Şuhut Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Şuhut Belediyesi Personel Alımı için ihtiyaç duyulan zamanlarda iş ilanları yayımlamaktadır. Afyonkarahisar Şuhut Belediyesi İnsan Kaynaklarının İşçi Alımı, Memur Alımı ve Personel Alımı için yayımladığı ilanlara bu yazımızdan ulaşabilir, Nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Şuhut İlçesi hakkında detaylı bilgi edinmek ve iş ilanlarını incelemek için yazımızın devamından bilgi edinebilirsiniz…

Şuhut Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları

Afyonkarahisar Şuhut Belediyesi, Şuhut ilçesine kamusal alanlarda belediye hizmet sunmaktadır. Belediyesi Altyapı, Üstyapı, Yapılaşma, Ekonomik, Sosyal ve Kültürel alanlarda hizmet vermektedir. Şuhut Belediyesi ilçesi ve beldeleri ile birlikte yaklaşık 40 Bine yakın nüfusa sahiptir. İlçenin tarihi çok eskiye dayanmaktadır. Truva savaşlarına dek uzanan tarihi ile bölgede tarihi kalıntılar görülmektedir.

Afyon Şuhut Belediyesi gerçekleştirdiği projeler ile yaşam için tercih edilen ilçe olma gayreti ile çalışmaktadır. Belediyenin projeleri genellikle ihtiyaç duyulan önemli hizmetleri içerir. Hizmet alanlarının yanı sıra bir çok konuda da Afyonkarahisar Belediyesi ile ortak çalışmalar yürütmektedir. Şuhut Belediyesinin biten ve devam eden projelerine resmi web sitesinden ulaşmak mümkün.

İnsan Kaynakları

Belediye hizmetlerini yerine getirirken ihtiyaç duyulan insan kaynağını, insan kaynakları birimi ile temin eder. İşe alım yapacağı zaman insan kaynakları departmanı ile iş birliği yürüten Belediye, istenilen pozisyonları ve pozisyona özel nitelikleri insan kaynakları birimine iletir. Bunun yanı sıra insan kaynakları belediyenin personel ihtiyacı olan pozisyonlarını tespit ederek belirlenen pozisyonlara personel alımı yapar. İşe alım süreci insan kaynaklarının ön başvuruları alıp, olumlu değerlendirdiği adayları mülakata çağırarak genel yetenek testi, mesleki yeterlilik testi ve kişilik envanteri uygulamaları ile elemeden geçirir.

Afyon Şuhut Belediyesi İş İlanları

İnsan kaynakları tespit ettiği pozisyonlarda personel alımı yapacağı zaman Belediyenin resmi web sitesi, Sosyal Medya Hesapları ve Yerel Medya aracılığı ile duyurmaktadır. Belediye Memur Alımı, İşçi Alımı ve çeşitli işlerde çalışabilecek Personel Alımı yapabilmektedir. KPSS şartı olmakla birlikte, İstenilen pozisyona yönelik KPSS şartı istenmeye de bilir.

Gerçekleştirilen veya Gerçekleştirilecek projelere ilişkin doğan personel ihtiyacı, geçici işçi veya daimi işçi alımı yapılarak giderilir. Mevsimlik işçi olarak da tabir edilen pozisyon Belediye personelinin proje için yetersiz sayıda olmasından kaynaklı ortaya çıkar. Belediye bünyesinde çalışabileceğiniz pozisyonlar şöyledir;

  • Zabıta Memuru
  • Temizlik Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik Görevlisi
  • Park ve Bahçe Elemanı
  • İşçi
  • Arşivci
  • Memur
  • İtfaiye Eri
  • Sağlık Görevlisi

Şuhut Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Belediye iş ilanlarını yayımladığı zaman iş başvuru formu kabul edeceği mecrayı da açıklamaktadır. Bununla birlikte genellikle Şuhut Belediyesi İş-kur ile ortak çalışma içerisindedir. Pozisyonları iş-kur üzerinden yayımlayarak başvuruya açar. Bu nedenle iş başvurusu yapabilmek için öncelikle açık pozisyonların yayımlanmış olması gerekir. Açık pozisyonları inceledikten sonra iş-kur resmi web sitesine girerek arama bölümüne Şuhut belediyesi yazdığınızda çıkan ilana başvur linkine tıklayarak, İş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/suhut-belediyesi-personel-alimi/

Yorum Yaz