Denizbank Gişe Yetkilisi Alımı 2023

Denizbank Gişe yetkilisi alımı için yeni ilan yayınladı. Şubelerde çalışacak Gişe elemanları için bazı şartlar aranmakta. Denizbank insan kaynakları kariyerinde yeni bir sayfa açacak ve kariyerinde yükselme hedefi olan personellerle çalışmak istiyor. Sizde Denizbank personel alımı için başvurmak istiyorsanız Gişe yetkilisi alım ilanını okuyarak bilgi edinebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank İnsan kaynakları ve kariyer

Özelleştirme idaresinden Zorlu holding tarafından 1997 yılında satın alınan Denizbank hizmet kalitesini arttırma hedefi ile yeni çalışmalara başlamıştır. Dexia bünyesine katılarak sektörde kendine daha geniş bir kitle bulmak isteyen Denizbank global arenada yer bulabilmek için Sberbank çatısı altına girmiştir.

Kuruluşundan bu yana teknoloji, Ar-Ge ve inovasyona önemli yatırımlar yapan DenizBank, 2012 yılında Türkiye’nin ilk Dijital Bankacılık Bölümü’nü kurmuş; ve sektördeki ilk CDO’yu atayan bir kurum olarak, insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve değer katmak için sektöre bir çok yeniliği uygulayarak, birden fazla kez “Dünyanın En Yenilikçi Bankası” olmuştur. ABD ve Avrupa ile fiziksel ve dijital temasın tüm alanlarını müşterilerle “phygital” stratejisi ile bütünleşmiştir.

Denizbank Kariyer hedefi olan çalışanlar için Deniz akademi adı altında çalışanlara yönelik ve yeni işe başlayan personellere yönelik eğitimler vermektedir. Nitelikli insan kaynağı oluşturmak için kurulan akademi bölümü yetkinliği yüksek adayların performanslarını yükseltmek ve elinde tutmanın yollarını keşfetmektedir. Deniz kariyer ile Pazarlama ve Satış, Teknoloji, Ekonomi ve Finans gibi konularda eğitimler vermektedir.

Denizbank Gişe Yetkilisi İş İlanı

Denizbank kariyer hedefi olan çalışanlar ve çalışacaklar için kurduğu kariyer okulundan her personelinin eğitim almasını amaç edinmiştir. Yeni mezun olanlar ve profesyonel çalışanlar için işe alım süreci gerçekleşir. Aynı zamanda öğrenciler için staj imkanı tanıyarak onlarında iş hayatına atılmadan önce Deniz akademide eğitimler vererek iş hayatına hazırlamaktadır.

Deniz Akademi Denizbank Genel Müdürlüğünde bulunmaktadır ve her ilden eğitim almak için çalışanlar buraya seyahat eder. Çalışanlar için ” Denizci ” yöneticiler için ise ” kaptan ” lakabı kullanılmaktadır.

Denizbank Gişe Görevlisi İşe Alım süreci

Denizbank işe alım sürecinde bazı şubelerde direkt mülakat ile görüşme yapabilmekte ve işe alabilmektedir. Yeni mezunlar için Genel yetenek sınavı yapmaktadır. Ayrıca Denizbank vizyonu misyonu ve tarihçesi ile ilgili sorular sorula bilmektedir. Denizbank’ta çalışmak istiyorsanız tarihçesini incelemenizi öneririz.

Başvurular internet üzerinden yapılabilmektedir. İnternet üzerinden yapılan başvurular Denizbank İnsan kaynakları departmanına iletilir. Burada incelenen başvurunuz olumlu bulunması halinde size dönüş yapılır. Dönüş yapıldıktan sonra profesyonel çalışan iseniz sınava tabi tutulmaya bilirsiniz. Profesyonel çalışanlar için kişilik envanteri uygulaması yapılmaktadır.

Denizbank Gişe Görevlisi İş Başvurusu

Denizbank’a iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Denizbank Deniz Akademiye üye olması gerekmektedir. Burada etkinlikler ile ilgili bilgi edinebilir öz geçmişinizi nasıl oluşturmanız gerektiği ile alakalı ip uçlarını öğrenebilirsiniz. Denizbank Gişe Yetkilisi İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/denizbank-gise-yetkilisi-alimi/

Yorum Yaz