Aydem EDAŞ Personel Alımı İş İlanları 2023

Elektrik ve Enerji sektöründe faaliyet gösteren Aydem EDAŞ yeni açılan pozisyonlar için iş ilanları yayımladı. Bir çok pozisyonda personel alımı yapacak olan Aydem Elektrik yayımladığı iş ilanlarına başvuru yapan adayları Aydem İnsan Kaynakları aracılığı ile değerlendirecek. Sizde Aydem şirketine başvurmak istiyorsanız bu yazımızdan Güncel İş İlanlarını görebilir aynı zamanda şirket hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş

Türkiye’nin öncü entegre enerji grubu olan Aydem Türkiye’de elektrik sektörünün TEK ve TEDAŞ kurumlarına emanet edilerek değişiklik yapılmasından sonra Özelleştirme kararı ile ortaya çıkmıştır. Özelleştirme kapsamına alınan Elektrik sektörünün özelleştirilmesi tamamlandıktan sonra ihaleye giren şirketlerden birisi olan Aydem Enerji istediği bölgenin ihalesini kazanarak 2008 yılında faaliyetine başlamıştır. İhaleyi alarak sorumluluğunu üstlendiği iller ise; Denizli, Muğla ve Aydın illeri olmuştur. Şirketin ilk amacı ise kesintisiz ve kaliteli elektrik sunmaktır.

Aydem EDAŞ şirketi AYDEM ENERJİ şirketinin bir kuruluşudur. Aydem Enerji şirketi çatısı altında bulunan Aydem EDAŞ bu bağlamda arkasında güçlü bir yapıyı tutmaktadır. Elektrik sektörünün sınırlarını zorlama hedefi ile yola çıkan şirket her zaman ilkleri gerçekleştirme arzusu gütmektedir. Elektrik üretimi, dağıtımı ve perakende satışı üzerine çalışan şirket aynı zamanda ülkemizin geleceği için çalışmalar yapmaktan geri kalmamaktadır. Yenilenebilir Enerjiye büyük önem veren şirket hidro, rüzgar, jeotermal ve biyogaz kaynaklarından enerji üretmektedir.

Aydem Edaş Personel Alımı ve İş İlanları

AYDEM EDAŞ şirketi zaman zaman İnternet üzerinden sosyal medya hesapları ile zaman zaman ise kariyer sitelerine verdiği ilanlar ile işe alım yapmakta ve iş ilanı yayımlamaktadır. Yayımladığı iş ilanlarına başvuran adayları ise insan kaynakları departmanı ile süzgeçten geçiren şirket ”Doğru İşe Doğru İnsan” yaklaşımı ile işe alım yapmaktadır. Yaş, Cinsiyet, Irk, Din, ve Dil gibi etkenleri dikkate almayan şirket fırsat eşitliliği ilkesi ile adayları değerlendirmektedir.

AYDEM ENERJİ İş İlanları ile her iki şirkete de başvuru yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Aydem Elektrik şirketinin bir üst şirketi olan Aydem Enerji Hizmet verdiği bölgeler içerisinde 12.000 çalışana ev sahipliği yaparken 5 milyonun üzerinde müşteriye de kaliteli ve kesintisiz enerji sağlamaktadır. Bu iki şirketinde resmi web sitesini incelediğimizde kariyer bölümünün bulunduğunu görmekteyiz. Aydem Enerji Linkedin hesabı ve kariyer.net sitesine ilan verirken Aydem Elektrik şirketinin resmi web sitesi üzerinden her iki şirkete de başvuru iletmeniz mümkün.

İşe alım süreci sürdürülürken yayımlanan iş ilanlarında en iyi adaylar değil pozisyona en uygun adaylar değerlendirilmektedir. Başvuruları değerlendirirken İnsan Kaynakları Departmanı adayların beklentilerini dinlemeyi de ihmal etmemektedir. Hem şirkete katkı sağlayacak hemde kariyerini bir adım ileri taşımak isteyen adaylara teklif yapılmaya çalışılmaktadır. Pozisyon için değerlendirilen adaya iş teklifi yapılırken aynı zamanda Maaş ve sosyal olanaklarda belirlenmektedir.

İşe Alım Süreci

 1. Ön Mülakat
 2. Kişilik Testi
 3. Genel Yetenek Testi
 4. Yetkinlik Bazlı Mülakat
 5. Teknik Mülakat
 6. Simülasyon süreci

Aydem Elektrik ilan oluşturduktan sonra önce iç ilan sistemi ile kendi çalışanları ile paylaşarak performansı iyi çalışanlarını terfi amacı ile açılan pozisyonlara yerleştirebilmektedir. Hem çalışan hemde yeni işe alınan adaylar dönem dönem iş geliştirme eğitimleri ile adayların yetkinliği ve niteliği arttırılmaya çalışılmaktadır. Bu sayede hem çalışan kalitesi hemde şirketin verdiği hizmet kalitesinin arttırılması hedeflenmektedir.

AYDEM GÜNCEL İŞ İLANLARI

 • İnsan Kaynakları Müdürü (Denizli AYDEM ENERJİ)
 • Bilgi Teknolojileri Proje Yönetimi Uzmanı (İstanbul AYDEM ENERJİ)
 • Satın Alma ve Lojistik Müdürü (Denizli AYDEM ENERJİ)
 • Analiz ve Raporlama Uzmanı (Denizli AYDEM ELEKTRİK)
 • Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (İngilizce Bilen)
 • Sayaç Okuma Elemanı
 • Kurumsal Perakende Satış Elemanı
 • Genel Başvuru

Nasıl Başvuru Yapılır?

İş başvurusu yapmanın bir çok yolu vardır. Önemli olan başvuruyu nasıl yaptığınızdır. Bir çok iş arayan aday başvurusu insan kaynakları departmanında incelenmeden çöp olmaktadır. Bunun nedeni doğru başvuru yöntemini kullanmamaktır. Şirkete giderek iş başvuru formu doldurmak en etkili yöntem olsa da zaman ve maddi yönden tercih edilmemektedir. Sizlere vereceğimiz bir diğer başvuru yöntemi ile en etkili şekilde başvuru yapmanızı sağlayacağız. Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak açılan sayfada Aydem Elektrik Kariyer bölümü çıkacak. Buradan belirli alanları doldurarak Öz Geçmiş Bırak linkine tıklayarak başvurunuzu iletebilirsiniz. Bu başvurunuz direk Aydem insan kaynaklarına ulaşacaktır. Aydem personel Alımı Online başvuru linki; İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/aydem-personel-alimi/

Yorum Yaz