Türkerler İnşaat Personel Alımı 2023

Türkerler İnşaat Personel Alımı yapmak için iş ilanları yayımlamaya devam ediyor. Bu ilanımızda Türkerler İnşaat ve çatısı altında bulunduğu Holding tarihini inceleyeceğiz. İnsan kaynakları açık pozisyonları paylaşarak iş arayışında olan adayların başvurularını beklemeye başladı. Türkiye’nin en çok istihdama katkı sağlayan şirketlerden birisi olan Türkerler Holding yeni projeleri için eleman alımı yapmaya devam ediyor. İlanımızı inceleyerek iş ilanlarını görebilir açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Türkerler Holding

İnşaat sektöründe çeşitli hizmetler vermek amacı ile 1993 yılında Türkerler Holding çatısı altında kurulmuştur. Gayrimenkul başta olmak üzere Su arıtma, Taahhüt, Altyapı, Üstyapı ve Yaşam Alanlarını geliştirme gibi projelerde rol oynamaktadır. Taahhüt edilen kalitede ve zamanda projeleri teslim ederek, müşteri memnuniyeti sağlama hedefi ile hizmet vererek hızla büyümüştür. Şirket yurtiçinde birçok kamu kurumu ve özel İşyeri, Konut ve altyapı projeleri gerçekleştirmiştir.

Firmanın Holding çatısı altında bulunması da gelişmesi açısından önem arz ediyordu. Zaten hali hazırda 50 yılı aşkın bir süredir Enerji, Sağlık, Tekstil gibi sektörlerde Hizmet veren Türkerler Holding; buradan aldığı güçle inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Şirket zamanla gelişerek bugün Türkiye Ekonomisinde önemli bir rol oynayan şirketler arasına girmiştir. Şirketin Genel Müdürlüğü Ankara ilinde bulunmaktadır.

Faaliyet alanları

  • İnşaat
  • Enerji
  • Sağlık
  • Gayrimenkul
  • Tekstil

İnşaat Projeleri

Ambar Barajı Sulama Projesi, Kirazlıköprü Barajı, Velimeşe OSB Atıksu Arıtma Tesisi, Kuşadası Belediyesi Atıksu Arıtma Tesisi, Atıksu Arıtma Tesisi, Asım Kibar OSB Atıksu Arıtma Tesisi, Taşoluk İçme Suyu Arıtma Tesisi, Başköy Barajı Sulama Projesi, Kayabaşı 1. Etap 1. Kısım Konutları, Adıyaman Devlet Hastanesi, Mucur Kompresör İstasyonu, Emaar Libadiye, Kuzey Ankara 11. Etap, Kuzey Ankara 16. Etap, Park Yaşam Mavişehir, İzmir Doğalgaz Dağıtım, Çarşamba Konutları 672 Konut, Ankara Spor Salonu, Kuzey Ankara 2. Etap, Ulus–Keçiören Metro Tüneli, Bağcılar-Güneşli Otoyol Kavşağı, Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Beykoz Çelik Gaz Boru Hattı (20 km), Ümraniye Gaz Boru Hattı (90 km), Polis Moral Eğitim Merkezi, Fatih Sultan Mehmet Hastanesi, Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ankara Doğalgaz Dağıtım Şehir Girişi

Türkerler İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket yeni aldığı projeler ile birlikte eleman ihtiyacını karşılamak amacı ile iş ilanları yayımlamaktadır. İş ilanları çeşitli kariyer siteleri aracılığı ile iş arayışında olan adaylar ile paylaşılmaktadır. Yurtdışı ve Yurtiçinde istihdam sağlayan şirket bir dönem Türkiye’nin istihdam şampiyonu olmuştur. Tüm grup şirketleri ile birlikte toplam çalışan sayısı 24.000’den fazladır. Mevcut projelerindeki İşçi yetersizliği nedeni ile de İşçi alımı için hem mavi yaka hem beyaz yaka için İnşaat iş ilanları yayımlayabilmektedir.

Çalışanlarını en önemli sermayesi olarak gören Türkerler İnşaat; bu bağlamda çalışanları ile birlikte başarılı, sadık, bilgili ve eğitim seviyesinin yüksek olduğu bir kurum olma hedefi ile çalışmaktadır. Sektörde verdiği sözü yerine getiren, zamanında ve eksiksiz teslim edilen projelerle ilk tercih edilen şirket olma vizyonu ile hareket etmektedir. Müşterilerinin ilk tercihi olmanın yanı sıra iş arayışında olan adaylarında tercih ettiği ilk şirket olmak için zengin bir politika izlemektedir.

Kariyer hedefi olan adayların tercih edebileceği bir şirket olan Türkerler İnşaat, çalışanlarına gerekli eğitimleri vererek gelişim kaydetmesini sağlamaktadır. Çalışanlarının motivasyonuna gerekli önemi vererek sadık ve nitelikli çalışan topluluğu oluşturmaktadır. Performansı iyi olan adayları ödüllendirerek hizmet kalitesini arttırmakta işe alım sürecinde eşit ve adil bir yaklaşım sergilemektedir. İnsan kaynakları politikaları ile her çalışanın kendini evinde hissedebileceği bir yönetim şekli sergilemektedir.

İşe Alım Süreci

İşe alım süreci iş başvurusu yapmakla başlamaktadır. Hem tecrübeli, hem de tecrübesiz adaylar işe alınabilmektedir. Tecrübeli adaylar başvurdukları bölümle alakalı mesleki yeterlilik testlerine tabi tutulmaktadır. Tecrübesiz adayların ise işe başladıktan sonra gelişimi takip edilerek alanında profesyonel olması sağlanır. İş başvurusu yaptıktan sonra özgeçmişiniz insan kaynakları departmanı tarafından incelenir. İncelenen CV pozisyon için uygunsa mülakat için insan kaynakları departmanına çağrılırsınız. İnsan kaynakları departmanı tarafından ön görüşme yapılır. Genel yetenek ve Kişilik Testi Envanter uygulaması ile şirketin ik süreçlerine uyumluluğunuz ölçülür. Uygun bulunma durumunda iş teklifi yapılır. İşe alım süreci Din, Dil, Irk, Cinsiyet, Mezhep vb. unsurlar göz ardı edilerek adaylar için eşit şartlarda gerçekleşir.

Açık Pozisyonlar
  • Bütçe ve Finansal Raporlama Uzmanı – Ankara
  • Genel Başvuru

Yukarıdaki Pozisyonlar şuan için yayımlanmış pozisyonlardır. Genel Başvuru ile çalışmak istediğiniz yada alanınız ile ilgili pozisyona başvurmak istediğiniz pozisyonu belirtebilirsiniz. Şirket işe alım yaptığı statüler; İşçi Alımı, Eleman Alımı ve Personel Alımıdır. Çalışabileceğiniz pozisyonlar şu şekildedir; Beton Santrali Operatörü, Vinç Operatörü, Ekskavatör Operatörü, İskele Ustası, Konkasör Ustası Formeni, İnşaat Teknikeri, Gazaltı ve Elektrik Kaynağı Ustası, Seramik Ustası, Tesisat Formeni, Sıhhi Tesisat Ustası, Beden İşçisidir.

Türkerler İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Açık pozisyonlar belirtilmediğinden ve ”Genel Başvuru” adı altında iş başvurusu yapılabildiğinden ”Genel Başvuru ilanı” ile çalışmak istediğiniz pozisyona başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken çalışmak istediğiniz İl ve Pozisyonu seçerek hazırlamış olduğunuz CV ile birlikte başvurunuzu insan kaynaklarına iletebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz pozisyonla ilgili ihtiyaç olmasa bile açık pozisyon oluştuğunda değerlendirmeye alınacaksınız. İş başvurusu yapmak için Türkerler İş Başvurusu linkine tıklıyoruz. Açılan sayfada ”Başvurmak için Tıklayınız” linkini göreceksiniz. Bu linke tıklayarak İş başvurusu yapabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turkerler-insaat-personel-alimi/

Yorum Yazın