ERG İnşaat Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

ERG İnşaat Personel Alımı yapmaya devam ediyor. Ülkemizin en önemli inşaat şirketlerinden birisi olan ERG İnşaat, projelerine devam ederken bir yandan da inşaat işçisi alımı yapıyor. ERG İnşaat şirketinin yurt dışında proje gerçekleştirdiği ülkeler, Proje alanları, İşçi alımı ve şirkete ait iş ilanlarına bu yazımızdan ulaşarak iş başvurusu yapabilirsiniz. ERG İnşaat hakkında daha detaylı bilgiye erişmek için ilanımızın devamını okuyunuz…

ERG İnşaat Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi

ERG inşaat şirketi inşaat sektöründe bir çok iş alanında faaliyet yürütmek amacı ile Ankara’da kurulmuştur. Ankara’da kurularak 1966 yılında hizmete başlayan şirket uzun yıllardır sektörün nabzını tutmaktadır. İnşaat sektöründe 55 yıldır faaliyet gösteren ERG, projelerinde başarı sağlayarak müşterilerinin memnuniyetini sağlayarak ilk tercih edilen şirket olma yolunda ilerlemiştir. Şirket bugüne dek bir çok proje ve inşaatı başarı ile tamamlamıştır.

Şirket çevreye duyarlı çalışması ile insan sağlığına dikkat etmektedir. Teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlamayı ihmal etmeyen şirket; aynı zamanda hizmet verirken kullandığı envanterleri ve araçları, teknoloji ile uyumlu son sürüm cihazları kullanmaktadır. ERG İnşaat Karayolu İnşaatı, Yüksek Gerilim Hattı, Sulama, Hava Limanı, Baraj ve HES ile Termik Santral alanlarında projelerine devam etmektedir.

ERG İnşaat Projeler
 1. Karayolu İnşaatı: Safranbolu Bartın, Artvin, Ankara, Niğde
 2. Yüksek Gerilim Hattı: Ankara Gökçekaya
 3. Sulama: Maraş Narlıova 2.kısım
 4. Hava limanı: Antalya, Atatürk, Kars
 5. Baraj ve Hes: Karakoçan, Tercan, Çatalan, Karakaya, Artvin-Deriner
 6. Termik Santral: Sivas-Kangal, Afşin-Elbistan

ERG İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

ERG İnşaat yeni projeler için ihalelere girmekte ve yeni iş alanları oluşturmaktadır. Mevcut devam eden projelerinin yanı sıra yeni proje aldığında ekstra inşaat işçisine gerek duyabilmektedir. Bu durumlar oluştuğunda işçi alımı yapabilen ERG İnşaata iş başvurusu yaparak işçi alımında mülakat katılabilirsiniz. Dönem dönem iş ilanları yayımlayan ERG İnşaat inşaat sektöründe usta olan profesyonel adaylarla çalışmaktadır.

Açık pozisyon oluştuğunda insan kaynakları havuzunu kullanarak adayları değerlendiren ERG, insan kaynağını doğru yönlendirerek profesyonel bir ekip oluşturma gayretindedir. Kariyer hedefi olan adayların kendilerini ileriye hazırlayabileceği bir şirket olan ERG personellerine çeşitli eğitimler vererek gelişimine katkı sağlamaktadır. Kaliteyi ve Sağlığı hiç bir zaman ihmal etmeyen ERG inşaat insan sağlığına ve çevreye duyarlı çalışmalar yapmaktadır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
 • İnşaat Mühendisi
 • Proje Müdürü Yardımcısı
 • Planlama Mühendisi
 • Maliyet Kontrol Mühendisi
 • Boru Montaj Saha Mühendisi
 • Kaynak Mühendisi
 • İnşaat İşçisi
 • Vasıfsız Eleman
 • Forklift Operatörü
 • Duvar Ustası

ERG İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şirkete iş başvurusu yapmak için sağlam bir özgeçmiş hazırlamalısınız. ERG İnşaat paylaştığı iş başvuru formu ile bütün detayları istemektedir. Bu vesile ile hazırlamış olduğunuz CV insan kaynakları tarafından detaylıca incelenir. İncelenen özgeçmişiniz ve geçmiş kariyeriniz ERG inşaat şirketine uygun bulunursa mülakat için çağrılırsınız. Mülakat aşamasında başarılı olan adaylar işe alım yapılarak şirkete kazandırılır.

Sizinle paylaşacağımız iş başvuru formunu bilgisayarınızdan detaylı bir şekilde doldurarak vereceğimiz ERG inşaat şirketinin mail adresine gönderebilirsiniz. Bu şekilde özgeçmişiniz insan kaynakları havuzunda saklanarak ihtiyaç anında değerlendirilir. ERG İnşaat Personel alımı ilanlarına ve İnşaat işçisi alımına başvuru yapmak isteyen adaylar paylaşacağımız başvuru formunu erg@erg-insaat.com.tr mail adresine gönderebilirler. Başvuru; ERG İnşaat İş Başvuru Formu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/erg-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz