Çatalağzı Termik Santrali Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çatalağzı Termik Santrali Personel Alımı yapmak için ihtiyaç duyulan pozisyonlara özel iş ilanları yayımlamaktadır. Kısaltılmış adı ile Çates Türkiye’nin kritik enerji kaynağı şirketlerinden birisidir. Enerji üretim sektöründe faaliyet gösteren Çatalağzı Termik Santrali geleceğin en kritik ihtiyaçlarından birisi olan enerji için çalışmalarını son derece titizlikle yapmaktadır. Çates şirketini bu ilanda tarihçesinden tanıyarak yayımlanan iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlatacağız…

Çatalağzı Termik Santrali Personel Alımı ve İş İlanları

Çates Zonguldak ilinde bulunan Termik Santrali işletmesidir. İlk etapta Türkiye Taş Kömürü Kurumuna bağlı olsa da 2014 yılında Aydem Holding bünyesine girmiştir. Türkiye’nin milli enerji üretim şirketi olan Çatalağzı Termik Santrali yılda ortalama 30.000.000 m3 dekapaj ve 5.200.000 ton kömür üretimi yapmaktadır. Toplam kurulu gücü 314,68 MW, yıllık enerji üretim kapasitesi 2.386 GWh (2 milyar 386 milyon kWh) dir.

Enerjinin yanı sıra Çates, İstihdam bakımından da Zonguldak ve çevre il halklarına destek olmaktadır. Çeşitli iş olanakları yaratan ve sunan Çatalağzı Termik Santrali yılın en iyi işverenleri listesinde bulunmaktadır. Çalışmak isteyen adaylar Aydem üzerinden şirkete başvuru yapabilmektedir.

Çatalağzı Termik Santrali İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları ve şirket yönetimi en değerli enerji kaynağının bünyesinde çalışan personeller olduğunu belirtmektedir. Gelecek ve Türkiye için çalışırken en değerli kaynağın yine insanlar olduğunun bilincinde olan bir şirkettir. Bünyesinde 300’den fazla mavi ve beyaz yakalı çalışanı bulunan Çates, Personel alımı yapmak için adayların özgeçmişini beklemektedir.

Şirket ismine ve hizmet kalitesine değer katacak Duyarlı, Sorumluluk Sahibi, Dinamik ve Yenilikçi adayları işe alım yapmaktadır. İş İlanları insan kaynaklarının tespit ettiği eksik pozisyonlar için yayımlansa da Genel Başvuru formu ile sürekli olarak iş başvurusu kabul etmektedir. Çatalağzı Termik Santrali İşçi alımı için nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi hemen aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Çatalağzı Termik Santrali İş Başvurusu

Şirkete iş başvurusu yapmak isteyen İşçi, Eleman ve yönetim kadrosunda çalışmak isteyen personeller; Genel Başvuru formu ile açık pozisyon oluşmasını beklemeden iş başvurusu yapabilirler. Özgeçmişinizi hazırlayarak pdf/word şeklinde Genel Başvuru formuna yükleyerek iletebilirsiniz. Bunu yapmak için Çatalağzı Termik Santrali İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada Aydem sistemlerinde üyelik açmanız ve kişisel bilgilerinizi doldurarak CV formunu yüklemeniz gerekir. İnsan kaynakları özgeçmişinizi inceleyerek olumlu yada olumsuz dönüş yapacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/catalagzi-termik-santrali-personel-alimi/

Yorum Yaz