Danone Personel Alımı ve İş Başvurusu 2023

Sevilen ürünlerle bilinen Danone iş ilanı yayınlamaya başladı. Danone yönetiminin yeni hedefi istihdamı arttırmak. Danone insan kaynaklarının yayınladığı ilana göre Danone Personel Alımı yapacak. İş başvurularını kabul edeceğini belirten Danone çalışmak isteyen ve iş arayan adayların İş başvuru formlarını doldurmalarını beklemektedir. Danone eleman alımı ile detaylı bilgiyi yazımızı okuyarak edinebilirsiniz.

Danone Personel Alımı ve İş İlanları

Süt ve sütlü ürünler alanında faaliyet gösteren Danone 1998 yılından bu yana tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. İnsan sağlığına katkı sağlamak adına çalışmalar yapan ve her gün daha fazla insana yarar sağlamaya çalışan Danone, 50 bini aşkın satış noktası ile tüketicilerin kolay ulaşabilir markası olmuştur. Çiftçilerin gelir kaynaklarından birisi olan Danone 81 ilde ürünlerini pazarlamaktadır.

Çiftçi Geliştirme Programı kapsamında Çiftçilerimizi Avrupa standartlarına çıkarmaya çalışan Danone çiftçiler için merkezi sağım ve merkezi yem tesisleri kurarak kalite standartlarını arttırmış ve hala da arttırmayı hedeflemektedir. Danone’nin tüketicilerine sunduğu ürünlerden bazıları Danino, Danette, Activia, Danone Doğal, Danone Disney gibi ürünler üretmektedir. Daha çok çocukların sevdiği ürünler üreten ve yetişkinlere yönelikte sağlıklı beslenme prosüdürüne uygun ara öğünler üretmektedir.

Lüleburgaz Fabrikasında kaliteli, sağlıklı, lezzetli ve yenilikçi süt ürünleri üretmekte; Her eve tutku, her gün pazarda lider şirket olma hedefine ulaşma tutkusu ile Danone değerlerinin ve şirket kültürünün sürdürülebilir olması için atılan en büyük adımlardan biridir. Çünkü Danone’nin görüşüne göre, Danone’nin gelişimi ve güçlendirilmesi öncelikle çalışanların yetkinliklerinin geliştirilmesi yoluyla mümkündür.

Danone İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları Danone ürünlerini ve hizmet kalitesini arttırmak için mevcut personellerine düzenli olarak eğitimler vermektedir. Bu sayede Danone çalışanları, hem işlerinde gelişebilmekte hem de kariyer hayatlarında ileriye dönük nitelik sahibi olmaktadırlar. Bu nedenle kariyer için Danone’yi seçmek doğru bir adım olacaktır. Bunun yanı sıra insan kaynakları, şirket içerisindeki eksik veya boş pozisyonları takip ederek yerini doldurmak amacı ile iş ilanları yayımlamaktadır. Danone İnsan kaynaklarının yayımladığı açık pozisyonlar şu şekildedir;

 • Ürün Tanıtım Temsilcisi (İstanbul, Avrupa)
 • Bebelac Pazarlama Sorumlusu (İstanbul – Asya, Avrupa)
 • Satış Teknolojisi Uzmanı (İstanbul – Asya, Avrupa)
 • İdari İşler Uzmanı
 • Kalite Güvence Yöneticisi Bursa)
 • İdari İşler Uzmanı (Engelli Adaylar) Kırklareli
 • Ürün Tanıtım Temsilcisi (Ankara)
 • Üretim Operatörü (Kırklareli)
 • Satın Alma Uzmanı (İstanbul)
 • Ürün Tanıtım Temsilcisi (Gaziantep)
 • Tedarik Yöneticisi (İstanbul(Avr.) Beşiktaş, İstanbul(Asya) Ataşehir
 • Vergi Yöneticisi
 • Genel Sekreter
 • Satış Operasyon Sorumlusu
 • Teknisyen (Tikveşli Gıda)

Danone İş Başvurusu

Danone insan kaynakları kendisini insanlığa sağlık yetiştiren bir kurum olarak tanıtmakta. Çalışanlarına bir çok esneklikler tanıyan Danone Ofis çalışanları dışında esnek çalışma saatleri ile evden çalışma olanağı da sunmaktadır. Personellerinin sosyal ve iş yaşamlarını düzenleyen ve koruyan Danone elemanlarına sağlıklı bir çalışma hayatı sunmaktadır. İnsana saygı ödülü kazanan şirketlerden birisidir.

Çalışanlarına zaman zaman çalışan memnuniyet anketi yapan ve çalışanlarının düşüncelerini öğrenerek personellerine daha iyi bir iş imkanı sağlamaya çalışmaktadır. Her zaman daha iyisini yapmaya çalışan ve personellerini de bu yönde geliştirerek her geçen gün büyümeyi hedefleyen bir firma kültürüne sahiptir. Çalışanlar, Personeller ve çalışan elemanlarının ilk tercihi olan bir şirkettir. Danone personel alımı için online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/danone-personel-alimi/

Yorum Yaz