Amasya Et Personel Alımı İş İlanları 2023

Yeni yayımladığı iş ilanları ile işsiz olan adayların dikkatini çeken Amasya Et Ürünleri şirketi, boşa çıkan ve yeni personel ihtiyacı doğan pozisyonlara personel alımı yapacak. Ekur Et olarak da bilinen şirket insan kaynakları aracılığı ile başvuru yapan adayları değerlendirecek. İş kapasitesi ile oldukça büyük bir şirket olan Amasya Et istihdam yaratma konusunda da başarılı bir iş çıkarmaktadır. Amasya Et ürünleri şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu yazımızda Amasya Et İş İlanlarını, Afyon Atakey Patates Fabrikası İş İlanlarını ve Ekur Et Entegre Tesisine nasıl iş başvurusu yapabileceğini görecekler. Şirketin tarihi hakkında da detaylı bilgi vererek başvuru yapacağınız şirketle ilgili detaylı bilgiye sahip olacaksınız…

Ekur Et Entegre San. Tic. AŞ

Amasya Et Ürünleri şirketi Tab Gıda şirketinin kuruluşudur. Tab Gıda 2000’den fazla restoran zinciri ile Fast Food Hizmeti vermektedir. Bu hizmeti verirken yakalaması gereken kaliteyi belli bir standarda oturtmak amacı ile Et üretim ve Entegre tesisi olan Amasya Et Ürünleri şirketini kurmuştur. Hem ürünlerinin kalitesini kendisi belirlemek hemde müşterileri için sağlıklı ve hijyenik ürünler üretmek amacı ile kurulan şirket, Ekmek konusunda da aynı hassasiyeti göstererek “Ekmek Unlu Gıda” şirketini kurmuştur.

2009 yılında kurulan Ekmek Unlu Gıda şirketinin ardından gelen fazla talep üzerine 2012 yılında 2.şirketi kurarak hizmet standardını arttırmıştır. Menülerde bulunan patateslerin müşteriler tarafından çok fazla talep görmesi ile hem Kâr oranını ayarlamak hemde parmak patates konusunda da restoranlarda kaliteyi yakalamak amacı ile 2014 yılında Afyon Atakey Patates Fabrikası kurulmuştur. Bu büyük zincirin halkaları oldukça güçlenirken restoranlardaki menülerin vazgeçilmez lezzeti olan Et ürünleri için ise 2016 yılında Ekur Et Entegre Tesisi faaliyete geçmiştir.

Ekur Et Entegre Tesisinde üretilen ürünleri tadabileceğiniz restoranlar Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranları’dır. Ürünleri aynı zamanda Amasya Et ürünleri mağazalarında ve anlaşmalı marketlerde de bulabilirsiniz. Şirketin değer artışını sağlamak ve ulaşılabilir ürünler üretmek isteyen Amasya Et aynı zamanda ”tıklagelsin.com” üzerinden de eve sipariş uygulaması ile ürünlerini pazarlamaktadır. Amasya Et ürünleri şu şehirlerde satışa sunulmaktadır; İstanbul, Amasya, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri ve Mersin. Amasya Et Ürünleri Bu illerde ürün satışı yapmakla beraber sadece Avm’lerde mağazaları bulunmaktadır. Amasya Et Ürünleri Mağazaları şu AVM’lerde bulunmaktadır; MetroGarden AVM, Maltepe Park AVM, Palladium AVM, İçeren Köy Carrefour AVM, Watergarden, Emaar Suqaere Mall, Metro City Levent, StarCity Outlet Avm, Marmara Forum, Amasya Mağaza, MArkAntalya AVM, Carrefoursa Bursa AVM, Hilltown Karşıyaka AVM, Forum Kayseri, Palm City Mersin.

Ekur ET Personel Alımı ve İş İlanları

Amasya Et ürünleri şirketi zaman zaman Online iş ilanları yayımlamaktadır. Boşalan pozisyonlara ve ek eleman ihtiyacı olan departmanlar için yayımlanan iş ilanları başvuru ve süreci Ekur Et İnsan kaynakları ile yönetilmektedir. Amasya Et ürünleri çatısı altında bulunan diğer şirketlere de buradan başvuru yapabilirsiniz. Afyon Atakey Patates Fabrikası Personel Alımı, Ekmek Unlu Gıda Personel Alımı ve Ekur Et İş İlanlarına nasıl iş başvuru yapabileceğinizi ve fabrikalardaki Açık pozisyonları sizlere anlatarak başvurunuzu kolayca iletmenizi sağlayacağız.

Amasya Et Ürünleri İş İlanları

 • Satış Danışmanı
 • Üretim Ve Paketleme Elemanı
 • Paketleme Ustası
 • Afyon Cips Fabrikası İşçi Alımı
 • Sevkiyat Elemanı
 • Elektrik Teknikeri
 • Fırın Ustası
 • Genel Başvuru
 • Güvenlik Görevlisi
 • Kesim Elemanı
 • Et doğrama elemanı
 • Forklift Operatörü
 • Şoför

Amasya Et ürünleri işe alım sürecinde başvuru, Mülakat ve Teklif şeklinde ilerlemektedir. İşe alınacak adayların eğitim seviyeleri İlkokul, Ortaokul ve Yüksek okul olabilmektedir. Yetkin adaylar mülakat yolu ile istedikleri pozisyona yerleşebilir yada boş pozisyonlar için değerlendirilebilmektedir.  Amasya ili suluova ilçesinde bulunan Ekur Et fabrikasına aynı zamanda Gebze/Kocaeli’de bulunan Ekmek Unlu Gıda fabrikasına tek bir şirket üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Personel alımının yanında Staj başvurusu da yapabileceğiniz şirketler arasındadır. Kariyer hedefi olan öğrenciler veya Kariyer yapmak isteyen deneyimli adaylar Amasya Et ürünleri fabrikalarında çalışabilirler.

Amasya Et Ürünler Fabrikaları İş Başvurusu

Amasya Et ürünleri şirketine iş başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Amasya Et Ürünleri mail ile başvuru kabul edebilen nadir şirketlerdendir. Amasya Et ürünlerine başvurmak için öncelikle doldun bir ön başvuru formu hazırlamanızı tavsiye ederiz. Bu ön başvuru formunda geçmiş tecrübeleriniz ve gelecekte hedeflediğiniz kariyer yolculuğu yer almalıdır. İş Başvurusu yaparken en önemli kriter öz geçmişinizdir. Özgeçmişiniz gerçekten çalışmak istediğinizi belli etmelidir. Öz Geçmişinizi inceleyen insan kaynaklarını etkilemeniz işe alım sürecinde size katkı sağlayacaktır. Amasya Et Ürünleri Mail yolu ile başvuru kabul etmekte ve personel alımı yapmaktadır. İş Başvurusu için ik@amasyaeturunleri.com.tr adresine iş başvuru formu göndermeniz yeterli olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/amasya-ekur-et-personel-alimi/

Yorum Yaz