Aytemiz Personel Alımı 2023

Aytemiz Personel Alımları

Aytemiz  personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Aytemiz  firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Aytemiz   yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Aytemiz  Personel Alımı hakkında

Petrol ve akaryakıt sektöründe öncü firmalardan biri olma gayretini sürdüren Aytemiz Petrol Benzin istasyonlarını geliştirmekle beraber içinde bulunan kendine bağlı çalışanlarıda her konuda eğitmek ve geliştirmeyi hedeflemektedir. Pompacı , kasiyer , Yıkamacı vb. gibi bir çok departmanına Türkiye genelinde personel arayan Aytemiz çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürmekte bilgi ve tecrübenin müşteri memnuniyetine yansıyacağını savunmaktadır. Türkiyenin bir çok ilinde Benzin istasyonları bulunmasına rağmen daha çok petrol ofisi açmayı planlayan Aytemiz petrol bu doğrultuda zaman zaman medyadan Personel Alımları ile alakalı ilanlar yayınlamaktadır.

İnsan Kaynakları Personel Alımları

Aytemiz olarak, tüm personellerimizin İnsan Kaynakları Politikamıza uyumlu olarak hareket etmesini beklemekteyiz Şirketimizin temel hedefi, çalışanlarına mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlayarak, tüm çalışanların bir parçası olmaktan gurur duyacağı bir kurum olmaktır.

Şirket olarak sürdürülebilir büyümenin ancak çalışanlarımızın katkısı ile mümkün olacağının bilincindeyiz ve bu sebeple stratejik düşünebilen, hızlı ve sorumlu çalışma arkadaşları ile şirketimizi büyütmeyi hedeflemekteyiz.

İnsan Kaynakları;

  1. Çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlayabilecek uygun ortamı yaratmak,
  2. Sürdürülebilir gelişim için elverişli iş yeri ortamını sağlamak,
  3. Bireysel farklılıkları insan kaynağı zenginliği olarak görmek ve etik değerlerimiz doğrultusunda adil yaklaşım sergilemek,
  4. Çalışanların performansını objektif kriterlerle ölçümleyerek değerlendirmek,
  5. Çalışanların eğitilmesi ve geliştirilmesinde fırsat eşitliği sağlamak,
  6. Etik değerleri ve genel davranış kurallarının uygulandığı, iş ve özel yaşam arasındaki dengenin gözetildiği bir iş ortamı sağlamak,
  7. Yüksek performansı ödüllendirmek, beklenenin altında kalan performans ile ilgili doğru ve yapıcı geri bildirimler yapmak ve geliştirilmesine destek olmak,
  8. Çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını güçlendirici yaklaşımları geliştirmek üzere hareket eder.

İnsan kaynakları,  uygulamalarında etik değerlerin gözetildiği, takım ruhunun ön planda tutulduğu, paylaşımcı, katılımcı ve yaratıcılığa değer veren sağduyulu bir kültürün oluşturulmasına ve yaygınlaştırılmasına gayret eder.

Çalışanlar arasında kurumsal bağlılığın yüksek tutulması ve kurumsal kültür ögelerinin herkes tarafından benimsenerek sahiplenilmesi büyük önem arz etmektedir. Kuruma ve kurum kültürüne bağlılık her zaman ön planda tutulmakta olup çalışanlarımızın kendi başarıları ile olduğu kadar kurumun başarısı ile de gurur duyması insan kaynakları alanındaki en önemli hedefimizdir.

Şirketimizin tüm çalışanları eşit haklara sahiptir. Çalışanlarımızın, milliyet, inanç, etnik köken, cinsiyet, maluliyet, siyasi görüş ve yaş ayrımı gibi özellikleri şirketimizin insan kaynağı zenginliği olarak kabul edilmekte ve çalışanlarımız bireysel farklılıklar temelinde değerlendirilmemektedir.

Aytemiz Petrol personel alımlarında Cv nizi doldururken kariyer odaklı olmaya düzenli güncel bir dil kullanmaya ve kendinizi tanıtırken detaylı olmaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Yapılacak mülakatlarda insan kaynakları ile görüşmelerde kendinizi yalın bir dille ifade etmeniz önem taşımaktadır.

Aytemiz Petrol Personel alımlarına başvurmak ve İş başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayınız..

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/aytemiz-personel-alimi/

Yorum Yaz