Hepsiemlak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hepsiemlak Personel Alımı için zaman zaman iş ilanları yayımlamaktadır. Emlak sektöründe faaliyet gösteren şirket, çeşitli yatırımlarla kısa sürede büyümüş ve sektörde bilinir hale gelmiştir. Yayımladığı iş ilanları ile çalışmak isteyen adaylara kapılarını açan Hepsiemlak.com hakkında bilgiler vererek nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Hepsiemlak Personel Alımı ve İş İlanları

İlk etapta Hürriyet Emlak adı ile 2006 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulsa da daha sonra ismini Hepsiemlak olarak değiştirmiştir. Şirket hem bireysel hem de kurumsal emlak ilanı vermek isteyen müşterilerine dijital çözümler sunmaktadır.

Hepsiemlak.com üzerinden müşterilerine hizmet veren firma, teknolojik yatırımlarla hem web sitesini hem de çalışanlarını geliştirmektedir. Gayrimenkul sektöründe her geçen gün daha da büyüyen Hepsiemlak 2022 yılında hem Gayrimenkul ve yaşam merkezleri kategori 1.si ”Altın Örümcek” ödülünü hem de ”Bilişim 500” Yılın mobil uygulaması ödülünü kazanmıştır.

Hepsiemlak İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları ihtiyaç duyulan pozisyonlar için iş ilanları yayımlamaktadır. Personel ihtiyacı bulunan birimleri tespit ederek bu pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. En nitelikli adayı şirkete kazandırmak isteyen Hepsiemlak İnsan Kaynakları bu bağlamda çeşitli mülakat teknikleri uygulamaktadır.

Sahip olduğu vizyon ile kullanıcı deneyimi ve sektörde uzmanlığını yüksek kalite de herkesin güvendiği ve al-sat-kirala sistemi olarak tercih edilen en güvenilir platform olmayı hedeflemektedir. Hepsiemlak Misyonu bütün kritik süreçlerde en güvenilir platform olmak olurken, sisteme girilen bütün ilanların güncelliğini ve doğruluğunu sağlamaktır.

Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar ve İş İlanları

  • Müşteri Deneyimi Uzmanı
  • Saha Satış Uzmanı
  • Müşteri İlişkileri Uzmanı

İnsana verdiği önem ve değerle ön plana çıkan Hepsiemlak personel alımı sürecinde de iş başvurusu yapan adayları değerli kılmakta ve kendilerini değerli hissettirmektedir. Eğitime verdiği önemle çalışanlarını sürekli eğitmeyi ve geliştirmeyi amaçlarken çeşitli ödüllerle sosyal destek sağlamaktadır.

Benimsediği Değerler şöyledir; Kıymet bilen, Yenilikçi, Şeffaf, Tutkulu ve birlikte başarma azmidir. Çalışan destek sistemi programı ile çalışan ve aile bireyleri için 7/24 ulaşabilecekleri danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. Dijital Gelişim Fırsatı programı ile eğlenerek eğitim veren platformları ile çalışanlarını eğitmektedir.

Sosyal haklar içerisinde en dikkat çekeni ise sağladığı ÇEK faydasıdır. Çalışan referans programı sayesinde çalışanların diledikleri kategorilerde harcayabileceği çek vermektedir. Referans ödülü kazanan çalışanlar adına TEV ve benzeri kurumlara çalışan adına bağışlar yapılmaktadır.

Hepsiemlak İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Firma çeşitli kariyer sitesi ve sosyal medya hesaplarından açık pozisyonları paylaşabilmektedir. İş başvurusu yaparken en doğru yapılacak iş insan kaynaklarına özgeçmişinizi ulaştırabilmektir. Özgeçmişinizi en sağlıklı nereden ulaştırabilecekseniz başvuru yapmanız gereken platform orasıdır. Biz sizlere en sağlıklı başvuru yöntemini söylüyoruz. İnsan kaynaklarının youtube platformunda yayınladığı bir videoya göre açık pozisyonlar için ik@hürriyetemlak.com adresine CV formu iletmeniz yeterli olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/hepsiemlak-personel-alimi/

Yorum Yaz