Eczacıbaşı Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeleriyle bir çok insana şifa kaynağı olan Eczacı başı takım arkadaşları arıyor. Eczacıbaşı insan kaynakları yeni yayınladığı iş ilanları ile personel alımı yapıyor. İş arayan adayların başvuru formlarını bekleyen Eczacıbaşı şirketi adayların yayınlanan iş ilanlarına başvurmalarını beklemekte. Detaylı bilgi için yazımızın devamını okuyunuz.

Eczacıbaşı Holding

Türkiye’de ilaç sanayisinin kurucularından birisi olan Doktor Nejat Ferit Eczacıbaşı 1942 yılında Eczacıbaşı şirketinin temellerini atması ile faaliyete geçmiştir. Bugün bir holding haline gelen Eczacıbaşı şirketi Tüketim ürünleri, Sağlık alanları ve yapı ürünlerinde yurt dışında ve yurt içinde sağlık sektörüne yönelik hizmet veren bir şirkettir. Türkiye’nin en önde gelen sanayi şirketlerinden birisi konumundadır

İstanbul’da 1952 yılında modern ilaç tesisi ile sanayi alanına ilk girişini yapmıştır. Bugün ise Eczacıbaşı Dünyanın en büyük sağlık araçları tesisine sahip bir firma haline gelmiştir. Temizlik kağıtları konusunda da Türkiye’nin lideri konumundadır.

39 kuruluş ile bugün 11.000 üzerinde personeli 9 milyar tl cirosu ile gayrimenkul geliştirme, doğal kaynaklar ve bilgi teknolojileri alanlarında hizmeti ve faaliyeti devam etmektedir. Sermayesi halka açık şirketleri Eczacıbaşı ilaç ve Finansal yatırımlar eşlik ediyor.

Eczacıbaşı İnsan Kaynakları; İnsana saygı anlayışı ile onurlu ve kendine saygılı bireyler ile iş ahlakını yaşamın temeli olarak belirlemiştir. Her zaman kişinin yeteneklerini ve kendini geliştirmesi gerektiğini ön gören bir yapıda işlevselliği yürütmektedir. Kalite Eczacıbaşı için bir yaşam biçimidir.

Toplum, Çevre ve dünyaya saygılı olan kuruluş toplumsal hayatın her alanında varlığını sürdürmeye çalışmaktadır. Bütün çalışma alanlarında teknolojiye ve yeniliklere yönelik geliştirmeler ve iyileştirmeler yapmaktadır. Kuruluşun hedef ve amaç doğrultusunda her geçen gün performansı daha iyiye taşımayı amaçlayan bir yapıdadır.

Eczacıbaşı Personel Alımı ve İş İlanları

Eczacıbaşı kariyer sitesinden yayınladığı ilanlarda bir çok alanda ve bir çok departmanda personel alımı yapmaktadır. Yayınlanan iş ilanları il ve pozisyon olarak sürekli güncellenmektedir. Eczacıbaşı şirketinde çalışmak isteyen adaylar bu ilanları iyi takip etmeleri gerekmektedir. İstihdama katkı sağlayan şirket yeni açtığı iş alanlarında ve mevcut işlerindeki sirkülasyonlara istinaden sürekli iş ilanları yayınlamaktadır.

Eczacıbaşı iş ilanları için departman ve pozisyon olarak Araştırma ve Geliştirme, Hukuk, Kalite, Mağaza Görsel Düzenleme, Müşteri hizmetleri, Sağlık ve Çevre, Stratejik planlama, Bilişim teknolojileri, İdari işler, Kurumsal ilişkiler, Medikal, Pazarlama, Satış, Üretim, Finans ve muhasebe, İnsan Kaynakları, Lojistik, Mühendislik, Proje yönetimi, Stajyer ve ürün geliştirme kapsamında iş alanları sunmaktadır.

Eczacıbaşı personel ihtiyacı bulunan iller şuan yayınlanan iş ilanlarında belirtilmiştir. Bu iller, Ankara, Bursa, Hatay, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Diyarbakır, İstanbul Anadolu Yakası, Malatya, Bilecik, Eskişehir, İstanbul Avrupa yakası, Muğla olarak 13 ilde personel ihtiyacı bulunmaktadır. Yeni mezun olanlar, Deneyimli adaylar ve staj yapmak isteyen öğrenciler başvuruda bulunabilirler.

Eczacıbaşı kuruluşlarında iş fırsatı bulabileceğiniz şirketler, Eczacıbaşı Bilişim, Eczacıbaşı Sağlık Hizmetleri, Eczacıbaşı Monrol nükleer ürünler, Vitra Karo, Eczacıbaşı Holding, Eczacıbaşı Tüketim ürünleri, E-kart Elektronik kart sistemleri, Yapı ürünleri grubu, Eczacıbaşı ilaç pazarlama, Eczacıbaşı yapı gereçleri, Esan olarak bir çok kuruluşta iş fırsatı sunulmaktadır.

Eczacıbaşı işe alım süreci başvuru yapmanız ile başlamakta, Test ve envanterler ile süreç sürdürülerek yetkinlik değerlendirilmesi yapılmaktadır. Son olarak da uygun bulunan adaylara pozisyon ve ücret teklifi yapılmaktadır. Test envanterinde kavramsal beceri testi uygulaması yapılmaktadır.

Eczacıbaşı İş Başvurusu

Eczacıbaşı iş başvurusu yapmak için yayınlanan iş ilanlarından size en uygun olan ilanı seçiniz. İlanlar yeni mezun, Deneyimli ve staj olarak belirtilmiştir. İş ilanları tam zamanlı ve yarı zamanlı seçenekler ile sunulmuştur. Şuanda Eczacıbaşı kariyer sitesinde 120 pozisyonda iş ilanı bulunmaktadır. Bu ilanları inceleyebilir istediğiniz pozisyon için Eczacıbaşı şirketine iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eczacıbaşı personel alımı için yayınlanan iş ilanlarına başvurabilmek için Eczacıbaşı Kariyer sitesine ücretsiz üyelik işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada kaydol düğmesine tıklayarak isim soy isim e-mail, şifre, Ülke ve telefon numaranızı yazarak üye olabilirsiniz. Eczacıbaşı Personel Alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/eczacibasi-personel-alimi/

Yorum Yaz