Cebeci Süt İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Cebeci Süt İş İlanları ile iş başvurularını kabul ediyor. Yayımladığı iş ilanları ile Yoğurt ve Süt üretimi yaptığı fabrikasında işçi alımı yapacak. 45 yıldan fazladır Süt ve süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren şirket sektörde önemli bir yere sahiptir. Fabrikalarının yanı sıra dağıtım ağı ve bölge müdürlükleri ile de istihdam sağlayan şirket, yeni iş alanları aramakta ve yatırımlarına devam etmektedir. Personel alımı yapılan açık pozisyonları görmek ve şirkete iş başvurusu yapmak için yazımızın devamını okuyunuz. Bu ilanımızda ayrıca şirketin tarihinden de bahsederek tanımayanlar için şirketi tanıtacağız.

Cebeci Süt ve Süt ürünleri

Cebeci bir aile şirketi olarak 1975 yılında faaliyete başlamıştır. Isparta ile Burdur illerinin arasında kalan elverişli bir alanda sütün merkezinde faaliyet göstermektedir. Sektörde kendisine özel bir yer bulan şirket Büyük Yoğurt ve Peynir üretiminde önemli bir yere sahiptir. Türkiye’nin çeşitli illerinde faaliyet gösterirken tek bir çatı altında toplanarak Isparta organize sanayi bölgesinde 120.000 metre karelik alanda günlük 700 ton süt işlemektedir.

Şirketin amacı sütün doğallığı ile oynamadan sadece fiziksel temaslar ile organik ve sağlıklı süt ürünleri üretmektir. Vizyonu ise Dünya’daki teknolojik gelişmeleri takip ederek teknolojinin getirdiği yenilikleri de işe entegre ederek her geçen gün kendini daha da geliştirmektir. Misyonu ise Türkiye’de örnek teşkil eden bir şirket konumuna gelerek, lezzetli ve sağlıklı süt ürünleri üretimi yapmak tüketicinin ve çalışanın ilk tercihi olmaktır.

Cebeci Süt İş İlanları ve İş Başvurusu

Cebeci Süt insan kaynakları Isparta Süt fabrikasında çalışacak işçi ve işçiler aramaktadır. Personel alımı yapmak için dönem dönem açık pozisyonları paylaşarak iş arayışında olan adayların başvuruları kabul edilmektedir. Üretim tesislerinin yanı sıra bölge müdürlüklerinde de eleman ihtiyacı bulunan Cebeci ofis içinde işe alım yapabilmektedir. Isparta Gönen’de bulunan fabrikasının yanında İstanbul Bağcılar’da bulunan Merkez ofis ve Ankara, Eskişehir, Isparta ve İstanbul’un çeşitli noktalarında bulunan dağıtım ağı ile de çeşitli illerde personel alımı yapabilmektedir.

Kariyer bakımından adayların geleceğini elverişli bir şekilde yönlendirebileceği şirketlerden birisi konumundadır. Süt ve Süt ürünleri sektöründe tecrübe kazanmak isteyen adaylar Cebeci Süt fabrikalarında çalışma hayatına yeni bir tecrübe ekleyebilirler. Şirket bir çok pozisyonda işe alım yapabilmektedir. Açık pozisyonlar internet aracılığı ile paylaşılırken adayların her zaman özgeçmiş bırakabilmesi için web sitesinde bulunan İk Form ile genel başvuruya açıktır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
  • Fabrika işçisi
  • Gıda Mühendisi
  • Muhasebe elemanı
  • Şoför
  • Forklift operatörü
  • Güvenlik Görevlisi
  • Fabrika Elemanı
  • Yoğurt Ustası
  • Mandıra Elemanı

Cebeci Süt İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Cebeci süt fabrikasına iş başvurusu yapmak isteyen adaylar anlatacağımız yöntem ve vereceğimiz başvuru formu linki ile kolayca başvuru yapabilirler. Şirket her zaman başvuru formunu kabul etmekte ve işe alım yapabilmektedir. Oluşturacağınız CV ile ik birimine göndereceğiniz iş başvuru formu ilgili kişi tarafından incelenir. Açık pozisyonlar için değerlendirilen ön başvurunuz ilgili pozisyon için size bilgi verilerek mülakata çağrılırsınız. Mülakat aşamasından sonra işe uygun bulunursanız iş teklifi yapılır. Sizin içinde uygun ise iş başı yapmanız için ilgili evrakların tamamlanması istenir. Online başvuru linki; Cebeci Süt İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/cebeci-sut-is-ilanlari-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz