Unilever Personel alımı ve İş İlanları 2023

Unilever  Personel alımı yapacağını açıkladı. Unilever firmasına iş başvurusu yapmak isteyen adayların önü açıldı. Bir çok departmana personel alımı yapılacak. Türkiye’nin en köklü ve prestijli şirketlerinden birisi olan firma iş arayan adayların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bu ilanımızda firma ile ilgili detaylı bilgi edinerek; Unilever işçi alımı, Unilever eleman alımı, Unilever iş ilanları, Unilever iş başvurusu için sitemizden iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

UNILEVER SAN. VE TİC. TÜRK A.Ş.

Türkiye’de ve Dünya’da aklınıza gelebilecek , markette aldığınız ürünlerden tutup Alışveriş reyonlarındaki markaların bir çoğunu kapsayan Unilever Türkiye’de 1952 yılında istanbulda kurulmuştur. Unilever personel alımlarıyla alakalı bir çok ilan bulabilirsiniz. Unilever Türkiye’de 8 fabrikası ve ortalama 5000 çalışanıyla Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır. İnsanların Hijyeninden tutunda Tüketim ihtiyaçlarındaki bir çok alanda bir çok markasıyla insan ihtiyacını karşılayan Unilever personel alımı yapıyor. 34 ülkeye ihracat yapan Unilever personel alımlarında da bir çok kritere önem veriyor. Fortune 500’de 32.Sırada bulunan Unilever yıllık ortalama 3,688,732,330 gelir elde etmektedir. Lipton, Sana, Calve, Algida gibi birçok ürünün ihracatını yapan Unilever de personel olmak istiyorsanız yazımızın devamını okuyunuz.

Vizyonumuz, çevre üzerindeki etkilerimizi azaltırken şirketimizi iki kat büyütmemizi ve içinde bulunduğumuz topluma pozitif fayda yaratmamızı sağlayacak yeni iş yapış yolları geliştirmektir. İnsanların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve hayattan daha fazla keyif almalarına yardımcı olan markaların ve bu keyifli işin bir parçası olmak ister misiniz?

Markalarımız yaklaşık 200 ülkede ülkede hayatın daha lezzetli, daha güzel kokulu ve daha olumlu olmasına yardımcı oluyor: Her gün 2 milyar insan bizim ürünlerimizi kullanıyor. Sadece bu bile büyük kariyer fırsatları anlamına geliyor. Değişik görüşleri, yetenekleri, tecrübeleri ve geçmişi olan insanları şirketimize çekiyoruz. Unilever’i dünyanın en başarılı tüketici ürünleri şirketi ve aynı zamanda çalışmaya böylesine teşvik eden bir yer yapan da, bu farklı insanların birlikte çalışması.

Unilever Personel Alımı ve İş ilanları

Dünyanın bir çok ülkesinde personel istihdamı sağlayan Unilever adaylara hem yurt içinde hem de yurt dışında çalışma ve iş imkanı sağlıyor. Unilever’de çalışmak isteyen adayların doldurduğu başvuru formları Unilever insan kaynaklarınca değerlendirilerek uygun olan adaylar istihdam edilecek. Bir çok marka ile hizmet veren Unilever meslek ve serbest işçiler için çalışabilecek bir çok fırsat sunuyor. Yönetim kademesinde ve eleman alarak iş hacmini daha da ileriye taşımayı hedefleyen Unilever’de çalışmak için iş başvuru formunu doğru bilgiler ile doldurarak aday olacağınız departmanı belirtmenizde fayda var.

İş Başvurusu yapmak: Unilever Geleceğin Liderleri Programı için çok sayıda başvuru alıyoruz. Başvuru formu bizim için ön eleme niteliğindedir. Bu sebeple başvuru formunu doğru, ilgi alanlarınız konusunda inandırıcı, program ve başvurduğunuz departman için uygun olduğunuzu yansıtıcı şekilde doldurmanız gerekiyor.

Unilever iş başvuru formu; doldururken İyi bir izlenim bırakmak için bu form sizin ilk şansınız. Değerlendirme merkezine gelmeyi başarırsanız üst düzey yöneticilerimiz başvuru formunuzu inceleyecek. Bu sebeple doğru doldurduğunuzdan ve yazım hatalarını kontrol ettiğinizden emin olun. Soruda ne istenildiğini düşünün ve sizin böyle bir görev ve sorumluluğa hazır olduğunuza bizi ikna etmek için akademik, iş ve sosyal hayatınızdan örnekler vermeye çalışın. Sizinle sadece bu kanallar vasıtasıyla iletişime geçebiliriz

İşe alim/staj dolandiriciliğI & hi̇le uyarisi

İşe alım sürecinde asla ücret veya kredi kartı bilgisi talep edilmemektedir. Unilever’de işe alım görevlisi veya kıdemli yöneticilermiş gibi davranan kişilerden gelen şüpheli e-posta gönderimlere karşı lütfen dikkatli olunuz. Şüpheli bir durumda e-posta gönderimini lütfen dikkate almayınız.

Unilever şirketinden işe alım ile ilgili açıklama!

İşe Alım Yapılan Pozisyonlar

 • Pazarlama
 • Müşteri Geliştirme
 • Ar-Ge
 • Finans
 • Tedarik Zinciri
 • İnsan Kaynakları
 • Veri ve Analitik
 • Bilgi Teknolojisi
 • Hukuk
 • İletişim ve Kurumsal İlişkiler
 • Genel Yönetim
 • İş Yeri Hizmetleri

Unilever İş Başvurusu

Her iş arayan kurumsal bir firmada iş bulmak ve iyi maaş almak ister. Birçok kişinin diğer öncelikli sebebi ise kariyer yapabileceği bir şirkette iş fırsatı yakalamaktır. Bu kriterlerin tamamını Unilever şirketi kurumsallığı ve hizmetleri ile içerisinde barındırıyor. İş başvurusu yapmak zahmetsiz olsa da işe girebilmek için sağlam bir özgeçmiş sahibi olmanız gerekir. Bazı pozisyonlar içinse üniversite zorunlu değil. Sizlere vereceğimiz linkten kolayca iş başvurusu yapabileceksiniz. Unilever Personel alımlarına başvurmak ve iş başvuru formunu doldurmak için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/unilever-personel-alimi/

Yorum Yaz