Altın Rafinerisi Personel Alımı 2023

İSTANBUL ALTIN RAFİNERİSİ A.Ş.

iSTANBUL RAFİNERİ PERSONEL ALIMI , ALTIN RAFİNERİSİ PERSONEL ALIMI , ALTIN RAFİNERİSİ İŞ İLANLARI , ALTIN RAFİNERİSİ PERSONEL ELEMAN ALIMI , ALTIN RAFİNERİSİ İŞ BAŞVURUSU İLE İLGİLİ BİLGİLERİ YAZIMIZIN DEVAMINDAN EDİNEBİLİR İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNABİLİRSİNİZ.

Dubai altın borsasına üye olarak 2007 yılında büyük bir adım atan istanbul altın rafinerisi personel alımlarındada büyük adımlar atıyor. Fortune 500 sıralamasında 34. sırada olaran istanbul altın rafinerisi teknolojiyi takip eden rafineri zenginliği bakımından işinin ehli olan bir firmadır.İstanbul altın rafinerisi personel alımlarında diksiyon düzgünlüğü ve çalışma tecrübesine önem vermektedir.İş hayatında başarılı olmuş özgeçmişleri cv leri dolgun olan personelleri seçmek için mülakatlara sokmaktadır.İşe başladıktan sonrada bir süre oryantasyon eğitimi veren İstanbul Altın Rafinerisi personel alımı yapıyor.Sizde istanbul altın rafinerisinde çalışmak için yazımızın devamını okuyunuz.

İstanbul Altın Rafinerisi hakkında

Kendine rakip olarak her zaman dünyadaki büyük altın rafinerilerini seçen ve hedefi her zaman bu rekabet ortamında bir adım daha öne çıkmak olan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş; rekabetin gereklerini her zaman dürüst ve adil bir ortamda gerçekleştirir.

İstanbul Altın Borsası ve T.C. Hazinesi’nin altın rafinerileri listesinde ilk resmi altın rafinerisi olarak yer alan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş, 2007 yılında ise Orta Asya’nın altın kalbi olan Dubai Altın Borsası’nda geçerlilik aldı. İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş, daima ilerlemek ve dünya altın rafinerisi sektöründe söz sahibi olmak için gelişen, çözüm ortaklarını geliştiren, çevresinin ihtiyaçlarına karşı duyarlı çalışmalar yapan bir firma olarak faaliyetlerini sürdürecektir.İstanbul Altın Borsası ve T.C. Hazine Müsteşarlığı’nın altın rafinerileri listesinde ilk resmi altın rafinerisi olarak yer alan İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş, 2007 yılında Orta Doğu’nun altın kalbi olan Dubai Altın Borsası’na da üye olmuştur.

Eylül 2011’de Londra Külçe Piyasaları Birliği’nin (LBMA) Dünyadaki En İyi Rafineler Listesine (Good Delivery List) girmeyi başarmış ve bu sayede ürettiği altın külçelerinin ağırlık ve ayarına bakılmaksızın uluslararası piyasada alım – satımı yapılabilen bir firma haline gelmiştir. İstanbul Altın Rafinerisi A.Ş, daima ilerlemek ve dünya altın rafinerisi sektöründe söz sahibi olmak için gelişen, çözüm ortaklarını geliştiren, çevresinin ihtiyaçlarına karşı duyarlı çalışmalar yapan bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.iş başvuru formunu doldurmak için tıklayınız.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/altin-rafinerisi-personel-alimi/

Yorum Yaz