Yapı Merkezi İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İnşaat sektöründe hareketlenmenin başlaması ile bir çok inşaat firması projeleri için inşaat işçileri ve elemanları aramaya başladı. Bu inşaat firmalarından birisi olan Yapı Merkezi inşaat uluslar arası güçlü bağı ile yurt içi ve yurt dışında çalışacak personeller aramaktadır. İş ilanlarının detaylarını ve başvurusunu yazımızdan yapabilirsiniz.

Yapı Merkezi İnşaat ve Sanayi A.Ş.

Evrensel boyutta projeler gerçekleştirerek görenleri kendine hayran bırakan Yapı Merkezi İnşaat 1965 yılında kurulmuştur. Faaliyete başladığı günden bu yana büyük küçük her türlü inşaat projesini başarı ile gerçekleştirmiş Yurt dışı bir çok ülkede adını fazlasıyla duyurmuştur.

Yapı Merkezi İnşaat çalışma alışkanlığı ile şeffaf, Dürüst, Sözleşmeye uyan, İşi zamanında teslim eden ve verdiği sözü tutmakla müşterilerinde memnuniyet yaratmaktadır. Ürün ve işçiliği taahhüt ettiği kaliteye ulaştırarak projelerini tamamlamakta ve verdiği sözleri yerine getirmektedir.

İnsana ve yaşama katkı sağlamak amacı ile gerçekleştirdiği projeler içerisinde kurulduğu günden bu yana 3700 km Ray hattı, 58 adet raylı sistem, 432 adet istasyon ile ulaşımda çığır atlatmıştır. 44 ülkeye su sızdırmaz boru döşeyerek Temiz su ulaşımında büyük katkı sağlamıştır.

Yapı Merkezi İnşaat Grup Şirketleri; Yapı Merkezi Holding, Yapı Merkezi İnşaat, Yapı Merkezi Prefabrikasyon Grubu, Yapıray, Yapı Merkezi Gayrimenkul Grubu, Subor, Freysaş, Yapı Merkezi İdis, Nekaş.

Yapı Merkezi İnşaat Faaliyet Alanları; Genel Müteahhitlik, Raylı Sistemler, CTP Boru Üretimi, Ardgerme, Prefabrikasyon, Gayrimenkul Geliştirme, Restorasyon, Eğitim, Ar-Ge, İzleme, Denetim ve İletişim.

Yapı Merkezi İnşaat Proje Gerçekleştirdiği Ülkeler; Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Sudan, Etiyopya, Tanzanya, Cezayir, Fas.

Yapı Merkezi İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Yapı Merkezi İnşaat işe alacağı personellerin yetkinliklerine büyük önem verir. Başarısının personellerinin uzman olduğu konulardaki başarısı ile sağlandığı düşüncesinde olan firma, nitelikli işçi alımı yapmaya çalışır. İnsan kaynakları politikası ile işin doğrusunu arayan ve doğrusunu bulduğunda bunu sürekli geliştirmeyi hedefleyen bir yapıda çalışmaktadır.

Yapı inşaat personellerinin performansını takip ederek geliştiği alanlarda elemanlarını yönlendirerek başarılı olan adaylar için ödüllendirme uygulaması yapmaktadır. İş performansı ve çalışanlar ile kurulan ilişkiler ile değerlendirme yapılmaktadır.

İnsan Kaynakları

İşe alım süreci insan kaynaklarının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yapılması ile başlar. Ön başvuruları değerlendirilen adaylar uygun bulunduğu taktirde mülakat için çağrılarak görüşme gerçekleştirilir. Uygun bulunan adaylar işe alım yapılır.

Pozisyon açığı başvurduğunuz ülkeye ve meslek grubuna göre değişmektedir. Yurt dışı için Beden işçisi, Vasıfsız işçi, Şantiye şefi, Betonarme ustası gibi aynı zamanda inşaat araçları kullanma ehliyetine sahip adaylar aranır.

Maaş politikası ve yan haklar çalışan personelin iş zorluğuna yaptığı işe ve performansına göre farklılık gösterir. Ayrıca çalıştığınız ülkeye göre maaşınız farklı para birimi ile ödeme yapılabilmektedir.

Açık Pozisyonlar

Uzman Planlama Mühendisi
Proje Koordinasyon Mühendisi
Ofis Asistanı
Uzman Güzergah Tasarım Mühendisi
Uzman Hidrolik Tasarım Mühendisi
Drenaj Tasarım Mühendisi
Planlama ve Maliyet Kontrol Mühendisi
Güncel İlanlar

Yapı Merkezi İnşaat İş Başvurusu

UYARI: Yapı Merkezi İnşaat insan kaynaklarının yaptığı açıklamaya göre iş arayan adaylardan para talep edildiği yönünde Yapı Merkezi şirketinde işe alım yaptırılacağına dair umut satıldığı tespit edilmiş. Hiçbir işveren iş arayan adaylardan para talep etmez ve edemez. Sizden para talep edenleri savcılığa bildiriniz.

Firma iş başvurusu yapmak isteyen adaylardan iki şekilde başvuru almaktadır. İlk yöntem genel başvuru için  insan.kaynaklari@ym.com.tr mail adresine adayların özgeçmişlerini mail atmalarını istemektedir. Bunun yanında adaylar çalışmak istediği pozisyonu da özgeçmiş formunda belirtilmesi rica edilmektedir.

İkinci yöntem ise şirketin resmi web sitesinin insan kaynakları kısmında paylaştığı kariyer bölümüdür. Buradan açık pozsiyonları inceleyebilir, istenilen kriterleri öğrenebilir ve iş başvuru formu doldurabilirsiniz. İş başvuru formu doldurmanız için üyelik istenmektedir. Üye olarak özgeçmiş hazırlayabilir yada mevcut özgeçmişinizi karşıya yükleyebilirsiniz. Online başvuru linki; Yapı Merkezi İnşaat İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yapi-merkezi-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz