İgdaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İstanbul Büyük Şehir Belediyesine (İBB) bağlı olan İgdaş personel alımı yapılacağını internet sitesinden yayınladı. Doğal Gaz üretiminde ve tüketiminde insanlara büyük kolaylık sağlayan İgdaş İş başvurularını değerlendirmeye alacak. Artan konut ve talep konusunda portföyünü genişletmek zorunda kalan İgdaş’a İşçi alımı ile alakalı  gerekli belgeleri ve eleman alımlarına nasıl başvuru yapılacağını anlatacağız.

İSTANBUL GAZ DAĞITIM SAN. VE TİC. A.Ş.

İgdaş Personel alımı yapmaya devam ediyor. İnsan kaynaklarından bildirilen ilana göre İgdaş personel alımı yapacak. İş başvurularını kabul edeceğini internet sitesinden duyuran İgdaş iş arayanların başvurularını bekliyor. Sizde İgdaş’da iş ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilir İgdaş iş ilanlarına başvuru yapabilir ve iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. İgdaş da ne iş yapabilirsiniz ? İgdaş hangi departmanlara personel alımı yapıyor ? hepsi yazımızın devamında..

Doğal gaz sektöründe adından bir hayli bahsettiren İstanbul gaz dağıtım sanayi şirketi Fortune 500 sıralamasında en büyük 28.şirket olmuştur. 4,682,385 Personeliyle hizmet veren igdaş personel alımlarında da büyük bir titizlik göstermektedir. Bu titizliğinin yanı sıra orta okuldan yüksek lisansa kadar bir çok departmanda iş imkanları sunmakta ve bir çok personelinin yüzünü güldürmektedir. İgdaş şirketinde çalışan bir çok personel gerek motivasyon gerekse pirim olarak bir çok şirketten daha iyi durumlardadır. Sizde igdaş personeli olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Misyonumuz

Doğal gaz hizmetlerini sürdürülebilir ve yenilikçi bir anlayışla sunarak, insanların yaşam kalitesini yükseltmek.

Vizyonumuz

Sürdürülebilir değişim yönetimi ve paydaş memnuniyeti ile dünyada tanınan bir doğal gaz şirketi olmak.

Değerlerimiz

 • Kurumsallık
 • Sürdürülebilirlik
 • Paydaş odaklılık
 • Kaliteli hizmet
 • Bilgi

Üyesi Olduğu bazı kuruluşlar : İstanbul Ticaret odası, Kalder, Gazbir, GERG, IGU, Türkiye İç Denetim Enstitüsü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından, doğalgazın öncelikle hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerde kullanılmasını sağlamak amacıyla, 1995 yılında Y.T.Ü. İnşaat Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü’ne “İstanbul’da Hava Kirliliği Haritasının Çıkarılması ve Doğalgaz Kullanımına Öncelik Verilecek Bölgelerin Belirlenmesi Araştırma Projesi” çalışması yaptırıldı. Bu proje ile elde edilen bilgilere göre hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgeler belirlenerek öncelikle bu yerlere doğalgazın ulaştırılması sağlandı.27 Mart 1994 seçimlerinden sonra iş başına gelen yeni yönetimin ilk hedefi yatırımlara hız vermek ve halkı doğalgaz kullanımı konusunda bilinçlendirmek oldu. Takip eden süreçte yeni yönetimin benimsediği anlayışla, İstanbul halkına en iyi şekilde hizmet vermek için yapılan çalışmalar, İGDAŞ’ın dünya standartlarını yakalamasını sağladı.

İgdaş Personel Alımı yapılacak Departmanlar ve Açık Pozisyonlar
 •  Sayaç Okuma personeli,
 • Bağlantı açma kapama personeli,
 • Boru Hattı Kaynakçısı,
 • Çelik Kaynakçısı,
 • Doğal Gaz Çelik Boru Kaynakçısı,
 • Doğal Gaz İç Tesisat Mühendis,
 • Polietilen Boru Kaynakçısı

İgdaş İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online igdaş iş başvurusunu sitemizden yapabilirsiniz. Online iş başvurularında dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden biriside formu doğru bilgilerle doldurmak. Personel alımlarında firmalar personel başvurularını titizlikle inceler ve başvuruya ona göre döner. İş başvuru formunu özenle doldurunuz. İgdaş ta çalışmak için Cv nizin güncel olmasına ve daha önce çalıştığınız Firmaları ve Departman ile pozisyonları yazmanız İşe alım süreci ‘nde size katkı sağlayacaktır. Referans olarak çalıştığınız ve yakın olduğunuz önemli pozisyonlardaki kişilerden destek almayı ihmal etmeyiniz. Doldurmanız gereken form için İBB sitesine giriş yapmanız gerekmekte, giriş yaptıktan sonra başvurunuzu iştiraklere iletebilirsiniz. İgdaş Personel Alımlarına başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/igdas-personel-alimi/

Yorum Yaz