Hangikredi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Hangikredi.com Personel Alımı için iş ilanları yayımlayarak işe alım yapıyor. Bankalar ile ortak çalışmalar yapan ve birçok bankacılık hizmeti sunan Hangikredi firması çeşitli pozisyonlarda işe alım yapacak. Hangikredi.com şirketinde çalışmak isteyen adaylar, bu ilanımızdan faydalanarak nasıl iş başvurusu yapabileceğini öğrenebilir…

Hangikredi.com Personel Alımı ve İş İlanları

Bankacılık sektöründe 2006 yılından beri hizmet veren Hangikredi.com bankaların vermiş olduğu kredi, kredi kartı, ticari kredi kartı, ticari kredi, araç kredisi, taşıt kredisi gibi hizmetleri tek bir platformda karşılaştırarak tüketicilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Kredi vb. kullanım yapacak kişiler hangikredi.com web sitesine giriş yaparak, kredi miktarını yazarak bütün anlaşmalı bankaların kredi faiz oranlarını ve aylık taksit miktarlarını görebilirler.

İlk etapta bankacılık sektöründe karşılaştırma hizmeti vermeye başlasa da kısa zamanda başarılı çalışmanın sonucunda iş ağını genişletmeye karar vermiştir. Günlük 15 milyondan fazla ziyaretçiye sahip web sitesi 25’den fazla banka ve finansal kuruluşlarla tüketicilere hızlı finansal sonuçlar göstermektedir. www.hangikredi.com firmasının vermiş olduğu hizmetler şu şekildedir;

Finansal Rapor

Finansal rapor hizmeti ile kredi çekmek isteyen ama çekemeyen veya kredilerle ilgili sürekli işi olan yada kredi puanını takip etmek isteyen tüketiciler için verilmektedir. Bu rapor sayesinde tüketiciler finansal sağlık durumunu görebilir, kredi puanı ve benzeri etkenleri nasıl düzeltebileceği konusunda fikir sahibi olabilirler.

HangiSigorta

Piyasalarda ki son gözde hizmet olan Sigorta hizmetleri, Hangikredi.com şirketinin sektörde ki boşluğu dolduran hamlesi ile hem iş ağını genişletmiş hem de tüketicilere yeni hizmet sunmaya başlamıştır. HangiSigorta hizmeti ile tek bir ekrandan sigorta şirketlerini karşılaştırabilir, size en uygun sigorta şirketine hizmet başvurusu yapabilirsiniz.

HangiKredi Ödeme

Diğer hizmetlerinden birisi olan Hangikredi Ödeme hizmeti ile tüketiciler elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon ve televizyon faturalarınızı güvenli ödeme yöntemleri ile ödeyebilirsiniz.

Kredi Ürünleri

Bankaların sunduğu kredi hizmetlerine Hangi Kredi Hizmeti ile tek bir yerden bütün bankaları karşılaştırabilirsiniz. Taşıt, İhtiyaç, Konut ve Kobi kredilerini kredi faizleri ile birlikte görebilir, başvurunuzu iletebilirsiniz.

Kredi Kartları

Kredi kartı kampanyalarını hangikredi.com sorgu sayfası sayesinde görebilir, bol bonuslu kredi kartlarını keşfedebilir, kredi kartı özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek, dilediğiniz banka için kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yatırım Ürünleri

Son olarak vermiş olduğu hizmetlerden birisi de yatırım yapmak isteyen vatandaşlara özel hazırlamış olduğu bankalar mevduat oranlarıdır. Bütün bankaların mevduat faiz oranlarını tek bir yerden hesaplayarak mevduat hesabına başvuru yapabilirsiniz.

Hangikredi.com Kariyer

İnsan kaynakları firmanın verdiği hizmet kalitesini arttırmakta önemli rol oynamaktadır. İş arayışında bulunan adaylardan hangikredi.com firmasına başvuran ve özgeçmişlerini gönderen adayları inceleyerek uygun pozisyona yerleştirmektedir.

Kariyer hayatınıza yön verecek firmalardan birisi olan Hangikredi.com şirketi içerisinde çalışılabilecek birçok pozisyon bulunmaktadır. Hangikredi.com kendisini tercih eden kullanıcılara; Güvenlik Çözümler, Kolaylık, Zaman ve Para Tasarrufu sağlamaktadır.

İş fırsatları sunan şirketlerden birisi olan Hangikredi iş ağını genişlettikçe personel alımı yapmaya devam etmektedir. Şuan 90’dan fazla personele sahip olan firma, zaman zaman iş ilanları yayımlayarak işe alım için mülakat yolu ile adayları değerlendirmektedir.

Bilişim alanından personel alan şirket yine de farklı konularda mesleki bilgisi olan adaylara da ihtiyaç duyabilmektedir. İnsan kaynakları eleman ihtiyacı bulunan birimleri tespit ederek iş ilanları yayımlamaktadır. Buna bağlı olarak ilanlar resmi web sitesinde yayımlanarak şartlar ve kriterler belirtilmektedir.

İş İlanları
  • Müşteri İlişkileri Uzmanı – İş Geliştirme
  • Dijital Pazarlama Uzmanı – Dijital ve Büyüme Ekibi
  • Stajyer – Dijital ve Büyüme Ekibi
  • Arka Uç Geliştiricisi – Teknoloji
  • Ön Uç Geliştiricisi – Teknoloji
  • Stajyer – İnsan Kaynakları
  • Kıdemli Ürün Tasarımcısı İş Geliştirme
  • Bilgi Güvenliği Mühendisi İş Geliştirme

Çalışmak isteyen adayları bekleyen deneyimlerden bazıları Esnek çalışma modeli ile rahat çalışma ortamı, Eğlenceli çalışma uygulamaları ile canın sıkılmasın! Geleceğe taşıyan bilgi ve işlemlerle sende kendini geliştirebilirsin! Teknolojik, İnovatif ve eğitici çalışma modeli ile büyük bir iş deneyimi yaşama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Hangikredi.com İş Başvurusu

Kariyer fırsatlarını değerlendirmek isteyen ve iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için hangikredi.com insan kaynakları resmi web sitesinde oluşturduğu kariyer bölümü ile istenilen kriterleri paylaşarak, iş başvurusu yapmak isteyen adayların özgeçmişlerini göndermelerini bekliyor. Online başvuru linki; hangikredi.com iş başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada pozisyonları görebilir, detaylı bilgi butonuna tıkladıktan sonra ilan detayı ve iş başvuru butonunu kullanabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/hangikredi-personel-alimi/

Yorum Yaz