Vakko Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Tekstil sektörünün en kurumsal ve yenilikçi şirketlerinden birisi olan Vakko personel alımı yapacak. Vakko Güncel İş ilanlarını ve eleman ihtiyacı bulunan pozisyonları medya aracılığı ile paylaşarak boş pozisyonları doldurmaya çalışmaktadır. Vakko şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu yazımızda Vakko hakkında bilgi edinerek iş ilanlarını görüntüleyebilir, aynı zamanda Vakko firmasına iş başvurusu yapabilirler.

Vakko Hakkında Detaylı Bilgi

Vakko şirketi bir holding statüsüne kavuşacağını ve bu maceranın küçük bir şapka dükkanı ile başlayacağını kimse tahmin edemezdi. Vitali Hakko ilk adımını 1934 yılında küçük bir şapka dükkanı açarak attı. O zamanlar Şen şapka adında bulunan dükkan bir kaç yıl içerisinde büyüyerek Vakko adını aldı. Vakko tekstil sektöründe hazır giyim üretimi yapmanın yanında Sanata verdiği önemle de büyük bir beğeni kazandı. Türk ipeği ve pamuğu ile üretim yaparak Türk moda ve kültürünü diğer ülkelere tanıtmakta öncülük etmiştir.

Vakko ilk mağazasını İstanbul’da açarak en büyük giyim mağazası statüsünü kazanmıştır. Açılan ilk mağaza ile lüks giyim ve modern giyim tarzlarını kendi stili ile tüketicilere tanıtmıştır. Fabrikasını İstanbul Merter’de 40 bin metre karelik alanda kurarak içerisinde üretimin yanında sanatçıların heykellerini ve tabloları için bir sanat galerisi oluşturmuştur. Buda Vakko’nun sanata verdiği değerin bir kanıtıdır. Yeme içme ve eğlence anlayışına da katkı sunan Vakko, Patisseria, Restaurant ve Kafelere sahiptir. İş bulabileceğiniz alanlar buralarda da mevcuttur.

Üretim fabrikasının taşınması ile birlikte fabrika Vakko Üretim Merkezi Esenyurt adını aldı. Vakko bu süreç içerisinde bir çok tanınan ve ünlü modeller ile tanıtımını yapmış sektör farklılıklarını kullanarak Power Fm ve Power Türkü kurmuştur. Bunların yanında Butik, Parfüm ve çeşitli sektörlerde var olarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Türkiye’nin bir çok ilinde Vakko mağazaları bulunmaktadır. Vakko için yeterinde tanıtım yaptık. Şimdi gelin birlikte Vakko Güncel iş ilanlarını inceleyerek kariyerimize nasıl yön verebileceğimize bakalım…

Vakko Personel Alımı, İş İlanları ve İş Başvurusu

Vakko insan kaynaklarının Vizyonu ve Misyonu bakımından Dünya standartlarında yönetim anlayışına sahip olmak ve uluslar arası standartta hizmet vermek için kendini sürekli geliştirmektedir. Vakko insan kaynakları çalışanlarının performansını yönetmenin yanında onları mutlu etmenin ve elde tutmanın da yollarını arar ve çözüme kavuşturur.

En büyük sermayemiz çalışanlarımızdır sloganı ile hareket eden Vakko şirketi eğitim konusunda da başarılı bir yol çizmektedir. İşe alım yapılan personelin sadece çalışarak maaş kazanmasının yanı sıra modern tekstil konusunda gerekli eğitimleri aldırarak kariyerinde ve sektörde gelişmesi sağlanmaktadır. Çalışanların büyük bir önemle ve eğitimle takip edildiğini söyleyebiliriz. Vakko Holding bütün şirketlerinde aynı yönetim anlayışı ile hareket etmektedir.

Vakko Güncel İş İlanları ve Pozisyonlar

İş bulabileceğiniz pozisyonların yanı sıra Vakko şirketinin hangi sektöründe çalışmak istediğinizde çok önemlidir. Vakko Restaurant ve radyo kuruluşu sahibi olan bir şirket konumundadır. Buna göre yayımladığı Güncel İş İlanları çeşitli şirketlerinde ve pozisyonlarında olabilmektedir. Aşağıda Vakko şirketinin yayımladığı iş ilanlarını göreceksiniz.

  • Nakışcı
  • Model Makineci(Kadın Ürün Grubu)
  • Servis Şefi Vakko Patisserie Karşıyaka 
  • Servis Şefi Vakko Patisserie Bodrum
  • Modelist (Gelinlik&Abiye)
  • Satış Danışmanı Butik Vakko Diyarbakır
  • Kasa Elemanı Vakko Butik Mall Of İstanbul
  • Satış Danışmanı Butik Vakko Mall Of İstanbul
  • Mağaza Müdürü Butik Vakko Konya Kent Plaza
Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

Vakko Güncel iş ilanlarını yayımlarken bazı iş ilanı siteleri ile ortak çalışır. Özellikle açılan ve boşalan pozisyonlar için direkt pozisyona eleman alımı yapar. Pozisyona göre eleman alımı yapmak içinse bahsettiğimiz iş ilanı sitelerini kullanır. Bu iş ilanı sitelerinden üyelik açarak başvuru yapabilirsiniz ancak başvurunun daha etkili ve daha kolay bir yöntemi daha bulunmaktadır. Vakko Personel alımı için resmi sitesinde yayımladığı kariyer bölümü ile direkt özgeçmişleri mail olarak kabul etmektedir. Önceden hazırladığınız Vakko İş Başvuru Formu ile vereceğimiz mail adresine cv formunuzu iletebilirsiniz. Mail Adresi; insankaynaklari@vakko.com.tr Online başvuru linki; Vakko Kariyer.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/vakko-personel-alimi/

Yorum Yazın