Türkiye Kömür İşletme Personel Alımı 2023

Türkiye kömür işletme personel alımı için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Kömür işletme kurumu firmasına iş başvurusu yaparak hayatınızda yeni bir değişiklik yapmaya ne dersiniz? Personel alimi yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Kömür işletme kurumu  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımları için güncel medyadan hazırlayıp yayınladığımız  haberimiz için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Türkiye Kömür işletme kurumu Personel Alımı

Türkiye’nin kömür ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapan Tki kömür kalitesini arttırmayı hedeflemekte ve buna uygun personeller aramaktadır. Enerji ve yakıt politikasına uygun üretimler yapan Türkiye Kömür İşletme Kurumu ülkenin asfaltit , linyit , turp bitümlu şist gibi enerji ham maddelerini değerlendirerek azami ölçüde ülkenin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışmaktadır. Kömür üretim maliyetlerinide en aza indirmeyi hedefleyen Tki bu konuda yardımcı çalışma arkadaşları aramaktadır. İşçi alımlarına büyük bir önem veren Tki her eğitim seviyesindeki vatandaşlarada çalışma imkanları sağlamaktadır. Vizyonu ile büyük bir öneme sahip olan Tki kurumu iş başvurularını kabul etmeye başlamıştır. Sizde Türkiye Kömür işletme Kurumunun Personel Alımlarına başvuru yapmak istiyorsanız sitemizden iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

İnsan Kaynakları

Türkiye Kömür İşletme Kurumu Kpss ile personel alımı yapmaktadır. Personeller Başvurusunu Kpss e yerleştirme sonuçlarına göre yapabilmektedir. Yerleştireceğiniz departman eğitim seviyenize ve mesleğinize göre farklılık gösterebilmektedir. Hangi ile yerleştireleceğiniz ise kpss de yapmış olduğunuz il tercihlerine göre belirlenir. Kadrolu yada sözleşmeli personel olarak çalışma hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Sözleşmeli olan personeller Çalışma performanslarına göre değerlendirilip kadroya alınırlar. Tki Kadro için istediği süreyi personeline tanımakta ve kadrosuz olarak da devam ettirme hakkına sahiptir.

Adaylardan İstenilen Belgeler 

1-) Nüfus Cüzdanı aslı

2-) Diploma aslı

3-) 12 adet vesikalık renkli fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş)

TKİ İş Başvurusu

Türkiye kömür işletme kurumu çalışma saatlerini departmanlara göre vardiyalı sisteminde haftalık iş saatine göre farklı farklı ayarlamıştır. Çalışma saatleri amirinizin yönetiminde belirlenir Şefiniz ile sizlere duyurulur. Çalışma şartları Tki’nin yönetim kataloğuna göre belirlenmektedir. Buradan çalışma şartları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Türkiye Kömür İşletmeleri kurumu personel alımları hakkında daha detaylı bilgi almak için TKİ İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turkiye-komur-isletme-personel-alimi/

Yorum Yaz