Opet Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

İnsan kaynaklarından yapılan açıklamaya göre Opet eleman alımı yapacak. Türkiye’nin lider petrol şirketlerinden birisi olan Opet çalışmak isteyen adayların başvurularını beklemekte.

Opet Personel Alımı ve İş İlanları

Opet Tarihçe: 1982 yılında kurulmuş olan Opet firması, günümüzde sektördeki en büyük akaryakıt firmalarından bir tanesi olmakla bilinmektedir. Kuruluş gününden bu yana sektöründeki lider firmaların arasına girmeyi başarmıştır. Büyüyen kadrosuyla her yıl yüzlerce insana bünyesinde iş imkanı sağlamaktadır. Kendi faaliyetlerini yürütmekte olan Opet personel alımı yapma ve bünyesinde eğitme amaçlı ilanlar vermektedir. Bu büyük firmanın bünyesinde çalışan bir eleman olmak büyük bir avantajdır. Bu avantaja sahip olmak isteyen kişiler, verilen ilandaki detayları inceleyerek başvurusunu Opet’e yapabilirler. Bunun için adaylarda aranan özellikler iyi okunmalı ve varsa istenilen belgeler düzgün bir şekilde hazırlanmalıdır. İnsan kaynaklarıyla çalışanlarına destek olan, güçlü bir motivasyon sağlayan bu firmada yerinizi almak için acele edin!

Opet İnsan Kaynakları

Sektörde yüzde 19’luk pazar payı ile 2’nci sırada yer alan OPET’in SUNPET markası ile birlikte 1444 istasyonu bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana alt yapı yatırımlarına ağırlık veren OPET’in pazarda büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi ise 1 milyon metrekübün üzerindedir. OPET, ölçülmeye başlandığı ilk yıldan bu yana Kalder Türkiye müşteri memnuniyeti endeksine göre 9 yıldır müşterinin en çok memnun kaldığı marka olmuştur. OPET, ‘kusursuz hizmet anlayışı’ ile bu iddiasını koruyarak, yepyeni projeler, ürün ve hizmetlerle müşterisinin yanında olmaya devam edecektir.

Vizyonumuz, misyonumuz, stratejilerimiz, hedeflerimiz, iş süreçlerimiz ve ortak değerlerimiz ışığında:

  • Koç Topluluğu yetkinlikleri ve pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü bünyemize kazandırmak,
  • Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
  • İnsan kaynakları sistem ve uygulamalarıyla çalışanlarımıza destek olmak,
  • Kurumsal olanaklar ve faydalarla çalışanlarımızı geliştirerek, sürekli başarıya doğru yönlendirmek,
  • Başarıyı ödüllendirmek,
  • Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine kuruludur.

Amacımız, müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetler sunabilmek için; çalışanlarımızın gerek davranışsal, gerekse mesleki bilgi ve becerilerini sunduğumuz gelişim olanakları ile artırmak, performansa dayalı ücretlendirmek, iş verimliliklerini sürekli yükseltmek ve  kariyer olanakları sağlamaktır.

Opet Hangi Pozisyonlara Personel Alımı Yapacak ?

Türkiye’nin bir çok şehrinde istasyonlarıyla hizmetlerine devam eden Opet personel alımı yapacağı pozisyonları açıkladı. Firmanın açık pozisyonlarından size uygun bir işe karar verdikten sonra Opet’e iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanı sıra iştirakleri ile madeni yağ ve jet yakıtı alanlarında faaliyet göstermektedir. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve sosyal sorumluluk yaklaşımıyla hareket eden OPET, Türkiye’deki akaryakıt dağıtım sektörünün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir.

Opet firması açık Pozisyonlar: Pompacı, Kasiyer, Market görevlisi, Temizlik Görevlisi, İstasyon şefi, Teknik denetim görevlisi, Bakım operatörü

Opet Personel Alımı ve İş Başvurusu

Opet personel alımı için  kendi insan kaynakları departmanını kullanmaktadır. Web sitesinde doldurulan iş başvuruları ile İK departmanına gelen başvurular insan kaynakları müdürü yada görevlisi tarafından incelenerek aday çağrılır. Mülakat sonucunda işe alım süreciniz tamamlanır.İş başvuru formunuzu iletebilmek için öncelikle Opet sitesindeki kariyer bölümünden yeni bir kullanıcı oluşturmalısınız. Oluşturduğunuz kullanıcı ile giriş yaptıktan sonra öz geçmiş formunuzu doldurmalısınız. Doldurduğunuz öz geçmiş formu ile kariyer bölümündeki açık pozisyonlardan istediğiniz departmana başvuru yapabilirsiniz. Opet personel alımı İş Başvuru Formu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/opet-personel-alimi/

Yorum Yaz