BSH Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Beyaz eşya sektörünün lider markalarından olan BSH şirketi açık bulunan pozisyonlarına personel alımı yapacak. Bir çok pozisyonda iş ilanları yayımlayan BSH şirketi alanında kariyer yapmak isteyen adayların başvurularını beklemektedir. Bu yazımızda BSH şirketini inceleyecek ve iş ilanlarını yayımlayacağız.

BSH Ev Aletleri

Beyaz eşya sektöründe Avrupa’nın lider şirketlerinden birisi olan BSH dünya çapında 42 fabrikaya sahiptir. 80 şirketi aracılığı ile 48 ülkeye ihracat yapmakta pazarın büyük bir bölümünü elinde tutmaktadır. BHS şirketinin en büyük fabrikası ise Türkiye’de bulunmaktadır. Tekirdağ’da bulunan Çerkezköy fabrikası Türkiye’de yabancılar tarafından beyaz eşya sektörüne yapılmış en büyük yatırım konumundadır.

Beyaz eşya alanında büyük gelişmeler ile mesafe kateden şirket AR-GE yatırımları ile teknolojiye büyük önem vermektedir. Bünyesinde bulunan mühendis çalışanlar ile sürekli gelişim sağlayan şirket inovasyon tekniği ile teknolojiyi bir arada kullanarak beyaz eşya sektörü içerisinde dünyanın en mükemmel ve teknolojik ürünlerini yapmaktadır. Üretimin yanında Servis, Bakım, Montaj, Keşif ve aksesuar satışı da yapmaktadır.

BSH şirketinin ürettiği markalar; Bosch, Siemens, Gaggenau ve Profilo‘dur. Dünya çapında 62 bine yakın personeli bulunmaktadır. Avrupa’da sektöründe 1. markadır. Son verilere göre yıllık 13,8 Milyar Euro gelir elde etmektedir. Doğaya ve çevreye verdiği önem ile son yıllarda enerji tüketimini 25 Milyon KWH azaltmıştır. Ürettiği markaların servis hizmetini de sunmaktadır.

BSH Türkiye personel bakımından ülkeye sunduğu fayda ile de ön plana çıkmaktadır. Sağladığı istihdam kaynağı sayesinde Türkiye’de 3 Bine yakın vatandaşı bünyesinde çalıştırmaktadır. Türkiye genelinde 8 fabrika servisi ve 4 bölge müdürlüğü bulunmaktadır. BSH aynı zamanda Türkiye’nin ilk AR-GE sertifikasına sahip şirket olma özelliğini taşımaktadır.

BSH Personel Alımı ve İş İlanları

Tüketicilerin hayatını kolaylaştırmak için kullanımı kolay ve kaliteli ürünler üretmeyi kendine hedef edinmiş olan şirket bu bağlamda da şirkete katkı sağlayacak kişiler ile çalışmak istemektedir. Dijital devrim niteliğinde çalışmalar yapan BSH bu devrime katkı sunacak takım arkadaşları aramaktadır. BSH deneyimli adaylara, öğrencilere ve yeni mezun olan adaylara iş fırsatı sunmaktadır.

BSH şirketi teknolojiye verdiği önemin yanı sıra çalışanlarında niteliğine ve yetkinliğine değer vermektedir. Bu yüzden çalışanların gelişimini yakından takip ederek pozisyonunda ve departmanında çeşitli kariyer fırsatları sunabilmektedir. BSH şirketinin en büyük özelliği Dünya çapında bir şirket olmasıdır. Herkes çalıştığı şirketin dünya çapında tanınan bilinen bir şirket olmasını ister. Tam olarak bahsettiğimiz bu durum BSG şirketinde mevcuttur. Şirket Türkiye’de iş fırsatı sunmanın yanı sıra Yurt dışında da başvuru yapabileceğiniz bir insan kaynakları ile iş ilanları yayımlamaktadır.

BSH şirketi yetenekleri teşvik eden bir yapıda benimsediği her zaman daha iyi vizyonu ile hareket etmektedir. Çalışan personelinin sürekli öğrenme isteği ve arzusu olmasını beklemektedir. Yenilikçi çalışma prensibi ile en iyi iş veren şirketlerden birisi olma isteği gütmektedir. Maaş her pozisyon ve departman için farklılık göstermektedir buna ek olarak Maaş yanında ek yardımlarda yapılmaktadır. Şirket Irk, Din, Dil ve düşünce ayrımı yapmadan herkese eşit mesafede yaklaşmaktadır.

BSH İş İlanları
Bölgesel Süreç ve Organizasyon Uzmanı İstanbul(Asya)
Finansal Raporlama ve Kontrol Uzmanı İstanbul(Asya)
Frfı2 Üretim Bölüm Başkanı Tekirdağ
Yetenek Kazanımı ve İşveren Marka Profesyonel Tekirdağ
Lojistik Planlama Uzmanı İstanbul(Avr.)
Tedarikçi Performansı ve Risk Sorumlusu Tekirdağ
Hizmet Kontrol Muhasebecisi Profesyonel İstanbul(Asya)
Perakende İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya)
İş Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya)
İş analisti İstanbul(Asya)
Satış Proje Öğrencisi (Uzun Dönem Staj) Ankara, İzmir, …
Bsh Bayi Satış Yönetmeni (Sivas) Sivas
Bölgesel Kontrol Projesi Öğrenci İstanbul(Asya)
Bölgesel Tesis Kontrol Uzmanı Tekirdağ
İş Analisti Proje Öğrencisi İstanbul(Asya
Bayi Satış Yönetmeni (Diyarbakır) Diyarbakır
Fabrika Kontrol Uzmanı Tekirdağ
BSH İş İlanları

BSH İş Başvurusu Yapılır?

BSH şirketi Online olarak İnternet üzerinden iş ilanı yayınlamakta ve başvuru kabul etmektedir. Yapılan başvurular insan kaynakları tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru değerlendirme aşamasında kişilik envanteri ve yetkinlik uygulamaları yapılabilmektedir. Mülakat sürecinden ve gerekli uygulamalardan geçtikten sonra işe alım yapılır. Sizlere vereceğimiz linkten BSH şirketinin kariyer sitesine ulaşacaksınız. Burada iş ilanlarını göreceksiniz.

Başvuru yapmak istediğiniz ili iller sekmesinden seçebilirsiniz. Başvurmak istediğiniz pozisyonlar ve Güncel iş ilanlarını göreceksiniz. Dilediğiniz ilana başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için aşağıda bulunan linkten yeni bir üyelik açmanız gerekecektir. Üyelik açtıktan sonra istediğiniz ilana tıklayarak şimdi başvur sekmesine tıklayınız. İlan içerisinde istenen pozisyon için Şartlar ve Genel Nitelikler yazacak. İlan için uygun olup olmadığınızı kontrol edebilirsiniz. BSH Personel Alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/bsh-turkiye-personel-alimi/

Yorum Yaz