Finansbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Türkiye’nin Güçlü finans bankalarından olan Finansbank Gişe görevlisi için iş ilanı yayınladı. QNB Finansbank Gişe iş ilanına sitemizden ulaşabilirsiniz. Finansbank insan kaynaklarının yayınladığı ilana göre bir çok şubeye Gişe yetkilisi alınacak. Şubelerde görev yapacak olan Gişe elemanları iş başvurularını internet üzerinden yapabilecek. Gişe Yetkilisi ilanı ile ilgili detaylı bilgiyi yazımızdan edinebilirsiniz.

QNB Finansbank İnsan Kaynakları ve İş İlanı

Türkiye’nin ilk özel bankası olan Finansbank 1987 yılında kurulmuş mali yapısı güçlü olan bankalardan birisidir. Türkiye’de olduğu kadar yurt dışında da faaliyet gösteren Finansbank 31 ülkede geniş yelpaze ağı ile faaliyetini yürütmektedir.  Vizyonu Türkiye’nin başarısını katalize edecek tüm bireysel ve ticari finansal planların mimarı olmaktır.

Finansbank milyonlarca müşterisi ile arasındaki kurduğu sıkı bağ ile belirli ilkeler üzerinden hizmet vermektedir. Saygılı, Sadakat, Yaratıcı, Yenilikçi ve liderlik çerçevesinde her zaman hizmetini daha kaliteli hale getirmeyi amaçlayan teknolojinin getirdiği imkanlardan müşterilerini faydalandıran bankacılık sektörünün lider bankalarından birisidir.

QNB Finansbank’ta Kariyer

Finansbank kendi kariyerini ve çalışanların kariyerini bir arada harmanlayarak bankacılık sektörünün lideri olmaya çalışır. İnsan kaynakları yönetimi kalifiye personeller ve iş hayatına yeni başlayacak olan personelleri seçerek ve eğiterek Finansbank’ın bir sonraki gün vereceği hizmetin kalitesini bir tık üste taşımayı hedeflemektedir.

Bu bağlamda İnsan kaynakları tarafından İşe Alım ve Kariyer Yönetimi, Gelir Yönetimi, Performans ve Yetenek Yönetimi, Eğitim ve Gelişim Yönetimi, Kurum içi iletişim yönetimi ve Bilgi yönetimini süreci iyi hizmet iyi personellerle verilir anlayışı ile yönetilir.

Finansbank gişe yetkilisi Maaşları

Çalışan yorumlarından yola çıkarak belirlenen en düşük maaş 5.930₺ en yüksek maaş ise gişe yetkilisi için 7.335₺ olarak görülmektedir. Şube ve bankaya göre maaş durumu değişiklik gösterebilir, kesin maaş bilgisi için işverene danışmanız gerekmektedir.

FinansBank İşe Alım Süreci yine Finansbank insan kaynakları tarafından yürütülür. İnternet sitesindeki kariyer bölümünden paylaşılan iş ilanlarına yapılan başvurular Finansbank insan kaynaklarına iletilir ve burada değerlendirilir.

QNB Finansbank Gişe Görevlisi Başvuru şartları

  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • En az ön lisans mezunu olmak
  • Kişilik envanteri uygulaması
  • Genel yetenek sınavından başarılı olmak
  • Askerlikten muaf yada En az 2 yıl Tecilli olmak

QNB Finansbank Gişe Yetkilisi İş Başvurusu

İş başvurusu yapacak adaylarda işe uygunluk ve yetkinlik olması gerekmektedir. Başvurduğu Gişe yetkilisi iş ilanı ile ilgili deneyimli adaylar tercih edilmektedir. Pozisyonun gerektirdiği yetkinliğe sahip olan adaylar mülakata çağrılırlar. Finansbank Gişe Yetkilisi alımı için zaman zaman ilanlar yayınlanmakta. Vereceğimiz linkte Finansbank iş ilanlarını göreceksiniz.

Buradan Gişe Yetkilisi alımı yapılan iş ilanına tıklayarak öz geçmişinizi iletebilirsiniz. Eğer herhangi bir ilan göremediyseniz Genel başvuru bölümünden başvurunuzu ileterek de iş başvurunuzu yapabilirsiniz. Finansbank Gişe Yetkilisi alımı için başvuru yapmadan önce tüm gereklilikleri yerine getirdiğinizden emin olmanız gerekiyor. Finans Bank Gişe Görevlisi alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/finansbank-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz