Türkiye Şeker Fabrikaları Personel Alımı 2023

Yüksek istihdam sağlayan Şeker fabrikaları arasında Türkiye Şeker fabrikası da bir çok insana iş imkanı sağlamaktadır. Ülkenin bir çok yerinde fabrikası bulunan ve bir çok insana iş imkanı sağlayan Türkiye şeker fabrikası İnsan kaynaklarının yayınladığı açıklamaya göre personel alımı yapacak.

Türkiye Şeker Fabrikaları personel alımı, Türkiye Şeker Fabrikaları iş ilanları, Türkiye Şeker Fabrikaları  eleman alımı, Türkiye Şeker Fabrikaları iş başvurusu, Türkiye Şeker Fabrikaları personel eleman alımı, Türkiye Şeker Fabrikaları başvuru formu, Türkiye Şeker Fabrikaları memur alımı, Türkiye Şeker Fabrikaları işçi alımı ile ilgili bilgileri yazımızın devamından edinebilir iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. ENDÜSTRİYEL GIDA İMALATI

Türkiye şeker fabrikaları personel alımı yapıyor. Şeker üretiminde Türkiye de öncü firma olan Türkiye Şeker Fabrikaları Türkiye deki şeker ihtiyacının %50 sini karşılamaktadır. Şeker pancarı üretiminde başarılı bir grafik çizen Türkiye Şeker Fabrikaları Personel alımı yapacak. İşçi alımlarına ilişkin bilgileri yazımızın devamından edinebilir iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Şartlar 

– Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı niteliklere haiz olmak,
– 35 yaşını doldurmamış olmak,

– Kılavuzda belirtilen bölümlerden mezun olmuş olmak,
– 2014 veya 2015 KPSSP 35 türünden en az 70 puan almış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almakta olup diğer hususlar kılavuz üzerinde belirtilmiştir.

Ülkemizde Faaliyet Gösteren Şeker Şirketleri:

a) Pancardan Şeker Üreten Şirketler :
• Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (25 fabrika – Kamu)
• Adapazarı Şeker Fabrikası (Özel)
• Kütahya Şeker Fabrikası (Özel)
• Amasya Şeker Fabrikası (Özel)
• Kayseri Şeker Fabrikası (2 fabrika – Kayseri ve Boğazlıyan Özel)
• Konya Şeker Fabrikası (2 fabrika – Konya ve Çumra – Özel)
• Aksaray Şeker Fabrikası A.Ş., (Özel)

b) Nişasta Bazlı Şeker Üreten Şirketler:
• Cargill Tarım ve Gıda Sanayii ve Ticaret A.Ş.
• Amylum Nişasta Sanayi ve Ticaret A.Ş.
• PNS Pendik Nişasta Sanayii A.Ş.
• Tat Nişasta İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
• Sunar Mısır Ent.Tes. Sanayii ve Ticaret A.Ş.

Türkiye Şeker Fabrikası Personel Alımı

Türkiye Şeker İşçi Alımı:
Teşekkülümüz halen özelleştirme kapsamında bulunduğundan, kanunen işe alınmaları gereken özürlü, eski hükümlü ve korunmaya muhtaç yetiştirme çocukları dışında daimi işçi kadrosu ile geçici iş pozisyonlarına açıktan atama yapılmamaktadır. Açıktan işçi ataması yapılması halinde ihtiyaçlar İş Kurumu kanalı ile karşılanacaktır.

Türkiye Şeker Memur Alımı:
Şirketimiz; Özelleştirme Yüksek Kurulunun 12.08.2008 tarih ve 2008/50 sayılı kararı ile Özelleştirme Programına alınmış olduğundan personel istihdamı yapılamamaktadır.

Türkiye Şeker fabrikası engelli ve yardıma muhtaç vatandaşlar dışında şuanda özelleştirme kapsamında olduğundan personel alımı yapılmayacağını açıkladı. Personel alımı yapılacağı zaman İş-kur üzerinden istihdam sağlanacağını belirtti. Türkiye şeker fabrikası resmi web sitesi üzerinden personel alımı ile alakalı takibi yapmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turkiye-seker-fabrikalari-personel-alimi/

Yorum Yaz