Garanti Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Türkiye’nin en çok şubesine sahip olan bankalar arasında önde gelen Garanti Bankası şubelerinde gişe yetkilisi olarak çalışacak Personel aramaktadır. Garanti bankası İnsan kaynaklarından yapılan açıklamada Bir çok şubeye Gişe personeli alımı yapılacak. Gişe elemanı olarak iş başvurusu yapacak adaylar farklı bölümlerde terfi şansıda elde edebilecek. Garanti bankası Gişe yetkilisi Alımı için yazımızdan detaylı bilgi edinebilir başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları ve Kariyer

Türkiye’nin en büyük 2. özel bankası konumunda bulunan Garanti BBVA bunun yanında en çok istihdam sağlayan bankalar arasında da iyi bir konumdadır. 1946 yılında Ankara’da kurulması ile bugünlerde 423 milyar lirayı aşan aktif büyüklüğü ile bir çok bankayı gölgesinde bırakmayı başarmıştır.

Dijitalleşmeye verdiği önemle müşterilerine kullanım kolaylığı sağladığı Garanti İnternet şubesi, Garanti Mobil Şubesi ile şimdiden bir çok insanın tercih ettiği dijital bankacılık yolunda en çok seçilen bankalar arasında girmiştir. Sürdürülebilir güçlü bir yapıda büyüme ivmesi yakalayan ve her geçen gün kendini daha da geliştirmek için çalışan Garanti BBVA şubelerinde ki gişe sayısıyla Gişeler için personele en çok bütçe ayıran bankalar arasındadır.

Garanti Bankasında Kariyer olanakları; Bir çok bankaya göre çalışanına farklı metotlarda eğitim seçeneği sunan personelleri alanında geliştiren ve bu gelişimi müşterileri üzerinde deneyimleyen Banka çalışanları içinde sürdürülebilir kariyer fırsatları sunmaktadır. Satış temsilciliğinden müfettişliğe, Gişe yetkilisinden müfettiş yardımcısına kadar çapraz geçişler ile çalışanlarının yükselmesinde çaba harcayan bir bankadır. Her çalışanın her departman ile ilgili bilgi birikimi ve deneyimi olmasının gerektiğini düşünen Garanti Bankası İnsan Kaynakları çeşitli eğitimler ile çalışanlarını geliştirmektedir.

Garanti Bankası işe alım süreci; Garanti bankası yeni mezunlara, alanında deneyimli personellere ve gelişime açık deneyimsiz personellere iş olanağı sağlamaktadır. Ayrıca okuluna devam eden öğrencilere de staj verebilmektedir. Özellikle öğrenciler için Talent Camp adında bir müessese kuran Garanti 2. ve 3. sınıf öğrencilerine staj şansı sunarak bankacılık sektörüne hazırlamada önemli çalışmalar yapmaktadır. Talent Camp yılda iki kere başvuruya açılır ve başvuran öğrencilerden 100 öğrenci eğitim ve staj kapsamına alınır.

Garanti Bankası Gişe Yetkilisi Alımı

Garanti bankasında çalışmak isteyenler gişe yetkilisi olarak deneyimli yada deneyimsiz olarak iş başı yapabilirler. Yöneticileri genellikle kendi şubeleri içinden seçmeye çalışan Garanti BBVA bu doğrultuda gerekli eğitimler vererek eğitim alan personelinden gelişmesini bekler. Yetkinlik bazlı kariyer gelişim çalışması yapan Garanti Bankası açık pozisyon oluştuğunda öncelikle kendi çalışanları içerisinden pozisyona elemanını getirmeyi hedefler.

Garanti bankası mülakat soruları; Garanti bankasına iş başvurusu yaptığınızda iş başlangıcı yapmak için Mülakata alınırsınız. Mülakat deneyimli ve deneyimsiz bütün adaylara yapılmaktadır. Mülakat sorusu olarak başvurmak istediğiniz pozisyon ile ilgili sorular ve Garanti Bankasının kuruluşu ile ilgili sorular aynı zamanda garanti bankasının amaçları ve bu doğrultuda yaptığı çalışmalar ve tarihçesi sorulacaktır.

Garanti Bankası Gişe Memuru İş Başvurusu

Garanti bankası kariyer olanaklarını kendi kariyer sitesinden yayınlar ve işe alımlar buradan gelen başvurular ile yapılır. Garanti bankasında iş ilanlarına başvurmak için kariyer bölümünden öncelikle üye olmanız gerekiyor. Üye olduktan sonra yayınlanan iş ilanlarını görebilirsiniz. Burada kariyer sayfasındaki öz geçmiş kısmını doğru bilgilerle doldurmanız gerekiyor. Yayınlanan iş ilanlarına yaptığınız başvuruda bu öz geçmişiniz Garanti bankası insan kaynaklarına iletilecek. Eğer Gişe yetkilisi alımı ile ilgili bir iş ilanı göremez iseniz Genel Başvuru kısmından başvuru yaparak not kısmına Gişe Yetkilisi için yazabilirsiniz. Garanti bankası Gişe elemanı alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/garanti-bankasi-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz