Astellas Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Astellas Personel Alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Sağlık ve kozmetik sektöründe çeşitli ürünler üreten Astellas, üretim fabrikası ve satış mağazaları için işe alım yapacak. Açık pozisyonları paylaşan insan kaynakları, çalışmak isteyen adayların özgeçmiş göndermelerini bekliyor. Sizde Astellas firmasında çalışmak istiyorsanız bu ilanımızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz…

Astellas Pharma ilaç Ticaret ve Sanayi A.Ş.

Türkiye’ye yatırım yapmış global ölçekli Japonya merkezli bir firma olan Astellas 2005 yılında kurulmuştur. ”Umudumuz Yarınları Değiştirmektir” Sloganı ile hizmet vermeye başlayan Astellas firması sağlık alanında yapmış olduğu çalışmalar ve yatırımlar ile adından söz ettirmektedir.

İlk olarak Türkiye’deki faaliyetlerine 2008 yılında başlayan Astellas İlaç; tüm tedavi alanlarında yaptığı çalışmalar sonucunda ürettiği ilaçlar ile iyileşmeyi bekleyen hasta vatandaşları sağlığına kavuşturmaktadır. Bunun için Organ Nakli, Üroloji, Anti-infektif ve Onkoloji alanlarında farmasötik ürünler sunmaktadır.

Yenilikçi, Girişimci ve esnek çalışma yapısıyla AR-GE faaliyetleri yürüterek, sağlık alanında tercih edilen ilk ilaç firması olma hedefi bulunmaktadır. Bu bağlamda sürekli ürettiği ürünleri geliştirerek kullanıma sunmaktadır.

Firma verdiği hizmetlere insan sağlığına destek olurken, bir taraftan da kariyer olanakları yaratarak kendini geliştirmek isteyen tecrübeli tecrübesiz adaylara kapılarını açmaktadır. Bu sayede bulunduğu ülkelerde istihdama da katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda zaman zaman iş ilanları yayımlayarak başvuruya açmaktadır. Personel alımı yaptığı pozisyonlar ve iş ilanları şu şekildedir;

Astellas Personel Alımı ve İş İlanları

Sağlık alanında ürettiği ilaçlar ile bilinen Astellas, zaman zaman ihtiyaç duyulan pozisyonları için iş ilanı yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. İnsan kaynakları tarafından tespit edilen açık pozisyonlar, çalışma şartları ve kriterleri ile birlikte adaylara ilan edilmektedir.

Hem mevcut kadroları için işe alım yapabilen firma, bunun yanında keşfettiği yeni alanlar için iş ağın genişletmesi ile de yeni elemana ihtiyaç duyabilmektedir. Bu sebeple Astellas yayımladığı iş ilanları için nitelikli adayların başvurularını almayı hedeflemektedir.

İşe alım sürecinde etik ve eşit şekilde adayları değerlendiren Astellas İnsan Kaynakları, pozisyon için en doğru adayı yerleştirmek için bir çeşit eleme yöntemi gerçekleştirir. Genel yetenek testi, kişilik envanteri uygulaması bunlardan bazılarıdır.

Yurtdışı iş ilanları ile yurtdışında çalışmak isteyen adaylar içinde fırsat doğurmaktadır. Özellikle yabancı dil bilen ve ikamet sıkıntısı olmayan adaylar yurt dışında çalışmak üzere iş başvurusunda bulunabilirler.

Astellas İlaç İş İlanları
 • Çok Yönlü Operatör
 • Muhasebe Elemanı
 • İş Analisti
 • Ticari Asistan
 • Üroloji Tıbbi Temsilcisi
 • İnsan Kaynakları Personeli
 • Nefroloji Müdürü
 • Tedarikçi
 • Ürün Uzmanı
 • Satış Temsilcisi
 • Kıdemli Müdür PV Bilimcisi

Yukarıdaki açık pozisyonlar Global ölçekte kontrol edilerek ilan edilmiştir. İş başvuru ekranına ulaştığınızda çalışmak istediğiniz ülkeyi seçmeniz durumunda çeşitli pozisyonları ekranda görebilirsiniz.

Kariyer hedefleyebileceğiniz şirketlerden birisi olan Astellas, sağlık sektöründe çalışmış deneyimli ve sağlık sektöründe çalışmak isteyen deneyimsiz adaylara kapılarını açık tutuyor. Yetiştirilmek üzere ve deneyimlerden yararlanılmak için tecrübeli ve tecrübesiz adayları işe alım yapabilmektedir.

Astellas İş Başvurusu

Şirkete iş başvurusu yapabilmek için Astellas Kariyer web sitesini ziyaret etmeli, size uygun olan pozisyon için iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Astellas açık pozisyonları tek bir platformdan paylaşarak kendi bünyesi içerisinde iş başvurularını kabul etmektedir.

Astellas İş Başvurusu linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada Astellas İlaç Avrupa Kariyer linkinin üstüne gelerek tıklayın. Yeni açılacak sayfa da iş başvurusu için seçebileceğiniz ülke ve açık pozisyonlar görünecektir. Buradan iş başvurusu için özgeçmişinizi doldurup göndermeniz yeterli olacaktır.

Daha detaylı bilgi veya iş başvurusu yaparken takıldığınız noktalar olursa aşağıdaki yorum bölümünden sorabilirsiniz. Böylelikle firmanın ilgisini çekebilir ve işe alım sürecinde işe girişinizi hızlandırabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/astellas-personel-alimi/

Yorum Yaz