Kimpur Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Kimpur Personel Alımı için yeni iş ilanları yayımlamaktadır. Şubelerinde ve Gebze fabrikasında çalışacak eleman arayan Kimpur, çalışmak isteyen adayların iş başvurularını kabul ediyor. İnsan kaynakları aracılığı ile adayları değerlendirecek olan Kimpur Poliüretan, en nitelikli adayları bünyesine katmayı hedeflemektedir. Kimpur firması hakkında detaylı bilgiyi bu ilandan edinerek nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz ile ilgili bilgiye ulaşabilirsiniz…

Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Kimpur)

Birçok sektörde ham madde sağlamak amacı ile Kimpur adı altında 1983 yılında faaliyete başlamıştır. İlk etapta birçok sektörde kullanılan ve ihtiyaç duyulan ham maddeleri işleyerek sektörlere satış yapan Kimpur, diğer yandan yeni iş alanları aramaktaydı.

Firma daha sonrasın aynı sektörlerde Poliüretan maddesini işleyerek satmak amacı ile Kimteks Poliüretan San. ve Tic. A.Ş şirketini kurmuştur. Kimpur hem yurtiçinde hem yurtdışında pazarda lider ve Türkiye’nin en büyük 50000 sanayi şirketleri arasında yer almaktadır.

Yurtdışında 45’den fazla ülkeye ihracat yapan Kimpur, Türkiye’de 129.000 ton Avrupa’da 25.000 ton ile bölgedeki en büyük kapasiteye sahip poliüretan sistem evidir. Son olarak Kimpur – Düzce Üretim Tesisi aktif edilerek, 50 Bin tonluk üretim kapasiteli Poliüretan tesisini hayata geçirmiştir.

Kimpur Personel Alımı ve İş İlanları

Ekonomik ve ham madde yönünden kaynak sağlayan Kimpur, diğer yandan da istihdama destek olmaktadır. Bünyesinde birçok personel bulunduran şirket, yeni fabrikaları ve mevcut fabrikasının kapasitesini arttırması ile yeni adayları işe alım yapmaktadır.

Kariyer odaklı bir anlayışla, geleceğin değer verdiği personeller ile geleceğinin farkındadır. Bu bağlamda personellerine yeterince değer veren şirket, sosyal haklar, maaş, özlük hakları ve diğer olanaklardan personellerini yeterince yararlandırmaktadır.

Personel alımı yapacağı zaman online ortamda iş ilanlı yayınlayarak, iş başvurularını kabul etmekte ve adayları değerlendirmektedir. İnsan kaynakları mevcut personel ve yeni personellere sağladığı eğitimler ile çalışanların işlerinde gelişmesine katkı sağlamakta ve kariyer hayatlarında başarıya ulaşmalarına destek olmaktadır.

Kimpur Gebze Fabrikası içerisinde istihdama en çok katkıyı sunan Kimpur, Gaziantep ve İstanbul’da bulunan şubeleri içinde personel alımı yapmaktadır. Şirketin Rusya ayağı içinde nadiren yurtdışı iş fırsatları doğabilmektedir.

Kimpur İş İlanları

 1. Satış Yöneticisi

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

 • Üniversitelerin kimya veya kimya mühendisliği bölümlerinden mezun,
 • Saha satış alanında, tercihen kimya sektöründe minimum 4 yıl deneyimli,
 • Tercihen poliüretan hakkında bilgi sahibi,
 • MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen,
 • B sınıf ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabilen,
 • Seyahat engeli olmayan,
 • Askerlik görevini tamamlamış

İŞ TANIMI

 • Sahada müşteri ziyaretleri ile satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Müşteri ihtiyaç ve problemlerini analiz edip, çözüm geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak,
 • Pazar, rakipler, ürün fiyat ve satış şartları, stok durumları ile ilgili çalışmaları yapıp, gerekli aksiyonları alacak,
 • Müşteri cari hesaplarının takibini gerçekleştirecek,
 • Teknik Destek, AR&GE, Lojistik birimleriyle koordineli şekilde, satışların ve müşteri memnuniyetinin arttırılması konusunda çalışmalar yapacak.

 2. ARGE Teknik Destek Sorumlusu

İş İlanları insan kaynaklarının fabrikalar ve şubelerinde ki personel ihtiyacını tespit etmesi ile yayımlanmaktadır. Bu nedenle sık sık Kimpur iş ilanları takip edilerek, uygun pozisyon oluştuğunda başvuru yapılması gerekmektedir.

Kimpur İş Başvurusu

İş Başvurusu yapmak için önceden hazırlamış olduğunuz Pdf veya Word formatında özgeçmişiniz olması gerekmektedir. CV formu içerisinde geçmiş iş deneyimlerinizden ve referanslarınızdan bahsetmeniz gerekir. Şirkete iş başvuru formu göndermek çok basit. Kimpur İş Başvurusu linkine tıklayarak açılan sayfada isim soy isim telefon bilgilerinizi doldurduktan sonra, Gözat düğmesine tıklayarak özgeçmişinizi yükleyerek gönder linkine tıklamanı yeterli olacaktır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/kimpur-personel-alimi/

Yorum Yaz