Boyner Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’nin en büyük tekstil kuruluşlarından birisi olan Boyner Personel Alımı yapacağını açıkladı. Bir çok mağazası için farklı pozisyonlarda çalışacak eleman arayan Boyner şirketi çalışmak isteyen adayların başvuru formlarını iletmelerini beklemektedir. Türkiye’de büyük bir istihdam kaynağı olan Boyner şirketinde çalışmak isteyen adaylar, bu yazımızdan Boyner şirketinin faaliyet alanlarını, Tarihçesini ve iş ilanlarını inceleyebilir Boyner İş başvuru formu doldurabilirler.

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.

Türkiye’de bir birine bağlı olarak faaliyet gösteren mağazalardan oluşan şirket, ağırlıklı olarak Giyim ve tekstil ürünleri sektöründe hizmet vermektedir. Boyner, 1981 yılında hizmet vermeye başlayarak hayal edemeyeceği bir büyüme ile bugünlere gelmiştir. İlk olarak Bakırköy’de açılan bir dükkan ile faaliyete başlayan Boyner şirketinin ilk adı Çarşı idi. Tekstil sektörüne getirdiği yenilikler ile sürekli gelişim sağlayan şirket, hızlı bir büyüme ivmesi yakalayarak YKM hisselerini almıştır. Bu adım şirketin ithalat ve ihracat bakımından büyük bir sıçrama yapmasına fayda sağlamıştır.

Boyner; mağaza satışının yanı sıra İnternet üzerinden online satışa başlayarak satın alma işlemi yapacak olan müşterilere, mağazaya gelmeden de ürünlerini satın alabilme fırsatı sunmuştur. Boyner mağazaları Boyner kartlar ile müşterilerine uygun fiyata kaliteli ürünler sunmaktadır. Özellikle belirlediği günlerde müşterileri için özel günler ayarlayarak büyük indirimler yapmaktadır. Buda hem internet üzerinden hem de mağazaya gelen müşterilerin Boyner’i tercih etmesinde büyük rol oynamaktadır. Boyner şirketinin belirlediği ve en çok bilinen günü ”Kelebek Günleri” ile müşterilerini büyük indirimlerden yararlandırmaktadır.

Boyner Mağazacılık şirketinin Türkiye’deki Mağaza Çeşitleri

Boyner Büyük Mağazacılık; Boyner şirketinin orijinal mağazası olarak tanımlanan Boyner büyük mağazacılık, Sezon ürünleri, Yeni gelen ürünler, Ürün çeşitliliği ve Büyük mağaza çeşidi olarak karşımıza çıkıyor. Bu mağazalar daha çok Boyner Strateji uzmanlarının incelediği ve uygun gördüğü seçkin Alışveriş Merkezlerinde bulunmaktadır.

Outlet, mağazalarının özelliği ise büyük markaların eski sezon ürünlerini ve sezon sonu ürünlerini pazarladığı aynı zamanda diğer Boyner mağazalarından daha uygun fiyatlarla satış yaptığı mağaza çeşididir.

Sports; Bu mağazalar daha çok spor ürünlerine hitap etmektedir. Bir çok spor dalına ait malzeme, Giyim ve ürünleri bünyesinde bulunduran mağaza Sporseverlerin en çok tercih ettiği spor mağazalarından birisidir. Boyner Sports bir çok dünya markası ürünleri bu kanaldan pazarlamaktadır.

YKM; daha öncede bahsettiğimiz gibi Boyner şirketinin, YKM şirketinin hisselerini alarak bünyesine dahil etmişti. Bu mağazalar aracılığı ile Kadın Giyim, Erkek Giyim, Kozmetik, Aksesuar, Ayakkabı ve Ev araç gereç kategorisinde ürün yelpazesine sahiptir.

Boyner Personel Alımı ve İş İlanları

Boyner şirketinin 38 ilde bulunan 115 mağazasında iş imkanı sağlamakta ve iş ilanı yayımlamaktadır. İş başvurusu yapmak isteyen adayların tercihi genellikle ikamet adresine en yakın olan Boyner mağazaları olmaktadır. Mağazalar Alışveriş merkezlerinin içinde olabileceği gibi tek başına işlek caddeler üzerinde de bulunmaktadır. Boyner İnsan kaynakları ”Çalışmanın yaşı yok” sloganı ile her kesimden ve her okul derecesinden adayları değerlendirdiğini söylemeyi mümkün kılmaktadır.

Kariyer için tercih edilebilecek bir firma olan Boyner, özellikle alışveriş merkezleri içerisinde konumlanmıştır. Bu nedenle iş ilanları daha çok avm içlerinde ki mağazalar için yayımlanmaktadır. Boyner hem yüksek kaliteli alışveriş deneyimi hem de istihdam sağlamaktadır. İnsan kaynakları şirket bünyesine nitelikli adayları kazandırarak hizmet kalitesini arttırma gayretindedir. Bunun yanında mevcut çalışanlara eğitimler vererek işlerinde gelişmeleri sağlanmaktadır.

Boyner Mağazalarında Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

  • Mağaza Elemanı
  • Mağaza Kasiyeri
  • Mağaza Satış Danışmanı
  • Mağaza Satış Elemanı
  • Mağaza Müdürü
  • Mağaza Temizlik Elemanı
  • Mağaza Güvenlik Görevlisi

Boyner İş İlanları

Mağaza Elemanı: Mağazada gerekli işleri takip etmek ve destek olmanın yanı sıra pozisyonlar içerisinde istirahat ve yemek izinlerinde boşalan pozisyonları idare ederek mağaza işleyişinin aksamasına engel olmaktadırlar. Dağılan ürünleri ve reyonları düzene sokarak ürünleri katlayarak düzgün ve düzenli bir görüntü verirler.

Mağaza Satış Danışmanı: Mağazaya gelen müşterilerin aradıkları ürün, Beden ve türler konusunda yardımcı olarak, ürün satın almada yardımcı olmak ve seçim yapmak konusunda çalışmaktadırlar.

Mağaza Kasiyeri: Mağazadan seçtiği ürünleri satın almak için uğranan birimde çalışan kişidir. Ürünleri satın almada ve paketlemede müşteriye destek olarak, ödeme konusunda müşteriye yardımcı olarak taksitlendirme ve peşin ödemeleri alırlar.

Mağaza Satış Elemanı: Satış danışmanı ile neredeyse aynı görevleri yaparlar. Satış elemanından ayrıca beklenen ise profesyonel bir satış yapmasıdır. Satış elemanlarına aylık kota verilerek verilen hedefleri tutturmaları halinde ödüllendirilirler.

Mağaza Müdürü: Bu pozisyondaki kişiler Genel olarak mağazadan sorumlu olmaktadırlar. Mağazanın işleyişi kâr oranı gibi etkenlerin yanı sıra çalışan diğer personellerin performansını ve verimliliğini arttırmakla sorumludurlar.

Mağaza Temizlik Elemanı: Mağazanın temizliğinden sorumludurlar. Gün içerisinde kirlenen yerleri temizleyerek deneme kabinlerinde hijyeni sağlamakla görevlidirler.

Mağaza Güvenlik Görevlisi: Mağazadaki çalışanların ve mağazaya gelen müşterilerin güvenliğinden sorumludurlar. Müşteri karşılama ve yardımcı olma konusunda mağazaya giren müşterilere yardımcı olurlar.

Çalışma Şartları

Maaş ve Sosyal yan haklar ülkenin ekonomik yapısında göre değişiklik gösterebilmektedir. Genellikle Askeri ücret + Yemek + Prim ve yol şeklinde kazanç sağlanabilmektedir. Yıllık olarak mağazanın ürünleri ile alakalı büyük indirimler veya ücretsiz destek yapılabilmektedir. Bunun yanında pozisyona göre alınan ücrette değişiklik gösterebilmektedir. Çalışanın çalışmış olduğu süre, performans ve yetkinlik göz önünde bulundurularak farklı bir ücret politikası izlenebilir. Günlük çalışma saati 8 saat ve haftalık 45 saattir.

Boyner İş Başvurusu

Boyner insan kaynakları yeni iş ilanlarını İnternet aracılığı ile yayımlamakta ve duyurmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adaylar genellikle yayımlanacak iş ilanlarını takip ederek başvuru yaparlar. Sizlere anlatacağımız yöntem sayesinde diğer adaylardan daha etkili başvuru yapabileceksiniz. Başvuru yapmak için öncelikle size en yakın Boyner mağazasını öğrenmeniz uygun olur. Boyner iş ilanlarını anlaşmalı olduğu iş ilanları siteleri ile duyurmaktadır. Bu siteler kariyer.net ve secretcv.com olarak görülmektedir. Bu kanallardan yayımlanan iş ilanlarına da başvuru yapabilirsiniz. Bu yöntem ile başvuru sayısı bir hayli fazla olduğu için işe alım süreciniz gecikebilir veya gerçekleşmeyebilir.

Boyner İş başvurusu yapmak için yeni iş ilanları yayımlanmasını beklemenize gerek yok. Boyner İnsan kaynakları Genel Başvuru ile öz geçmişinizi havuzunda tutabilmekte ve ihtiyaç anında sizi işe alım yapabilmektedir. Personel alımına dahil olmak için öncelikle bir cv hazırlayınız. Sizlere anlatacağımız yöntem ile direkt olarak Boyner İnsan Kaynaklarına iş başvuru formunuzu iletebilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için öncelikle iş başvuru formu hazırlayınız. Bu ilgili kariyer sitelerinden de olabilir yada hazır iş başvuru formu araması yaparak İnternetten de edinebilirsiniz. Başvuru formunuzu hazırladığınızı varsayalım. Mail adresimi açıyoruz iş başvuru formumuzu göndereceğimiz adres: ik@boyner.com.tr Bu mail adresini kişi alanına yazıyoruz. Konu başlığına ile İşkur Projesi yazarak öz geçmiş formumuzu maile ek olarak ekliyoruz. Gönder düğmesine tıkladıktan sonra mailin gönderilmiş öğelere kısmına düşüp düşmediğini kontrol ediniz. Hayırlı olsun diğer adaylardan farklı bir yol ile Boyner insan kaynaklarına iş başvuru formumuzu ilettik. Mail yolu ile başvurmak istemeyenler için Boyner Personel Alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/boyner-personel-alimi/

Yorum Yaz