Sepaş Enerji Personel Alımı İş İlanları 2023

Sepaş Enerji Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Türkiye’nin enerji ve elektrik dağıtım şirketlerinden birisi olan Sepaş Enerji bir çok pozisyonda işe alım yapacak. Bu ilanımızda Sepaş Enerji şirketinin hizmet verdiği illere ve sunduğu istihdam fırsatlarına göz atacağız. Sepaş Elektrik şirketinin tarihi hakkında bilgiler edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğimizi öğreneceğiz. Sepaş Enerji İş ilanları ve İş başvurusu için ilanımızın devamından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sepaş Enerji Personel Alımı ve İş İlanları

Sepaş Enerji şirketi EPDK’nın yaptığı düzenlemeler sonucunda dağıtım şirketlerinden ayrılacak Akkök Holding bünyesinde 2013 yılında faaliyete başlamıştır. Sepaş; Bölgesinde bulunan illerin elektrik dağıtım ve tedarikinden sorumlu bir şirkettir. Sorumlu olduğu illerin dışında tüm Türkiye’de kurumsal ve bireysel Elektrik abonelikleri sağlamakta; özellikle Sağlık, Sanayi, Fabrika ile Üretim tesislerinde sektörün büyük kuruluşlarına Elektrik tedarik etmektedir. Hizmet verdiği bölgelerde ve sağladığı aboneliklerle beraber yaklaşık 4 milyon kişiye enerji hizmeti vermektedir.

Hizmet verdiği Bölgelerde pazar lideri olmak, pazar liderliğini sürdürmek aynı zamanda yenilikçi ve çağdaş hizmet anlayışı ile kaliteli, hızlı, kesintisiz ve müşteri memnuniyetine dayalı bir yönetim anlayışı sergilemektedir. Hizmet verdiği iller; Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya olarak belirlenmiştir. Bunun yanında serbest tüketici statüsüne sahip abonelikler hangi ilde olduğuna bakmaksızın Sepaş Enerji şirketine aboneliklerini taşıyabilmektedirler. Hayatın her anına ışık tutuyoruz sloganı ile hareket eden Sepaş Elektrik ülke içerisinde istihdama da katkı sağlamaktadır.

Sepaş Enerji İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları olarak çalışanların kendini ait hissedebildiği bir ortam oluşturarak çalışma hayatlarında başarılı olmalarını sağlamaya çalışmaktadır. Kariyer hayatında ilerlemek ve kendini geliştirmek isteyen adayların seçebileceği şirketler arasındadır. Doğru işe doğru insan sloganı ile her geçen gün kendini geliştiren Sepaş Enerji ekip çalışmasına önem veren bir şirkettir. Şirket başarısının çalışanların profesyonelliğinden geçtiğini düşünmekte ve çalışanlara gerek eğitim ve bilgiyi vermektedir.

Sepaş çalışan maaşları departman ve pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Yönetici pozisyonları yeni başlayan personellere göre daha fazla olmakla birlikte her yıl çalışanlara belli bir oranda zam yapılmaktadır. Bunun yanında Sepaş Enerji’de en düşük maaş Asgari Ücrettir. Yol+ Yemek ve Prim gibi uygulamalar yapılmaktadır. Çalışmak isteyen adaylar iş görüşmesinde talep ettiği maaşı belirleyebilir.

Sepaş Enerji İş İlanları

İş ilanları genellikle sorumlu olduğu iller için yayımlanmaktadır. Bolu, Düzce, Kocaeli ve Sakarya Sepaş illerinde daha fazla açık pozisyon oluşmaktadır. Diğer iller içinde satış mağazaları bulunan Sepaş diğer iller içinde personel ve eleman alımı yapabilmektedir. Sorumlu olmadığı illerde ki satış ofislerinde danışma ve Satış temsilcisi ilanları yayımlamaktadır. Kurumsal abonelikler için oluşturduğu ekip ile büyük ölçekli şirketlere ziyaretler yapılarak Sepaş Elektrik hakkında bilgiler verilmesini sağlamaktadır. Oluşabilecek Açık Pozisyonlar şu şekildedir;

  • Elektrik Mühendisi
  • Kimya Mühendisi
  • Teknik Personel
  • Elektrik Teknisyeni
  • Satış Uzmanı
  • Temizlik Elemanı
  • Sayaç Okuma Elemanı
  • Arıza Tespit ve Onarım Elemanı
  • Sinyalizasyon Sistemi Mühendisi

Sepaş Enerji İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapabilmek için açık pozisyon oluşmalı veya Genel başvuru formu doldurmalısınız. Sepaş resmi web sitesinde kariyer bölümü olsa da ilanlar Akkök holding üzerinden yayımlanmaktadır. Bu nedenle adaylar Sepaş enerji ye başvuru yapmakta zorlanabilirler. Şirket başvuru için kariyer.net ve Linkedin hesapları üzerinden ilan yayımlamaktadır. Bu nedenle başvurular bu kanallar üzerinden kabul edilmektedir. Özellikle başvuru yapmak isteyen adaylara linkedin üzerinden başvurmalarını tavsiye ediyoruz. Bunun nedeni başvurunuzun direk insan kaynaklarına ulaşacak olmasıdır. Sepaş Enerji İş başvurusu yapmak için link; Sepaş Enerji İş başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/sepas-enerji-personel-alimi/

Yorum Yaz