istanbul inşaat işçisi iş ilanları 2023

İstanbul’da ikamet eden yada edebilecek inşaat işçileri aranıyor. 50 kişi istihdam edilmek üzere inşaat projesinde çalışacak inşaat işçileri başvuru yapabilir. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana başvuru yapmanın bazı şartları bulunmakta.

Yeşilyurt Restorasyon şirketinin verdiği ilan ayın 28’inde son bulacak. Çalışma adresi;

HOYBAR MAH HAMİDİYE CAD AGOPYAN HAN NO 20 K 4
FATİH
İSTANBUL / TÜRKİYE

İSTİHDAM SAĞLAYAN FİRMA YEŞİLYURT RESTORASYON

Yeşilyurt Restorasyon, ülkemizin  tarihi yapılarında bozulmuş, yıkılmış olan yerleri, bölümleri aslını bozmayacak bir biçimde onarmayı ve bu şekilde tarihi yaşatmayı hedefler.

Osmanlı eserlerinden modern Türkiye eserlerine kadar birçok yapıda bakım, onarım ve yenileme çalışması yapan şirketimiz, tamamlanmış ondan fazla projesi ve devam eden büyük ölçekli projeleriyle tarihi yaşatmaya devam ediyor. ülkemizin geçmişiyle geleceği arasında bir köprü kurmakta ve tarihi yapıları gelecek nesillere aktarmak için var gücüyle çalışmaktadır.

Tercih Edilen İkamet ilçeleri: İSTANBUL/MERKEZ ,  SULTANGAZİ ,  ARNAVUTKÖY ,  BEYLİKDÜZÜ ,  ESENYURT ,  BAŞAKŞEHİR ,  ÇEKMEKÖY ,  SANCAKTEPE ,  ATAŞEHİR ,  ESENLER ,  TUZLA ,  SULTANBEYLİ ,  MALTEPE ,  GÜNGÖREN ,  BAHÇELİEVLER ,  BAĞCILAR ,  AVCILAR ,  BAYRAMPAŞA ,  ÜMRANİYE ,  PENDİK ,  KÜÇÜKÇEKMECE ,  KAĞITHANE ,  BÜYÜKÇEKMECE ,  ZEYTİNBURNU ,  ÜSKÜDAR ,  ŞİŞLİ ,  ŞİLE ,  SİLİVRİ ,  SARIYER ,  KARTAL ,  KADIKÖY ,  GAZİOSMANPAŞA ,  FATİH ,  EYÜP ,  ÇATALCA ,  BEYOĞLU ,  BEYKOZ ,  BEŞİKTAŞ ,  BAKIRKÖY ,  ADALAR

İŞ Tanımı: Tarihi binalarda restorasyon işlerini yapacak, Restorasyon yapılan binada inşaat işçisi olarak çalışacak.

İş Başvurusu nasıl yapılır?

Bu ilana başvuru yapmak için inşaat ile ilgili bilgili ve daha önce inşaatta çalışmış olmanız gerekmektedir. Başvuru işkur üzerinden yapılabilmektedir. Tam zamanlı çalışılacak işte, Maaş ve diğer konular başvurudan sonra öğrenilebilmektedir. İnşaat işçisi iş başvurusu

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/istanbul-insaat-iscisi-is-ilanlari/

Yorum Yaz