Bifa Bisküvi Personel Alımı İş Başvurusu 2023

Bifa Bisküvi İş Başvurusu yapacak adaylar için personel alımı yapmaya başladı. Türkiye’nin öncü Bisküvi şirketlerinden olan Bifa, bir çok pozisyonda iş ilanları yayımladı. Merkez ofis ve üretim tesislerinde sunulan iş imkanlarından faydalanmak isteyen adaylar bu ilanımız ile şirketi detaylı bir şekilde inceleyerek iş başvurusu yapabilirler. Bifa Bisküvi İşçi alımı ile Sunulan iş imkanları hakkında bilgi edinmek ve kariyer hayatınızı yönlendirmek istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz…

Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş.

Bifa Bisküvi 1960 yılında 15-20 kadar girişimcinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. İlk etapta küçük bir imalathanede başlayan serüven 2 ürün ile günlük 3 ton üretim kapasitesiyle devam etmiştir. 1970 yılına gelindiğinde iş ağını genişletmek ve üretim kapasitesini arttırmak isteyen Bifa, un fabrikasında hepimizin severek tükettiği Tava usulü finger ve Petibör bisküvi üretimine başlamıştır. 1975 yılında ise yatırım kararı alan Bifa Birlik Fabrikasını kurmuştur. Yatırımlarına devam eden şirket ülke içi ile sınırlı kalmayarak yurt dışına ihracat kararı almıştır. İlk yurtdışı ihracat ise Suudi Arabistan için gerçekleşmiştir.

Yıl 1980 olduğunda ise şirket büyük değişikliklere imza atmıştır. Yurtdışı ihracatında başlaması ile birlikte Erzurum, İzmir, Ankara, Adana ve İstanbul’da bölge müdürlükleri kurulmuştur. Bifa Mukavva Tesisi faaliyete geçmiş, İlk kaplamalı gofret üretilmiş ve en çok döviz kazandıran firma olma başarısını göstermiştir. Bifa yurtdışı yatırım kararı alarak Cezayir’de fabrika açarak faaliyete sokmuştur. Şirket Eğitimden konuta kadar bir çok alanda sosyal yardımlar yaparak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Bugün modern tesisleri ile Bifa, Merkez fabrikasında ve Organize sanayi bölgesindeki fabrikasında 500 çeşit ürün ile günlük 600 ton üretim sağlamaktadır. Uluslararası ihracatçı ünvanı ile 77’den fazla ülkede milyonlarca tüketiciye sahiptir. Şirket insan sağlığına büyük önem vermekte, temizlik ve hijyen koşullarına uygun üretim yapmaktadır. Bu alanda bir çok sertifikaya sahip ve sağlık koşullarına uygun belgeler resmi internet sitesinden yayımlanmaktadır. Bu vesile ile Bifa fabrikaları ve bölge müdürlükleri için personel ve işçi alımı yapmaktadır. Şimdi Bifa işçi alımı yapılan fabrikaları inceleyeceğiz…

Bifa Bisküvi Personel Alımı ve İş İlanları

Bifa açık pozisyon oluştuğunda veya üretim kapasitesini arttırma kararı aldığında iş ilanları yayımlamaktadır. Bu iş ilanları güncel medyadan duyurulmakta veya anlaşmalı kariyer sitelerinde yayımlanmaktadır. Özellikle işçi alımı kadrosu için çok fazla talep olabilmektedir. Kariyer hedefi olan adaylarda Bifa Bisküvi Fabrikalarında ve Bifa bölge müdürlüklerinde iş fırsatlarından yararlanabilirler. Yurtdışı bağlantısı olduğu ve yurtdışında fabrikası bulunduğu için nadiren de olsa yurtdışına işçi alımı yapabilmektedir.

Karaman ilinde bulunan fabrikalarında işçi alımı için ilanlar yayımlanabilmektedir. Bölge Müdürlükleri ve Karaman Bifa Bisküvi fabrikası iş başvurusu tek bir yerden yapılabilmektedir. İşçi alımı için mezuniyet durumu ilkokul mezunlarına fabrikaların kapılarını açmaktadır. Bifa Bisküvi İnsan kaynakları açık pozisyon bulunmasa bile başvuru yapan adayların başvuru formlarını havuzunda biriktirmektedir. Bu sayede açık pozisyon oluştuğunda daha önceden başvuru yapmış adayları pozisyonlar için incelemektedir. Bu nedenle fabrikada veya bölge müdürlüklerinde çalışmak isteyen adaylar anlatacağımız iş başvuru yöntemi ile başvurularını yapmalıdırlar.

Kariyer hedefi olan adayların ve kendini geliştirmek isteyen adayların başvurabileceği şirketler arasındadır. Şirket mevcut çalışan ve işe yeni başlayan personellerini geliştirmek amacı ile eğitmektedir. Eğitimler hem şirket kalitesini hem de çalışan kalitesini arttırmaya yöneliktir. Buna bağlı olarak da işe alım sürecinde insan kaynakları iş başvurusu yapan adayları mülakat yöntemi ile değerlendirir. Mülakat sürecinde şirket ile ilgili bilgiler sorulabilmektedir. Bu nedenle yukarıda şirket hakkında anlattığımız gelişmeleri okumanızı tavsiye ediyoruz.

Karaman Bifa Bisküvi fabrikası iş başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak isteyen adaylar iş ilanları yayımlanmasa bile iş başvuru formunu doldurabilirler. Bifa iş başvurusunu hem bölge müdürlükleri için hem de karaman Bifa bisküvi fabrikası için yapabilirsiniz. Şirket bütün başvuruları tek bir yerden kabul etmektedir. Çeşitli kariyer sitelerinden zaman zaman ilanlar yayımlansa da size anlatacağımız başvuru yöntemi Bifa İş ilanları yayımlanmasa bile geçerlidir. Havuza göndereceğiniz başvurunuz ihtiyaç anında insan kaynakları tarafından incelenerek sizinle iletişime geçilebilmektedir. Bifa İş Başvurusu linkine tıklayın, açılan başvuru formu sayfasını inceleyerek doğru bilgiler ile doldurun. İsterseniz sayfanın en altından özgeçmiş formunuzu yükleyebilirsiniz. Gönder butonuna basıp başvurunuzu iletin ve insan kaynaklarının sizinle iletişime geçmesini bekleyin.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/bifa-biskuvi-personel-alimi-is-basvurusu/

Yorum Yaz