Organik Kimya Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Organik Kimya Personel Alımı yapmak için kolları sıvadı. İnsan kaynakları aracılığı ile işe alım yapacak olan firma, çalışmak isteyen veya iş arayışında olan adayların başvurularını bekliyor. Organik Kimya fabrikalar, üretim tesisleri ve bölge müdürlüklerinde çalışacak eleman arıyor. Kariyer hedefi olan adaylarında tercih edebileceği firmalardan birisi olan Organik Kimya, aynı zamanda staj yapmak isteyen öğrencilere de kapılarını açıyor. Organik Kimya İş İlanları ve İş başvuru şartları şu şekildedir;

Organik Kimya Personel Alımı ve İş İlanları

Şirket kimyasal ham madde ticareti yapmak amacı ile 1924 yılında faaliyete başlamıştır. Hizmet vermeye başladıktan sonra sağladığı müşteri memnuniyeti ve takip ettiği teknolojiyi işine entegre etmesi ile yeni iş alanları bulmuş ve bu alanlarda işini genişletmiştir. Organik Kimya Polimer Emülsiyonları üretimi de bu atılımlardan olan üretim tesisidir.

Üretim tesisleri belirli ürünler üzerinden gidilerek yeni fabrikalar ve tesisler kurulması amaçlanmıştı. Bunlardan bir tanesi de Tuzla fabrikasıdır. Tuzla fabrikası 2011 yılında hizmete sokulmuştur. Bu tesiste polimer emülsiyonları ve Orpo ürünlerinin yanı sıra hotmelt üretimi de yapılmaktadır.

Organik Kimya; Yurtdışı fabrikalar açarak, yurtdışında da ülkemize döviz kazandıran ve katma değer sağlayan üretim tesislerine sahip şirketlerimizden birisidir. Türkiye’de Tuzla ve Kemerburgaz, yurtdışında Rotterdam, Hollanda, Balerna ve İsviçre’de üretim tesisleri bulunmaktadır. Bunun yanında ürettiği ürünleri 80 ülkeye iş ortakları aracılığı ile ulaştırmaktadır. Organik Kimya şirketinin faaliyet alanları şu şekildedir;

  • Boya Çözümleri
  • Yapı Çözümleri
  • Tekstil & Deri Performans Çözümleri
  • Basınca Duyarlı Yapıştırıcılar ve Kağıt Çözümleri
  • Yasam Kimyasalları ve Malzeme Çözümleri
  • Endüstriyel Yapıştırıcı Çözümleri

Organik Kimya İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları personel alımı yapacağı pozisyonları üretim tesisleri içerisindeki eksiklikleri tespit ederek belirlemektedir. İhtiyaç duyulan pozisyonlar için iş ilanları yayınlayarak adaylara duyurmaktadır. Birçok pozisyonda iş fırsatları sunan Organik Kimya iş başvurusu yapmak isteyen adaylar için başvuru formu paylaşarak özgeçmişlerini istemektedir.

Kariyer hedefi olan adaylarında tercih edebileceği şirketlerden birisi olan Organik Kimya, özellikle kimya bölümünde okuyan veya mezun olan öğrenciler için tercih edilebilecek sektörde lider şirketlerden birisidir. Ayrıca staj olanakları ile öğrenciler staj başvurusu yaparak, staj görevlerini firma içerisinde gerçekleştirebilirler.

Şirketi neden tercih etmeniz gerektiği ise insan kaynaklarının beyan ettiği gibi, çalışanların fikirlerine, düşüncelerine ve çabalarına saygı duyarak değerli bularak önemsemektedir. Çalışanlarını dinleyerek şirketin gelişmesine katkıda bulunmalarına fırsat tanımaktadır.

Organik Kimya İş İlanları

Yukarıdaki gördüğünüz pozisyonlar aktif olarak işe alım yapılan iş ilanlarıdır. İhtiyaç duyuldukça yeni iş ilanları ve pozisyonlar yayımlanmaktadır. Pozisyonlara tıkladığınızda açılan sayfada pozisyon ile ilgili işe alım kriterleri ve istenilen nitelikleri görebilirsiniz. Üretim fabrikaları ve bölge müdürlükleri için yayımlanan iş ilanları için yurtdışı ve Türkiye için iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş Başvuru Süreci ve Formu

İnsan kaynakları iş başvuru sürecini adayın iş başvuru formu doldurması ile başlatıyor. İş başvuru formu dolduran aday insan kaynakları tarafından telefon ile aranarak ilk görüşme gerçekleşiyor. Telefon görüşmesi olumlu bulunan adaylar mülakata çağrılarak, Yetkinlik bazlı mülakat geçekleştirilir. Mülakat aşamasında Davranışsal Envanter ve Yabancı dil değerlendirme testi uygulanır.

Adaylar görüşmeler sonucunda son kez şirket tarafından değerlendirmeye alınır. Adayların aynı zamanda referansları incelenir. Son olarak olumlu bulunan adaylara iş teklifi yapılır. İş teklifini kabul eden adaylar istenilen evrakları hazırlayarak işbaşı yaparlar. Organik Kimya iş başvuru formu doldurmak için online başvuru yapmanız gerekmektedir. Online başvuru linki şu şekildedir; Organik Kimya İş Başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/organik-kimya-personel-alimi/

Yorum Yaz