İpragaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İpragaz Personel Alımı Yapıyor. İpragaz personel alımlarına başvurmak için sizde elinizi çabuk tutun. Günümüzde yeni bir iş bulmak artık çok zor. Artan rekabet personel kalitesini de artırmış şirketler iş başvurularında daha çok bilgi ve tecrübe sahibi personelleri bünyesine katmayı hedeflemiştir.

İpragaz hangi illere Personel Alımı Yapıyor? İpragaz’da çalışmak için şartlar nelerdir ? İpragaz’da çalışmak için hangi okuldan mezun olmak gerekir? Hepsini yazımızın devamından öğrenebilir iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İpragaz A.Ş.

Bir çok ülkede hizmet veren İpragaz hedeflediği başarıyı yakalamıştır. Yaklaşık 28 ülkede hizmet vermesine karşın kayıtta 16.000 çalışanı ile bir çok insana iş imkanı sağlamaktadır. Ortalama cirosu ile bir çok insanın geçimini sağlamasına yardımcı olan ipragaz çalışanlarını dinlemekte ve tüketiciye daha iyi hizmet verebilmek için ürün kalitesini arttırıp çalışanlarını mutlu etmeyi hedeflemektedir. Türkiye’nin ilk sıvılaşmış gaz üretimini izmir’de başlatan ipragaz Lpg ihtiyacını karşılayarak bir çok tüketiciye kolaylık sağlamıştır.

İpragaz İnsan Kaynakları

Sizde İpragaz personeli olmak için başvuru yapmanız ve başvurunuzun cevabını beklemeniz yeterli. İpragaz her mezun için farklı departmanda farklı işler sunabiliyor. Yani illa İpragaz’da çalışmak için lise yada üniversite mezunu olmanız gerekmiyor , ilk okul mezunlarına da İpragaz’ın kapısı açık.

Çalışma Saatleri ve Diğer olanaklar;

  • Öğle Yemeği Yardımı
  • Personel Servisleri
  • Özel Sağlık Sigortası
  • Ferdi Kaza Sigortası
  • Bireysel Emeklilik Sistemi
  • Çalışma Saatlerimiz haftada 43 saattir. Mesai, Pazartesi – Cuma 08:30 – 17:45 arasındadır.

İzin Politikası:

1 – 5 yıl            : 14 iş günü
6 – 15 yıl          : 20 iş günü
15 yıl ve üzeri : 26 iş günü

İpragaz çalışanlarının %92’si erkek %8’i kadındır. Çalışanların yaş ortalaması 40’dır.

İpragaz Personel Alımı ve İş Başvurusu

İpragaz personel alımı için insan kaynaklarını kullanmaktadır. Yapılan başvuruları inceleyen İpragaz İk uygun bulunan adayları görüşmeye çağırarak işe alım süreci gerçekleştirmektedir. Aradığı işçi ve personel profili olarak yardımsever, ekip çalışmasına yatkın, Nitelikli, kendini geliştirmeyi hedefleyen, iş arkadaşları ile uyumlu çalışabilecek personelleri tercih etmektedir.

Genel Nitelikler olarak Askerliğini yapmış veya muaf, Pozisyona göre seyahat engeli bulunmayan ve en az B sınıfı sürücü belgesine sahip, istenilen görevi eksiksiz ve zamanında yerine getirebilecek personeller aramaktadır. İpragaz personel alımına İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/ipragaz-personel-alimi/

Yorum Yaz