Anadolubank Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Anadolubank bir çok şubesinde ve genel müdürlükleri ile bölge müdürlüklerinde personel alımı yapacak. Bir çok çalışılabilecek pozisyon bulunan iş ilanlarında sizin de çalışabileceğiniz departmanlar bulunabilir. Anadolubank insan kaynaklarının yayınladığı iş ilanlarını sitemizden inceleyebilir ve Anadolubank’a iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İşte Anadolubank personel alımı ile ilgili kriterler ve işe alım süreci…

Anadolubank Personel Alımı ve İş İlanları

Habaş şirketler grubunun bünyesinde bulunan Anadolubank özelleştirme idaresinden 1997 yılında satın alınmış bulunmaktadır. Türkiye’deki bankacılık sektöründe güvenilir bankalar arasında yer alan Anadolubank her geçen gün büyümeye devam etmektedir. İş kalitesini ve çalışanlarını teknoloji ile pekiştirerek destekleyen Anadolubank performansını her geçen gün yükselten bir çizgide ilerleyerek çağdaş bankacılık kavramına ayak uydurmuştur. Bankacılıkta yola çıkarken esas amacı Türkiye’nin kobi bankası olmaya çalışmaktır.

Anadolubank temel değerlerini hizmet, Gelişim, Azim, İnsan üzerine belirlemiştir. Hızlı ve hatasız hizmet sunan, Fikirleri önemseyen ve dikkate alan, iletişime açık, Dinleyen, yaptığı işi bilen, müşteri ihtiyacına yönelik çözümler sunan bir bankadır. Anadolubank yaptığı işin kalitesinin personellerinden geçtiğinin farkında olan bir bankadır. Bu sebeple personellerini sürekli öğrenmeye teşfik eden bir yapıdadır. İnsan kaynakları sürekli personellerine kariyer için yol haritaları çizer.

Anadolubank İş İlanları

Anadolubank şubelerinde, bölge müdürlüklerinde ve genel müdürlüklerinde çalışma fırsatı sunmaktadır. Kariyerinde başarı elde etmek isteyen nitelikli adaylara yer veren insan kaynakları yetkinliği yüksek adaylar ile uzun soluklu bir çalışma süreci istemektedir. Dikey ve çapraz departman geçişleri ile personellerinin hem bölümlerde gelişmesini hem de kariyer fırsatları ile terfi almasını sağlamaktadır.

Kariyer yapabileceğiniz bankalardan birisi olan Anadolubank insan kaynakları işe alım sürecinde adayları eşit şartlarda değerlendirmektedir. Çalışabileceğiniz birçok pozisyonu içerisinde barındırmakta, Yeni mezun veya Deneyimli adaylara kapılarını açmaktadır. Personel alımı yapacağı zaman ilanları resmi web sitesinde yayımlayarak açık pozisyonları duyurur. Açık Pozisyonlar şöyledir;

  • Mesajlaşma Uzmanı
  • Portföy Uzmanı
  • Karar Destek Sistemleri Yardımcısı
  • Bilgi Sistemleri Denetçisi
  • Müşteri Temsilcisi (Çağrı Merkezi)
  • Bilgi Sistemleri Denetçisi
  • Linux Sistem Yöneticisi
  • Mali İşler Uzmanı

Gişe yetkilisi Şubelere gelen müşterilerin fatura ödemelerinde, kredi ödemelerinde, kredi kullanımında, Kredi kartı borcu ödemelerinde ve buna benzer çeşitli işlemlerde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamakla görevlidirler.

Güvenlik Görevlisi hem şube hemde müşterilerin güvenliğinden sorumludurlar. Oluşabilecek herhangi bir tehlikeyi önceden sezme ve engelleme ile görevlidirler. Aynı zamanda bazı şubelerde müşterilere sıra alma konusunda da destek olabilmektedirler. Silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Anadolubank İş Başvurusu

Anadolubank iş başvuru sürecinde deneyimsiz ya da deneyimli adaylar aranmaktadır. Deneyimli adaylar Anadolubank İnsan kaynakları ve ilgili birimin yöneticisi ile mülakat gerçekleştirerek işe olanağı sağlanır. Deneyimsiz adaylar da ise durum farklıdır. Yeni mezunlar sınava tabi tutularak işe alım süreçlerine dahil olurlar. Yetenek testi, Kişilik envanteri ve mülakata alınarak iş başvurularında insan kaynakları tarafından değerlendirilirler.

Kendi sitesinin insan kaynakları bölümündeki kariyer sayfasından kayıt olarak öz geçmişinizi oluşturabilirsiniz. Oluşturmuş olduğunuz öz geçmişinizi iş ilanları kısmından başvuru ile insan kaynaklarına ileterek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer herhangi bir ilan bulamaz iseniz genel başvuru kısmından başvurunuzu iletebilirsiniz. Herhangi bir ihtiyaçta insan kaynaklarında bulunan başvurunuz incelenir ve aranarak mülakata çağrılırsınız. Anadolubank Personel alımıı için online başvuru linki; İş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/anadolubank-personel-alimi/

Yorum Yaz