Akyapı İnşaat Personel Alımı 2023

Akyapı İnşaat eleman ihtiyacını karşılamak üzere Personel Alımı yapılacağını açıkladı. Akyapı İnsan kaynaklarından yapılan bildiriye göre Akyapı yeni iş ilanı yayınladı ve İş başvurularını kabul edeceğini açıkladı. Akyapı İnşaatta çalışmak isteyen personellerin yazımızı okuyarak Akyapı inşaata nasıl başvurulacağını açık pozisyonlar hangileri gibi soruların cevabımızı bu yazımızda bulabilirler.

Akyapı İnşaat ve Personel Alımları hakkında

İki müteahhittin beraber olması ile kurulan Akyapı İnşaat yaptığı modern konutlar ile faaliyetine başladı. 1998 yılında kurulduktan sonra plaza gibi yüksek binalar ile bütün dikkatleri üzerine çeken Akyapı İnşaat bir çok projede başarı ile rol aldı. Konut, alışveriş merkezi, ofis, iş merkezleri ile projelerini bir bir gerçekleştiren Akyapı daha sonra Sanayi İnşaatı sektörüne girerek çapını genişletmiş İstihdamda büyük fayda sağlayan bir şirket yapısına bürünmüştür. Küçük büyük her yatırımcının yanında olmakta ve yatırım yapmak isteyenlere her zaman bir yol gösterici olmaktadır. Arsasını değerlendirmek isteyen müşteriden bina yapısına kadar her şeyiyle yakından ilgilenmekte ve bu alanda müşterilerine memnuniyet sağlamaktadır. 98 yılından bu yana kazandığı tecrübeyi modern günümüzün teknolojik imkanlarıyla birbiri ile birleştiren Akyapı İnşaat bu alanda süreklilik sağlamakta ve projelerini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Akyapı İnşaat tamamlanan ve devam eden Projeler

Sanayiden konuta , ofislerden alışveriş merkezlerine kadar bir çok proje yapan ve yapmaya devam eden Akyapı inşaat yaptığı modern binalar ile kullanıcıları kendine hayran bırakan ve bunu başaran nadir firmalardan birisidir. Aşağıda devam eden ve tamamlanan projeleri görebilirsiniz.

Tamamlanan Yatırım Ve Taahhüt Projeleri;

  • AIRPORT HILL
  • LALE SEHİR
  • BAHÇETEPE İSTANBUL
  • BAŞAKŞEHİR TİC. VE EĞT. PORTALI
  • AKASYA ACIBADEM
  • PENDİK AYDOS EVLERİ
  • MALL OF İSTANBUL
  • PAŞABAHÇE DEVLET HAST

Akyapı İnşaat Devam Eden Projeler; TEM 34 ESENYURT 1. ETAP – METRO 34 – TEM 34 ESENYURT 2.ETAP – TEM 34 TAHTAKALE – TEM 34 EKSPRES – PARK MAVERA-1 / MEYDAN DÜKKANLARI – PARK MAVERA 2 / BAŞAKŞEHİR MERKEZ ÇARŞI

Akyapı İnşaat Personel Alımlarına Nasıl İş Başvurusu Yapılır ?

Akyapı İnşaat personel alımlarında personellerin geleceğe yönelik düşüncelerine önem veren ve yüksek performans gösterenler için her zaman bir kariyer hedefi belirlemekte üst yönetime kadar yükseltebilmektedir. Bu yüzden işe alımdan sonra çalışmanızın performansı önemlidir. Akyapı inşaat personelinin profesyonelliğinin iş kalitesine katkı sağladığı bilincindedir. Bu yüzden insana yatırım sloganıyla iş hayatına devam etmekte ve personel alımlarına titiz ve hakkaniyetli davranmaya özen göstermektedir. Sizlere vereceğimiz Akyapı İş başvuru formunda cv nizi mail yolu ile iletebilirsiniz. Eğer bir cv hazırlamadı iseniz iletişim bilgilerinizin yanında çalışmış olduğunuz bölümleri ve firmaları yazarak iş başvurunuzu iletebilirsiniz. Akyapı İnşaat Personel alımlarına başvurmak ve iş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

İşçi arayan diğer İnşaat Şirketleri;

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/akyapi-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz