Yavuzçehre Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yavuzçehre Tekstil Personel Alımı için iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Türkiye’nin lider tekstil firmalarından birisi olan Yavuzçehre birçok pozisyonda insan kaynakları aracılığı ile işe alım yapacak. Bu ilanımızda Yavuzçehre Tekstil hakkında detaylı bilgiler edinerek, nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Yavuzçehre Tekstil Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket ilk olarak Denizli ilinde 1994 yılında kurularak faaliyete başlamıştır. İlk faaliyeti ham maddeden yuvarlak örme kumaş üretmek olmuştur. İki yıl geçtikten sonra ev tekstili üretme hatlarını kurarak iş alanını genişletmiştir. 2000 yılında H&M ortaklığı ile çocuk giyiminde araştırma, geliştirme ve iyileştirme çalışmaları yapmıştır.

İş alanını genişletirken aynı zamanda üretim kapasitesini de arttıran Yavuzçehre Tekstil firması kısa zamanda günde 1,5 Milyon adet üretmeyi başarmıştır. Türkiye’de tasarım merkezi kurarak inovasyona ve AR-GE ye önem veren firma 2018 yılında İzmir fabrikasını kurmuş, ardından yurtdışına açılarak Londra ve Barselona Tasarım Ofislerini faaliyete geçirmiştir.

Tekstilin yanında fabrikalarında ve bölge müdürlüğünde istihdama katkı sağlayan Yavuzçehre Tekstil, yayımladığı iş ilanları ile personel alımı yapmaktadır. Yavuzçehre İzmir fabrikası ve Denizli fabrikası için iş başvurusu yapmak isteyen adaylara kapılarını açmaktadır.

İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları şirketin üretiminin kalitesini ve miktarını arttırmak için nitelikli personelleri bünyesine kazandırmaya çalışmaktadır. Etik ve eşit şartlarda iş mülakatı yaparak adayları en doğru pozisyona yerleştirmektedir. Paketleme, Dikiş Elemanı, Nakış Ustası, Depo Elemanı, Satış Elemanı, Makine Bakım Ustası ve benzeri pozisyonlarda işe alım yapar.

Yavuzçehre tekstil iş ilanları insan kaynaklarının tespit ettiği eleman ihtiyacı bulunan pozisyonlar için yayımlanmaktadır. Çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile duyurularak adayların başvurusuna açılmaktadır. Yavuzçehre Tekstil Denizli Fabrikası İş ilanları ve Yavuzçehre Tekstil İzmir İş ilanları adı altında birçok pozisyon için iş başvuru formu kabul edilir.

Çalışma saatleri vardiyalı olmakla birlikte günlük 8 saat haftalık toplam 45 saattir. Yine de iş yoğunluğuna göre bu süre artarak mesaiye kalınabilmektedir. Haftalık 1 gün izin ve yıllık 5 yıldan az çalışanlar için 14 gün yıllık izin tanımlanmaktadır.

Yavuzçehre Tekstil Personel Alımı yapılacağı zaman açık pozisyonları paylaşarak adaylara duyurmaktadır. Bunun yanında insan kaynakları yapılan başvuruları havuzda biriktirerek daha sonra değerlendirmek adına saklar. Bu nedenle açık pozisyon olmasa bile açılacak pozisyonlar için özgeçmişiniz insan kaynakları havuzunda bulunmalıdır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Satış Danışmanı
 • Desen Tasarımcısı
 • Boyahane Operatörü
 • Stilist
 • Bakım Teknisyeni
 • Depo Personeli
 • Şoför
 • İplik Üretim Operatörü
 • Bakım Onarım Operatörü
 • Grafik Tasarım Uzmanı
 • Çamaşırhane Elemanı

Yavuzçehre Tekstil İş Başvurusu

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler için Yavuzçehre tekstil firmasını detaylıca inceledik. Yurtdışında da hizmet veren bir şirket olmasına karşın resmi web sitesinde herhangi bir kariyer bölümü bulunmuyor. İş Başvuru formu doldurmak isteyen adaylar şirketin; OSB 2. Kısım 20330 Ali Rıza Öztürk Cad. No: 27 Denizli – Türkiye adresine veya Buca OSB Mh. 2/21 Sk. BEGOS Oturma No: 8 Kat: 2 İzmir – Türkiye adresine giderek fiziki olarak iş başvuru formu doldurabilirler. Online olarak CV formu iletmek isteyen adaylar ise info@yavuzcehre.com.tr adresine özgeçmişlerini mail olarak iletebilirler.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yavuzcehre-tekstil-personel-alimi/

Yorum Yaz