Terra Pizza İş Başvurusu 2023

Terra Pizza iş ilanları yayımlayarak personel alımı yapacağını duyurdu. Terra Pizza insan kaynakları iş arayan adayların başvurularını kabul ediyor. Pizza sektöründe faaliyet gösteren Terra Pizza mevcut şubelerinde ki açık pozisyonlar ve yeni açacağı şubelerinde ihtiyaç duyulan pozisyonlar için iş başvurusu yapan adayları değerlendirecek. Terra Pizza şirketi hakkında detaylı bilgi edinmek, iş ilanlarını incelemek ve Terra Pizza İş Başvurusu için ilanımızın devamını okuyunuz…

Terra Pizza

Pizza sektörünün beğenilen şirketlerinden birisi olan Terra pizza ilk olarak 1995 yılında İzmir’de kuruldu. İlk kurulduğunda Pizza Pizza ismi ile faaliyet gösteren şirket, hizmet alanlarını genişleterek diğer illerde de şubeler açtı. Franchise mantığı ile şubeleşen Terra Pizza bugün 44 ilde 140’dan fazla restorana sahiptir. Terra Pizza kendisine yatırım yapmak isteyenlerin talepleri doğrultusunda yeni şubeler açmaya ve hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Bir çok ilkin mimarı olan Terra Pizza sektöründe Türkiye’de 30 dakikada paket teslimatı sözü veren ilk firma olmuştur. 1999 yılında ilk üretim fabrikasını İzmir Torbalı’da açan Pizza Pizza ürünlerinin ham maddelerini de kendisi üretmektedir. Bu sayede üretimden tüketime kaliteyi kontrol etme şansına sahip olmuştur. Yatırımlarına devam eden Terra Pizza yurtdışına açılarak Bağdat’ta ilk yurtdışı şubesini açmıştır.

Teknolojinin getirdiği yenilikler ile çağdaş hizmet anlayışına uyum sağlayan Terra Pizza, telefonla pizza siparişi alan ilk pizza şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Online sipariş hattı ile tüketicilerine ulaşılabilir kılınması sayesinde hem telefon hem online uygulama hem de çeşitli yemek sipariş hatlarından siparişleri kabul ederek 30 dakika içerisinde teslim etmektedir. Terra Pizza misyonu ile bireye, topluma saygılı; yerli ve kaliteli ürünler ile ürünlerini her kesimden tüketiciye ulaştırma amacı gütmektedir. Terra Pizza lezzeti ve tadı ile tüketicilerin en çok tercih ettiği şirket olma vizyonu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Terra Pizza İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları yönetimi ile çalışanların performansına dayalı bir sistem ile huzurlu, dinamik ve gelişime açık bir ekip kurma amacı ile çalışmaktadır. İş için gerekli olan her şeyi içinde barındıran, çalışanların yetkinlik ve becerilerini bir araya toplayan ve marka kültürüne uygun mesleki gelişimi sağlayan bir yönetim tarzı benimsemektedir.

İş ilanlarına başvuru yapan adayları fırsat eşitliliği ilkesi ile değerlendiren ve herkese eşit yaklaşan bir işe alım süreci sergilenmektedir. Çalışanların veya iş başvurusu yapan adayların Din, Dil, Irk, Cinsiyet ve İnanç gibi ilkelerine saygı duyarak ayrım yapmayan bir davranış sergilenmektedir.

Adaylar yetkinlikleri ve nitelikleri ile değerlendirilmekte işe alım sürecinde pozisyona uygunluğu ile ölçülmektedir. İşe alım sürecinde adaylar değişime ve gelişime açık, motivasyonu iyi, ekip çalışmasına uygun ve belirli ilkelere sahip kişilerden seçilmektedir. Empati yapabilen, İnsani değerleri benimseyen, Sorumlulukları olan, Güvenilir, Sağ duyulu ve anlayışlı kişiler işe alım sürecinde seçilmeye çalışılmaktadır.

Terra Pizza İş İlanları

Terra Pizza personel alımı ile zaman zaman açılan pozisyonlar için iş ilanları yayımlamaktadır. Yeni açılan şubeler için de personel alımı yapabilen Terra Pizza Türkiye’nin bir çok ilinde çalışma fırsatı sunmaktadır. Bir çok pozisyonu içerisinde bulunduran şirket kariyer hedefi olan adaylar için uygun bir şirkettir. Terra Pizza şirketinde çalışabileceğiniz pozisyonlar şöyledir;

  • A2 Ehliyetli Sürücü
  • Motorlu Kurye
  • Pizza Ustası
  • Kasiyer
  • Mutfak Personeli
  • Restoran Müdürü

Terra Pizza İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu için bazı zamanlar iş ilanları kariyer siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. Paylaşılan açık pozisyonlar ve istenilen genel nitelikler ilanlarda belirtilmektedir. Terra Pizza iş ilanı yayımlasa bile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru yapmak için firmanın iş ilanı yayımlamasını beklemenize gerek yok. Hazırladığınız veya hazırlayacağınız özgeçmişinizi Terra Pizza insan kaynaklarına ileterek oluşacak açık pozisyonda başvurunuz değerlendirilmektedir. Gönderdiğiniz CV insan kaynakları havuzunda muhafaza edilerek ihtiyaç anında incelenmektedir. Şuan kariyer siteleri aracılığı ile yayımlanan bir iş ilanı yok ancak özgeçmişinizi ik@terrapizza.com.tr adresine mail atarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/terra-pizza-is-basvurusu/

Yorum Yazın