Aksa Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Aksa Elektrik  personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Aksa Elektrik  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Aksa Elektrik yurt dışında çalışmak isteyen inşaat işçilerinin İş başvurularını kabul etmektedir. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Aksa Personel Alımı ve İş İlanları

Aksa Elektrik Kimya personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Aksa Elektrik Kimya firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Aksa Kimya  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Aksa’ da katılımcı bir kurum kültürü yaratmak için çalışanlarımızın karar alma mekanizmalarına katılımları teşvik edilmektedir. Bu süreci kolaylaştıracak sistemler geliştirilerek çalışma hayatının pek çok alanında çalışanlarımızın görüşlerine başvurulmaktadır. Kurum genelindeki Açık Kapı Politikamız ile çalışanlarımızın üst yönetimle sürekli ve doğrudan temas halinde olmaları sağlanmaktadır.

Etik Yönetimi

Akkök Holding olarak stratejilerimiz ve kurum kültürümüz doğrultusunda bünyemizde bulundurduğumuz tüm şirketlerdeki çalışanların benimsediği iş etiği ilkeleri oluşturulmuştur.

Etik Kurulu ve Etik hattı ile çalışanlarımızın ve diğer paydaşlarımızın şikâyetlerini iletebilecekleri iletişim mekanizmaları kurularak olabilecek tüm etik ihlalleri ve suiistimal riskleri bertaraf edilmektedir.

Çalışma Şartları

Aksa Akrilik’te çalışanlara yönelik sosyal etkinlikleri yine AKSA çalışanları organize eder. AKSET (Aksa Sosyal Etkinlikler Takımı) parti, konser, gezi, kurs, seminer gibi etkinlikleri organize etmek için gönüllü olan AKSA çalışanlarından oluşur. Her yıl Aksa Genel Müdürü tarafından AKSET için özel bir bütçe belirlenmekte ve yıl içinde gerçekleşecek etkinlikler çalışanlardan gelen talepler doğrultusunda AKSET gönüllüleri tarafından organize edilmektedir.

AKSET’in etkinlikleri arasında dalış, tenis, model uçak eğitimleri, yelken kursları, tiyatro, konser, gezi, parti vb. organizasyonlar bulunuyor.

Açık Pozisyonlar

İşe alım ve yerleştirme sürecimizde; kurum kültür ve değerlerimize uygun, işin ve pozisyonun gerektirdiği bilgi, beceri, deneyim ve yetkinliklere sahip, şirketimizi geleceğe taşıyacak adayların kazanılarak, şirket strateji ve hedeflerine ulaşılması amaçlanmaktadır.

İşe alım ve yerleştirme sürecinde objektif kararın verilmesini destekleyecek çağdaş değerlendirme yöntemleri kullanılarak, “Doğru İşe Doğru Çalışan” seçilmesi prensibi ile hareket ederiz.

“Doğru İşe Doğru Çalışan” prensibinden hareketle; pozisyonun gerekliliklerine uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarının tümü ya da bir bölümü uygulanır.

  • Yetkinlik Bazlı Mülakat
  • Değerlendirme Merkezi Uygulamaları
  • İngilizce Seviye Belirleme Sınavı
  • Kişilik Envanteri

Belirtilen değerlendirme metotları kullanılarak; adayların bilgi, beceri ve yetkinlikleri ile niteliklerine uygun pozisyona yerleştirilmeleri sağlanmaktadır.

Aksa İş Başvurusu

İnternet ortamı dışında fabrikamızın giriş kapısından temin edebileceğiniz başvuru formlarımızı doldurabilirsiniz. Her gün tüm veritabanları incelenerek, ihtiyacımızı karşılayabileceğini düşündüğümüz adaylarımız ile temasa geçilmektedir. Kariyer.net üzerinden başvuran adaylara özel cevap verme oranımız %99 mertebesindedir. Aksa Elektrik İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/aksa-personel-alimi/

Yorum Yaz