Balparmak İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Balparmak İş İlanları yayımlamaya devam ederken bir taraftan da gelen iş başvurularını değerlendiriyor. Altıparmak olarak da bilinen firma çeşitli pozisyonlarda işe alım yapıyor. Kariyer hedefi olan adaylarında seçebileceği şirketler arasında bulunan Balparmak, çalışanlarının kariyer hayatına destek olmaktan da geri kalmıyor. Bu ilanımızda Balparmak iş ilanları ile birlikte Altıparmak İş İlanlarını da inceleyerek nasıl iş başvurusu yapabileceğimize değineceğiz…

Balparmak İş İlanları ve İş Başvurusu

Altıparmak adı ile 1980 yılında Arı ürünlerini işleme ve pazarlama amacı ile kurulan şirket, gerçekleştirdiği inovasyon ile Balparmak markasını tanıttı. Kısa sürede Balparmak adını Türkiye’ye duyurmayı başararak pazarlama alanında önemli bir yol kat etti. İstanbul Çekmece köy’de bulunan merkez ofisi ve üretim fabrikası ile sevenlerine çeşitli Bal ve Bal ürünleri üretiyor. Türkiye’de üretilen ürünler ihracat anlaşmaları ile Dünya’nın her yerine ulaştırılabilmektedir.

Kalite merkezi sayesinde Ar-Ge çalışmaları yaparak, çeşitli analizler ile daha lezzetli bal üretimi konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Altıparmak Gıda San. ve Tic. A. Ş olarak Çiçek Balları, Yöresel Ballar ve Monoflora Bal çeşitleri üretmektedir. Apitera Bal ürünleri ile de çocuklar ve yetişkinler için besleyici, bol vitaminli ballar aynı zamanda Ballımix ile de kahvaltının daha lezzetli bir hal almasını sağlamaktadır.

Balparmak İnsan Kaynakları

Altıparmak şirketi olarak insan kaynakları ihtiyaç duyulan pozisyonlar için zaman zaman iş ilanları yayımlamaktadır. İş ilanlarına başvuru yapan adaylar insan kaynakları tarafından eşit şartlarda değerlendirilerek ayrım olmaksızın işe alım yapılmaktadır. Din, Dil, Irk, İnanç ve Mezhep gibi ayrımcı unsurları göz önünde bulundurmadan herkese eşit şartları sunmaktadır. Çalışma şartları pozisyonun niteliğine göre değişmektedir.

Ücret Yönetimi Çalışma Saatleri ve Sosyal Olanaklar

Balparmak ve Altıparmak için çalışma saatleri haftalık 45 Saattir. İdari personel için saat aralığı 8:00 – 18:00 arasıdır. İdari olmayan üretim ve pazarlama departmanları için saatler değişiklik gösterebilmekte ve vardiyalı sistem uygulanabilmektedir. Maaş olanağı sektörel bazda değerlendirilerek piyasa araştırması, Enflasyon oranı, piyasadaki minimum ücret ve maksimum ücretler araştırılarak yılda bir kez zam artışı sağlanmaktadır. Çalışma şartlarına uyan personeller iyi performans göstermeleri halinde yılda bir kez olmak üzere ödüllendirilmektedir.

Balparmak İş İlanları

  • Marka Müdürü
  • Satış Yöneticisi
  • Pazarlama Müdürü
  • Dış Ticaret Sorumlusu
  • Finans Sorumlusu
  • Marka Yöneticisi
  • Üretim Elemanı
  • Şoför

Altıparmak olarak Balparmak markası ile en sevilen marka olma yolunda ilerleyen şirket aynı zamanda iş arayışında olan adaylar içinde en çok tercih edilen şirket olma amacındadır. İyi personelin şirketin geleceğini tasarladığının bilincinde olan Balparmak firması bu bağlamda çeşitli anketler yaparak çalışan memnuniyetini ölçmektedir. Memnuniyet oranının kusurlu olan yanları üzerine çalışmalar yaparak iyileştirmeler sağlamaktadır. Kurum içi iletişim ve motivasyon uygulamaları ile çalışanların bağlılığını arttırmaktadır.

Balparmak İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Başvurusu yapmadan önce şirketin profilini araştırmakta fayda vardır. Örneğin iş aramalarında Altıparmak şirketi ürettiği marka olan Balparmak adı ile aranmaktadır. Oysa ki Balparmak şirketinde çalışmak isteyen adaylar iş aramasını Altıparmak İş İlanları olarak yapmalıdır. Şirketin asıl ismi Altıparmak olmakla birlikte En büyük markası Balparmak’tır. Şirketin kariyer bölümünü incelediğimizde kariyer.net ile anlaşmalı olduğunu görüyoruz. Balparmak şirketine iş başvurusu yapmak için kariyer.net üzerinden Altıparmak İş İlanları aramasını yapmalısınız. Şirketin kariyer web sitesi üzerinden iş başvurusu yapmak için online başvuru linki şu şöyledir; Balparmak İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/balparmak-is-ilanlari-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz