Aytaç Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Aytaç Firması üretimde ve dağıtımda çalışacak adaylar aramaktadır. Aytaç Personel alımı için çalışmalara başladı. İş ilanlarını yayınlayan Aytaç İnsan kaynakları İş arayan adaylar için iş başvuru formlarını kabul edecek. Aytaç Personel alımı, Aytaç eleman alımı ile alakalı gerekli bilgileri yazımızdan edinerek Aytaç İş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Aytaç Hakkında

Aytaç Avrupa’da büyük bir et tesisi kurarak 1993 yılında faaliyetine başlamıştır. Aktif olarak ürettiği ürünler ile kalitesini ispatlayan Aytaç 2014 yılında Yıldız holding bünyesine katılarak büyük bir adım atmıştır. 600 e yakın çalışanı ve 700’e yakın besi hayvanına sahip olan Aytaç ülkemizde istihdam sağlamaya devam etmektedir. 900.000 metre kareye yakın büyük bir tesisi bulunan Aytaç 130 dan fazla ürün ile tüketicilerin tercihi olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana şarküteri sektöründe damak tadı ve hijyene hitap eden Aytaç müşterilerine ve çalışanlarına verdiği değer ile her zaman bir adım ileriyi düşünmektedir. Toplum sağlığını önemseyen ve doğaya verdiği değer ile ön plana çıkan Aytaç Ülker kalitesinin teminatı altında üretim yapmaktadır.

Aytaç Personel Alımı ve İş İlanları

Aytaç zaman zaman internette iş ilanları yayınlayarak personel alımı yapmaktadır. Yıldız holding üzerinden verilen iş ilanlarında başvuru yapan adaylar insan kaynakları departmanı tarafından incelenerek değerlendirmeye alınır. Aytaç şirketi Çerkeş ovasında bulunan tesisinde çalışabilecek elemanlar aramaktadır. Aynı zamanda tedarikçi firmalarında da işe alımlar yapmaktadır.

Gıda sektörünün farklı departmanları bulunmaktadır. Tesislerde besi bakıcılığı ürün ulaşım sorumlusu, Temizlik ve hijyen sorumlusu, Ürün pazarlama sorumlusu, Satın alma sorumlusu, Aytaç aşçı alımı gibi farklı pozisyonlar bulabilmek mümkündür. 7 gün 24 saat stok yönetim sistemi bulunan Aytaç her sipariş için minimum 2 gün içinde teslim etme sözü vermektedir. Bu aradaki ulaşım için Aytaç Şoför alımı da yapabilmektedir. Sucuk, salam, sosis, pastırma gibi ürünler üreten Aytaç insana ve insanlığa değer vermektedir.

İş İlanları

  • Satın Alma Müdürü (Çankırı)
  • Tedarik Zincir Uzman Yardımcısı
  • Bakım Yatırım ve Projeler Müdürü
  • Şoför
  • Üretim Elemanı
  • Kesim Elemanı

Aytaç İş Başvurusu

Aytaç firmasına yapacağınız iş başvurusu genel başvuru yada uzman olduğunuz bölüm olabilir. Her koşulda Aytaç insan kaynakları tarafından değerlendirilecektir. Aytaç firmasına deneyimli ve deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilirler. Aytaç çalışanlar için gerekli eğitimleri vererek çalışanların kalitesini arttırmaktadır. Aytaç İnsan kaynaklarına öz geçmişinizi iletmek istiyorsanız Aytaç personel alımı İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/aytac-personel-alimi/

Yorum Yaz