. Bunun yanında belediyenin personel ihtiyacı olan birimlerini tespit ederek iş arayışında olanlar için açık pozisyonları paylaşmaktadır.

İstanbul Çatalca Belediyesi İş İlanları; Zabıta, Memur, Güvenlik, Temizlikçi, Çaycı, Sağlık Personeli ve İşçi pozisyonlarında yayımlanmaktadır. Her pozisyon kendi içerisinde farklı nitelikleri ve şartları barındırmaktadır. Yayımlanan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle başvuracağı pozisyonun şartları ve niteliklerine bakması gerekmektedir.

Örneğin; Memur alımı ve zabıta iş ilanları için KPSS puanı şart koşulmaktadır. Buna bağlı olarak Yaş, Tahsil, Boy ve Kilo olarak istenilen niteliklere uygun olunması gerekir. Bu pozisyonlar yayımlandığında belediye istenilen şartları ilan detayında ayrıca belirtmektedir. Belediye ek şart getirebilir ve mevcut şartları değiştirebilmektedir.

İşçi alımı için süreç biraz farklı olmaktadır. Gerçekleşecek projelere ilişkin ihtiyaç duyulan işçi ihtiyacını geçici işçi alımı ve daimi işçi alımı ilanları ile duyurarak işe alım yapmaktadır. İşçi statüsünde okur yazarlık genellikle yeterli olmaktadır. Proje bitiminde işçi sözleşmesi fesih edilir yada yeni sözleşme yapılır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Memur Alımı
 • Zabıta Alımı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Sağlık Memuru
 • Mühendis
 • Temizlik Sorumlusu
 • Çay Elemanı
 • Düz Memur
 • Mevsimlik İşçi
 • Park ve Bahçe Sorumlusu
 • İnşaat Ustası
 • Vasıfsız Eleman
 • Şoför

Çatalca Belediyesi İş Başvurusu

İş başvurusu yapabilmek için belediyenin sosyal medya hesapları ve resmi web sitesi adaylar tarafından takip edilmektedir. Yayımlanan iş ilanları kısa süreliğine alım için açılır ve kısa süre sonra kapanır. Bu sebeple ilanlar yayımlandığı gibi haberinizin olması başvuru süresini kaçırmamanız için elzemdir. Belediyenin resmi web sitesinde ki duyuruları inceleyerek açık pozisyonlar paylaşılmış mı görebilirsiniz. Duyurular linkine tıklayarak haberler sayfasını açarak inceleme yapabilirsiniz. İş ilanı yayımlanmış ise iş başvurusu yapabileceğiniz mecra da ilan detayında paylaşılmış olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/catalca-belediyesi-personel-alimi/

Yorum Yaz