Bedaş Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Ülkemizin elektrik dağıtım şirketlerinden birisi olan Bedaş Elektrik Dağıtım Şirketi zaman zaman ilanlar yayımlayarak personel alımı yapmaktadır. Yayımlanan iş ilanlarına başvuran adaylar Bedaş Elektrik Dağıtım şirketinde çalışma fırsatı yakalarlar. Sizde Şirket hakkında detaylı bilgi edinerek Şirketin yayımladığı ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyarak ilan hakkında bilgi edinerek ilanlara nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) 

Türkiye’de 1970 yılında yapılan elektrik dağıtım çalışmalarından sonra Türkiye Elektrik Kurumunun (TEK) yönetimi altında bulunan elektrik dağıtım görevi 1983 yılında Boğaziçi Elektrik Dağıtım Müessesesine devredilerek görev bölgesi sınırlandırılır. Boğaziçi Elektrik Dağıtım şirketi daha sonra Enerji ve Tabii kaynaklar bakanlığına bağlanarak görevine devam eder. Dağıtım şirketinin bölgesi sınırlıdır ve il bazında hizmet vermeye devam eder. Bir süre TEDAŞ’a bağlı olarak sürdürdüğü hizmet 2004 yılında alınan bir karar ile özelleştirilmeye başlamıştır.

BEDAŞ kurumunun özelleştirme çalışmaları 9 yıl sonra 2013 yılında tamamlanmıştır. İhaleye giren 2 ortak olan Cengiz Holding ve Kolin İnşaat ihaleyi hak ederek Bedaş iki şirketin ortaklığında hizmetlerinde devam etmektedir. İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren BEDAŞ bugün 5 milyondan fazla abone ile Türkiye’nin en çok elektrik tüketimi yapılan bölgesinde faaliyet göstermektedir. Teknolojinin faydalarından yararlanarak hizmet kalitesini her geçen günden daha iyiye taşımayı hedefleyen Bedaş bu doğrultuda çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Kesintisiz bir hizmet sağlama hedefi güden Bedaş şirketi çevresel faktörleride göz önünde bulundurarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bedaş Personel Alımı ve İş İlanları

Bedaş şirketi zaman zaman yayımladığı iş ilanları ile hem müşterilerine kesintisiz hizmeti sunmak hemde enerji sektöründe var olma hedefi ile büyüme arzusu gütmektedir. Şirket personel bakımından hep daha iyiye gitmeyi amaçlarken çalışanlarınında eğitimini CK Akademi ile vermektedir. İhtiyaç duyulan pozisyonlara personel almak ve büyüyen iş alanlarında daha fazla personele ulaşmak isteyen Bedaş şirketi bu bağlamda bir takım çalışmalar yapmaktadır.

Kariyer yapma hedefi ile iş arayan adayların ilk tercihi olma yolunda ilerleyen şirket çalışan mutluluğunun önemini bilmekte ve çalışanlarına değer vermektedir. Çevre faktörünü de göz önünde bulundurarak doğaya ve çevreye en az zarar veya hiç zarar vermeden faaliyetlerini yürütmeye çalışmaktadır. Buna göre Bedaş ihtiyaç olunan pozisyonlarda iş hacminin etkin ve verimli bir şekilde ilerlemesini sağlayacak, Bedaş kurumunun kültürünü benimseyecek ve uyum sağlayacak personeller aramaktadır.

İşe Alım Süreci; Bedaş İnsan Kaynakları tarafından yürütülmektedir. İş başvuru formu dolduran adayların başvuruları Bedaş insan kaynakları tarafından pozisyona uygunluğu değerlendirilerek mülakat için çağrılır. Bazı pozisyonlar için kişilik envanter testi uygulanır. Test ve mülakatta başarılı olan adaylara iş teklifi yapılarak işe alım süreci tamamlanır. İşe başlayan personeller işe başlangıç eğitimi ve iş eğitimi gibi bazı eğitimlerden geçirilerek yetkinliği artırılır.

BEDAŞ Açık Pozisyonlar

  • Elektrik Teknik Personeli
  • Sayaç Okuma Elemanı
  • Mobil Vinç operatörü
  • Elektrik Mühendisi
  • Stajyer
  • Tesis Kontrol Mühendisi
  • Elektrik Ustası
  • Saat Okuma Elemanı

Bedaş İş başvurusu Nasıl Yapılır?

Boğaziçi Elektrik Dağıtım şirketine iş başvurusu yapmak isteyen adaylar hem şirketin anlaşmalı olduğu kariyer.net sitesinden hemde kendi resmi web sitesinde oluşturduğu insan kaynakları bölümünden başvuru yapabilmektedir. Tam zamanlı çalışmak için başvuru yapabileceğiniz gibi Eğitim görmeye devam eden öğrencilerde Staj Başvurusu yapabilirler. Başvuru için önerimiz her zamanki gibi şirketin kendi sitesinde oluşturduğu başvuru kanalı. Bu sayede aracı olmadan direkt olarak Bedaş İnsan kaynakları ile iletişime geçmiş olacaksınız. BEDAŞ Online Başvuru linki; BEDAŞ İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/bedas-personel-alimi/

Yorum Yaz