Gülermak Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Gülermak personel alımı yapacağını açıkladı. Gülermak insan kaynakları aracılığı ile yayımlanan iş ilanlarına sitemizden başvuru yapabilirsiniz. Personel ve Eleman ihtiyacını online olarak karşılayan firma ihtiyaç duyulduğu zaman ilanlar online başvuruya açılmaktadır. Gülermak Şirketi ile alakalı detaylı bilgileri aşağıdan görüntüleyebilir şirket hakkında bilgi edinebilirsiniz. Gülermak Ağır sanayi iş ilanları için yazımızın devamını okuyunuz.

Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş

Türkiye’nin en köklü şirketlerinden birisi olan Gülermak 1958 yılında faaliyetine başlamıştır. İnşaat ve çelik sektöründe gelişen ve bugünlere gelen şirket büyümesini çalışanlarına verdiği öneme ve işinde başarılı olmasına borçludur. Gülermak şirketi işi zamanında teslim etme ve yapılan işe özenme konusunda oldukça başarılı bir grafik çizmektedir. Bu vesile ile tercih edilen şirketlerden birisi olma başarısı gösteren Ağır sanayi şirketi başarısının devamını istemekte ve buna uyumlu eleman ve personel aramaktadır.

İnşaat sektöründe özellikle raylı sistem işleri yapan Gülermak şirketi Metro, Demiryolu, Kalın Demiryolu, Otoyolu Tramvay yolu, Hızlı Tren yolu ve deposu, Hidroelektrik santrali gibi projeler gerçekleştirmiş ve halen devam eden projeleri bulunmaktadır. Bütün bunlara ek olarak Dubai Expo projesini gerçekleştirerek adından çokça söz ettiren Gülermak Ağır Sanayi şirketi bunun yanında bir çok devlete ait projede başarılı olmuştur. Bu projelerden yurt dışında ve yurt içinde bir çoğunu bitirmiş ve tamamlamış olan şirket devam eden projeleri ile adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Projelerini yapılan sözleşmelere bağlı kalarak gerçekleştiren Gülermak Şirketinin bir çok fabrika inşaatında da başarısı gözle görülür derecededir. Bunlardan tamamlanan bazıları; Çumra Şeker Fabrikası, Aksaray Şeker Fabrikası, Polatlı Cam şişe fabrikası ve Hilton otelleri gibi değerli projelerde rol almıştır. Bu projelerde çalışan veya buna benzer projelerde çalışmak isteyen adaylar yazımızın devamından Gülermak Ağır Sanayi İş İlanlarına göz atarak istediği pozisyona iş başvurusunda bulunabilirler.

Gülermak Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket zaman zaman İnternet üzerinden iş ilanları yayımlayarak eleman alımı yapmaktadır. Bu iş ilanları inşaat sektöründe olabileceği gibi çelik ve ağır sanayi işleri içinde işçi alımı yapılabilmektedir. Yayımlanan iş ilanları Gülermak Ağır Sanayi şirketinin resmi sitesinde görülmektedir. Bunun yanında Gülermak resmi Linkedin hesabından ve kariyer.net sitesine verdiği ilanlar ile de başvuru kabul edebilmektedir. Sizlere anlatacağımız iş başvuru yapma yöntemi ile diğer adaylardan sıyrılabilir başvuru ve öz geçmişinizi direkt olarak Gülermak İnsan Kaynaklarına iletebilirsiniz.

Gülermak Ağır Sanayi şirketi Doğru işe doğru insan ilkesi ile hareket etmektedir. Çalışanlarından dürüstlük, şeffaflık, Sadakat ve Performans beklemektedir. İşe alacağı adaylardan da beklentileri bu yönde olmakla beraber aynı zamanda işe alım yapacağı adayların yetkinliklerini ve niteliklerini ölçmektedir. Bu sebeple Gülermak Şirketine iş başvurusu yaparken şirket hakkında detaylı bilgi edinmeyi ve iş başvuru formunuzu doğru bilgilerle iletmeyi unutmayınız.

İş ilanları yayında olmasa bile firma özgeçmişinizi kabul etmektedir. Böylelikle açılacak pozisyonlar için incelemek üzere insan kaynakları havuzunda özgeçmişiniz hazır bulunmuş olur. Kariyer için tercih edilebilecek şirketler arasında olan Gülermak, öğrenciler içinde staj şansı ve kendini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Staj başvurusu yapmak isteyen öğrenciler firmayı tercih edebilirler. Staj başvurusu ve iş başvurusu için aşağıdan detayı öğrenebilirsiniz.

Gülermak İş Başvurusu

İş başvurusu için başvuru yapabileceğiniz bir çok pozisyon bulunmaktadır. Her pozisyon için gereken nitelikler ve yetkinlikler değişiklik gösterebilmektedir. Sizlere anlatacağımız iş başvuru yöntemi ile kendinizi iyi tanıtarak başvuru formunuzda yapabileceğiniz işleri ve becerilerinizi anlatmalısınız. Başvurunuz direkt olarak Gülermak insan kaynakları departmanına mail olarak iletilecektir. Başvuru için öncelikle bir öz geçmiş hazırlayınız. Sonra ise bu mail adresine başvuru formunuzu gönderiniz:  join@gulermak.com Eğer özgeçmiş hazırlamayı bilmiyor iseniz kesinlikle bilen birisinden yardım istemenizi öneririz. Gülermak Ağır Sanayi İk Politikasını buradan inceleyebilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/gulermak-personel-alimi/

Yorum Yaz