Ford Personel alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin En köklü otomotiv firmalarından olan Ford Otosan firması personel alımı yapıyor. Personel alımlarına başvurmak için bilgileri dikkatlice okumanızda fayda var. Ford otomotiv eleman alımları , Ford otomotiv Personel alımları, Ford otomotiv işçi alımları ile alakalı bilgileri sitemizden takip edip başvurabilir, Ford firmasıyla ilgili İş ilanları ile alakalı bilgiler  edinebilirsiniz.

Ford Otosan Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin lider araç şirketlerinden birisi olan Ford Otomotiv personel alımı yapılacağını duyurdu. Online iş başvuru formu aracılığı ile başvuru kabul eden Ford aynı zamanda fiziksel olarak çalışacağınız şirket bünyesinde iş başvuru formu doldurarak da başvurabilme imkanı tanınıyor.

Eleman alımlarında Cv leri dikkatlice inceleyen ve ileriye dönük çalışabilecek bilgi ve becerileri ile şirketi ileriye taşıyacak personeller aramaktadır. Sizde Ford otomotiv Personel Alımlarına başvurmak için Yazımızın devamını okuyarak iş başvurusunu nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ford Otomotiv İş tanımı:

 Ford Otomotiv üretim tesislerinde bulunan saatlik olarak derecelendirilmiş pozisyonlar, araç veya araç komponent montajı yapılmaktadır. Araç için malzeme üretimi ve üretilen malzemeleri araçları kullanarak araç bileşen bölümünü planlanmış bir sırada monte etmek için personeller çalışır.

Bu pozisyonlar da, elektrikli veya el aletleri kullanabilecek, vinçler veya diğer ekipman ve makineler kullanılarak parçaların doğru seçilmesini, montesini , parçaların araca veya bileşenlere bağlanma işi yürütülmektedir.

Ford Otomotiv İş gereksinimleri:

Ekip ortamında çalışma yeteneğine ve istekliliğine sahip motive bireyler arıyoruz. Bu pozisyonlar içinde güvenli bir çalışma ortamı olarak sürdürülmesi ve teşvik edilmesi, başkalarına yardım edilmesi ve iş arkadaşlarına kişisel farklılıklara bakılmaksızın saygınlık ve saygı gösterilmesi ve liderlikten gelen talimat ve taleplerin kabul edilmesi ve izlenmesi dahildir.

Ford Motor Otomotiv, kültürel açıdan farklı bir iş gücüne bağlı, eşit fırsat sunan bir işverendir. Nitelikli tüm başvuru sahipleri, ırk, din, renk, yaş, cinsiyet, ulusal köken, cinsel tercih, cinsiyet kimliği, sakatlık durumu veya korunmuş ustalık durumu gözetilmeksizin başvuruları kabul edecektir.

Ford Otomotiv Şirket Bilgileri

 
Eğitim Durumu : Yüzde Dağılım

 

MEMUR
İlkokul : 0,67
Ortaokul : 0,75
Lise : 3,26
Meslek Lisesi : 6,78
Teknik Lise : 0,16
Meslek Yüksekokulu : 7,13
Yüksekokul : 65,09
Master : 15,24
Doktora : 0,92
İŞÇİ
İlkokul : 7,57
Ortaokul : 3,87
Lise : 9,55
Meslek Lisesi : 59,87
Teknik Lise : 1,12
Meslek Yüksekokulu : 17,22
Üniversite : 0,80

Eleman Seçim Prosedürü: Başvuran adayların CV’leri departmanlardan gelen talep doğrultusunda İnsan Kaynakları Direktörlüğü tarafından değerlendirilir. İk tarafından adaylara kişilik envanteri uygulanır ve yetkinlik bazlı mülakat yapılır. Bölümler tarafından olumlu değerlendirilen adaylar İngilizce seviye tespit sınavı’na tabi tutulurlar.

Eğitim ve Gelişim Fırsatları: Kişinin bilgi ve deneyimi, pozisyonun gereklilikleri, ve departman isteğine göre yurtiçi ve yurtdışı (özellikle Ford Avrupa fabrikaları) eğitimler gerçekleşir.

İzin Politikası:
1-5 yıl hizmet süresi: 18 işgünü
5-15 yıl hizmet süresi: 22 işgünü
15 yıldan fazla hizmet süresi: 26 işgünü

İş başvurularında Aranan Özellikler

Asgari Eğitim Düzeyi:
Mavi yaka:Endüstri meslek lisesi, Beyaz yaka: Üniversite

Ford Otomotivde çalışılabilecek Departmanlar ; Malzeme planlama ve lojistik hizmetleri, Kalite kontrol uzmanı, Satın alma, Mali işler, Pazarlama satış ve satış sonrası hizmetler, Üretim departmanı, Ürün geliştirme Departmanı.

Ford Otosan İş Başvurusu

Ford otomotivde personel alımlarına başvurmadan önce Cv nizin güncel olduğundan emin olunuz. Çalışabileceğiniz departmanları belirterek bu alandaki uzmanlıklarını ve geçmişte yaptığınız işleri detaylı olarak anlatınız. Kendinizi doğru bilgilerle ve ifadelerle anlatmanız diğer adaylarla aranızda bir fark oluşturacaktır. Ford Otomotiv personel alımlarına başvurmak online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ford-personel-alimi/

Yorum Yaz